Wtorek
12.02.2019
nr 043 (4944 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Płakać nikt nie będzie

Autor: Flyjanek  godzina: 00:45
„ jak mi się będzie chciało to może nawet odpowiem „ po arogancji poznać ,żeś resortowa pani... .

Autor: Ziggy  godzina: 01:13
Słuszna decyzja, więcej czasu poświęci Pani rodzinie

Autor: PeBe  godzina: 01:35
Co to się tu dzieje? Wspomnienia też są ważne nie tylko ten "fekaliczny" padoł.

Autor: kriss/sieradz  godzina: 06:52
Baśka , wracaj ! I to już !

Autor: trucizna  godzina: 08:33
Nie płaczcie bo jeszcze wróci

Autor: Wojt.  godzina: 09:07
Każdy ma lepsze i gorsze dni. Wszystkie spory, plusy i minusy w PZŁ ostatecznie rozstrzygać musi sąd. Tyle lat szczęśliwego PZŁ pod kierunkiem Blocha było możliwe wyłącznie przy pomocy niezawisłych sądów. I dalej tak będzie tak długo ja niezawisłe sądy będą rozstrzygać. Sprzeczki i waśnie popsują wyłącznie humor dyskutantów i nic więcej.

Autor: kriss/sieradz  godzina: 09:45
Trucizna , Nie truj !

Autor: NowaEra  godzina: 10:25
Może nawet już jest, tylko pod innym nickiem.

Autor: labul  godzina: 11:05
Szanowny Administratorze. Rozumiem, konto zostało wyrejestrowane przez użytkownika. Dlaczego nie można z konta wyrejestrowanego użytkownika poznać treść jego już byłych wpisów ? Chciałem poznać te wpisy : ,,Mało osób potrafi tak rzeczowo pisać i zauważać rzeczy niewidoczne dla innych. "

Autor: Wojtek  godzina: 11:09
@labul, da się, wpisz w "szukajce" w polu autor i już.

Autor: Opechancanough  godzina: 11:53
Gdyby miala sile wytrwac w swoim postanowieniu, a tu moj nos mowi, ze jest od pewnego czasu pod innym nickiem.Moze by sie Pani przywitala i skonczyla SHOW.

Autor: Bi-Se  godzina: 12:03
Mylisz się,żadne SHOW i żaden inny nick.Miała już dosyć i tak jak wielu innych odeszła z tego portalu.Możesz do niej napisać. Fajną piosenkę zamieściłeś.

Autor: Opechancanough  godzina: 12:17
Pomogla Jej?

Autor: ogór  godzina: 13:51
Chłop sie ucieszy

Autor: Ziggy  godzina: 14:06
Jak z inną nie poszedł

Autor: jeager  godzina: 14:09
Wszystko możliwe, był niedopieszczony.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 14:47
Panowie! Dama nie ma możliwości odpowiedzi nie może skontrować waszych uszczypliwości więc macie możliwość wykazania się odwagą. Szkoda tylko, że ta odwaga to odwaga psa ujadającego do księżyca. Mówią, że myśliwi to szlachetna, honorowa i szanująca Diany nacja. Pokazujecie, że g...… prawda!

Autor: wiadomożeZOMO  godzina: 14:49
Gdyby to napisał ktoś inny. Ha ha ha ha

Autor: Lesław  godzina: 15:01
Stanisław Pawluk bo to taki rodzaj odwagi, ujadać gdy obiekt ujadania zniknie w oddali ... Wiesz, mówią tak o wszystkich że to szlachetna, honorowa i szanująca kobiety nacja. I zawsze ktoś pokaże że to g... prawda !!

Autor: trucizna  godzina: 15:12
Stachu Widzisz ty na tym padole jakiegoś myśliwego ? To już jest dno dna . Pięciu pod zmienionymi nickami gada ze sobą, a pozostałych pięciu mianujących się myśliwymi tasuje się przy nich Przypomina mi to zakład psychiatryczny Kupa erotomanów gawędziarzy funta kłaków warta .

Autor: Opechancanough  godzina: 15:20
A ja Jej zycze jak najlepiej.Nie nosze zalu w sercu, ze mnie podszczypywala zabkami.Kobieta jest i tyle, ranic potrafi z natury.Plakac nie zamierzam, ale czasami cos fajnego napisala wiec tu szkoda.Jezeli w jej zyciu cos nie tak, to wspolczuje.Nie zanierzam po niej z tego powodu" jezdzic". Podniesie sie, i zyc bedzie dalej.Ona tu jest, moj nos rzadko sie myli. Zobaczycie.A dlaczego sie wyrejstrowala z tego nicku, za Chiny ludowo-demokratyczne nie wiem.Nie sadze, zeby z powodu toalet turystycznych - emergency w terenie.Choc moze sie tym przejela, ze w polskich lowiskach, nie ma takiej infrastruktury jak w USA( parking, kosze na smiecie- codziennie czyste i wysprzatane, a garbage zabrany).Moze zrozumiala, ze my tu dbamy o otoczenie i pozostawienie przyrody jaka zastalismy przychodzac.

Autor: Ziggy  godzina: 15:51
trucizna Data: 11-02-19 19:24 Wersja do wydruku ,,Chyba sobie strzelę w łeb z tego powodu" trucizna to twój wpis Powiedz proszę ile funtów kłaków jesteś Ty wart jako jedyny na tym padole myśliwy

Autor: trucizna  godzina: 16:15
ja w odróżnieniu od ciebie wiem z kim mam do czynienia

Autor: Ziggy  godzina: 16:38
Jesteś wielki

Autor: trucizna  godzina: 16:46
wiem

Autor: Ziggy  godzina: 16:49
tak myślałem

Autor: jeager  godzina: 17:00
Stasiu, Uszczypliwi robią wszystko. aby tu wróciła. Tu nie ma złośliwości.....

Autor: wiadomożeZOMO  godzina: 21:22
Ci "najbardziej płaczący" zamiast wylewać krokodyle łzy - powinni zapłacić Dianie za poniesione przez Nią koszty sądowe, od których się "krokodyle" cwaniactwem i kanciarstwem wymigały. Pokaż taki "krokodylu" że nie tylko w gębie szanujesz Diany. Myśliwi to honorowa i szlachetna nacja? To honorowo zapłać jeden z drugim zamiast strzępić farmazonami stuzębną paszczę! P.S. to nie jest post o żadnym konkretnym użytkowniku forum - co widać przez brak jakichkolwiek nicków, personaliów oraz inicjałów, więc redakcja nie ma żadnych podstaw do kasowanek. Z poważaniem - znów skasowany wuj pod gościnnym nickiem.

Autor: Lesław  godzina: 21:37
Ale redakcja wie o kogo chodzi ...