Niedziela
10.02.2019
nr 041 (4942 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Strzelec wyborowy  (NOWY TEMAT)

Autor: faun.of.king  godzina: 11:13
Czytałem internetowe wiadomości z zachodniopomorskiego , i tu niespodzianka natknąłem się na artykuł o byłym sołtysie "strzelcu wyborowym" (dziennik.lowiecki.plhttps://szczecin.tvp.pl/41222798/czy-mysliwy-strzela-do-zwierzat-sasiadow-sprawe-wyjasnia-prokuratura?fbclid=IwAR0i1I_jEby_wz4wcfenGupl54awtYX6480hh4YMZ0S-2KLnpHg8nxzLSKA) , którego sprawę bada prokuratura rejonowa. Nawet łowczy okręgowy wypowiedział się w tej sprawie. Czy miał rację mówiąc że jeżeli ta osoba zostanie skazana wyrokiem sądu i odebrana zostanie mu broń myśliwska czy tym samym równocześnie traci członkostwo w PZŁ. Przecież wiele mamy przypadków nawet opisywanych na portalu www.lowiecki.pl w temacie odebrania broni i pomimo tego myśliwy pozostaje w PZŁ, nie dosyć tego jest członkiem koła i nierzadko dodatkowo pełni jakąś funkcje w kole. A ileż te osoby ukarane są przez sądy łowieckie i w dalszym ciągu pełnią swoje funkcje w kołach, weźmy dla przykładu takiego członka ORŁ (byłej lecz w dalszym ciągu funkcjonującej na stronie ZO PZŁ w Koszalinie), który ukarany został przez GSŁ a w dalszym ciągu pełni funkcje i jest prezesem jednego z kół łowieckich w okręgu koszalińskim. Musi być szczególnie zasłużony skoro tak się dzieje w jego przypadku. A dla kogo on tak się zasłużył i przede wszystkim czym? Nie oczekujmy więc sprawiedliwości w szeregach PZŁ. bo nie dla wszystkich jest ona taka sama.

Autor: Reset  godzina: 11:51
No popatrz. Ja tam żadnej sprawiedliwości po PZŁ nie oczekiwałem a jakoś udało mi się jakoś przeżyć. I nawet spać mogę przez tę niesprawiedliwość spokojnie.

Autor: MENTO  godzina: 13:32
Weź człowieku jedz na polowanie daj głowie odetchnąć, złap świeżego powietrza zamiast czytać głupokwatych wywodów “znafców“ i specjalistów od wszystkiego, którzy nawet za to że dziś w rosole marchewka jest zapomarańczowa, będą obwiniać władze PZŁ. A sprawą niech się zajmą odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach!

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 14:29
Powiadomiono prokuraturę …. Ryszard Gąsiorowski wyjaśnia – policja prowadzi postępowanie . Janusz Rynkiewicz deklaruje jaki jest stosunek PZŁ do skazanych . Fake news typowy pokarm dla portalowych troglodytów ‘’ jedna pani drugiej pani ‘’że są skazani a nadal pełnią . Sygnaliści co stoi na przeszkodzie by zasygnalizować…. [ kto i gdzie ] skazany prawomocnym wyrokiem skutkującym wypie…….. z PZŁ nadal dzieli i rządzi . No ale tak nie powinno się puentować tematu bo ‘’męczy buły ‘’ pole do popisów o mafii ubeckiej w PZŁ muszą jednak mieć do harcowania.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 15:34
Myśliwy lekko zabawił się wiatrówką, strzelał do jakiegoś psa i o co tu taki rwetes! Miał prawo trochę się rozerwać.

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 15:46
Brawo Panie Stanisławie Pawluk.. Cenne i rozsądne spostrzeżenie – tak miał prawo się rozerwać . I rozrywał się na własny rachunek . Dorabianie tu że jego depozytariuszem aktywów jest PZŁ to pokarm dla troglodytów .

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 16:06
Weselej by zrobił jakby usiadł na odbezpieczonym grancie. Rozrywka byłaby pełniejsza.

Autor: F.N.S  godzina: 16:52
Nic się nie dzieje w "polityce" panie Stanisławie? :)))

Autor: Duży Miś  godzina: 17:34
Cisza przed burzą. Tylko czy to będzie wiatr historii, czy burza w szklance wody?