Niedziela
10.02.2019
nr 041 (4942 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Z dużej chmury mały deszcz...

Autor: pięta  godzina: 10:07
Widzisz panie kolego Strażniku mnie ani Pan|Tusk ani byli żołnierze zawodowi ,którzy jako /max/ osiągnęli stopień starszego sierżanta włącznie i w byłym LWP się nie zrealizowali mnie nie interesują pozdrawiam i czekam aż się to" powstanie chłopskie "w pełni rozwinie...

Autor: Reset  godzina: 11:45
Nic się już nie rozwinie. Śniegi topnieją, słońce coraz wyżej, przedwiośnie się zaczęło. O tej porze prawdziwy rolnik przygotowuje się do siewu a nie myśli o politycznych wycieczkach do stolicy czy jazdach ciągnikiem po autostradzie. Zresztą ropa droga, to nawet i tej z dotacji szkoda wypalać.

Autor: pięta  godzina: 12:11
No i tu z tobą kolego Reset trudno się nie zgodzić ale zaprawdę powiadam Ci zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa wkrótce czekają nas intensywne opady ...śniegu a i może coś niecoś podmrozi? Więc nadzieja w wielkim "powstaniu chłopskim" tak szumnie zapowiadanym .....jeszcze przed nami kto to wie ? Smuci mnie jednak to ,że zamilkli jakoś owi reformatorzy polskiego modelu łowiectwa bo od dłuższego już czasu cisza w tym temacie tu na portalu ,...jak makiem posiał czyżby była to cisza przed ....burzą ? Już tylko 6 dni do KZ-6 dni ułudy ,że się coś zmieni ,że ktos poprawi ten ""postawiony "" STATUT .!

Autor: jeager  godzina: 13:23
Ten cały przewodniczący Agro-Unia jak zwał tak zwał, ale to taki filip z konopi. Pląta się jak przedszkolak w swoich wypowiedziach. Czasami odnoszę wrażenie, ze nie wie co mówi. Ot, tak sobie filofof chłopski dla dobrej propagandy i populizmu. Dziwię się chłopom, ze takiego filipa w ogóle poważają i słuchają. On Leperowi to nawet do pięt nie sięga.

Autor: pięta  godzina: 15:09
I tu nie sposób z kolegą się nie zgodzić kolego jeager.