|
|
Czwartek
14.02.2019nr 045 (4946 ) ISSN 1734-6827 Hyde Park Corner Temat: Do Redakcji Autor: Marek Bia³y godzina: 01:30 "Autor: Opechancanough Data: 13-02-19 17:50 Wielu z Was dla utrzymania PZL jest gotowa do najwiekszych swinstw. Oni wiedza w czym rzecz.Mam dosc ich klamstw, oszczerstw na forum, insynuacji itd. Trzeba z nimi walczyc mimo to. Bo tylko w ten sposob, robiac to czego oni nie chca by sie robilo i przez co robia swinstwa mnie i innym, mozna osiagnac cel, odplaty za krzywde. Nie mozna sie ugiac i odpuscic!" Cz³owieku… mam mo¿liwo¶æ polowania na ca³ym ¶wiecie i nie mam znacz±cych ograniczeñ. Skoñcz fa³szywy i opatrzony kompleksami lament. Mi PZ£ by polowaæ nie jest potrzebny do polowañ. Zwyczajnie taki mamy system w RP i nie widzê korzy¶ci z jego zmiany. Nie potrzebujemy tanich lamentów z obszaru azbestu amerykañskiego. Jak kiedy¶ zbli¿ysz siê do mego poziomu, albo oderwiesz od karpenterki to mo¿emy pogadaæ. Póki co ¶mieszno¶æ takich wpisów powoduje rechot przy wieczornej herbacie. Absolutnie rozumiem czemu dramatycznie pilnujesz anonimowo¶ci. Pisz±c pod w³asnym nazwiskiem by³by¶ ¶miechem do milionów. Tak to widzê. Autor: Opechancanough godzina: 06:18 Panie Bialy mam w 4 literach pana mozliwosci. A pana opnia mnie nie opchodzi.Mam prawo do pisania jako anonim i do prywatnosci.Bo po to jest forum.Natomiast wasze postepowanie, o ktorym pan dobrze wie , wykracza poza dobry smak i kulture.Jezeli nie o cos wiecej.Ma pan duze mniemanie o sobie.Powiem panu konczac tak: ja podobnie wysoko oceniam pana, jak pan mnie. Zas wycieczki personalne, ktore sobie pan urzadzal z kolegami swiadcza wylacznie o was.Tak ja mysle. Autor: 28rafal godzina: 06:47 Mi PZ£ by polowaæ nie jest potrzebny do polowañ. Mam mo¿liwo¶æ polowania na ca³ym ¶wiecie. Mój brat nigdy nie odmówi³ porz±dnemu cz³owiekowi wydania pozwolenia na broñ i jemu PZ£ równie¿ nie jest do tego potrzebny. W tzw.Polsce polujê bez ograniczeñ. Syn zarz±dza jednym OHZ-zetem a ziêæ kupi³ jeszcze dwa. Chcesz polowaæ poluj,,nikt tam nie patrzy na jaki¶ PZ£. Jak lubisz wyzwania mo¿esz przyjechaæ z ³ukiem,,kusz± albo czarnym prochem. Jedyny warunek,,,musisz byæ porz±dnym cz³owiekiem. Autor: Opechancanough godzina: 07:53 Porzadnosc co niektorych czlonkow PZL poznalem oj dobrze.Poznalem zawisc, plotke, klamstwo,opluwanie bez znajomosci rzeczy Szukanie. hakow, przeinaczanie informacji i niemozliwa do wyobrazania nienawisc z chorobliwym jadem pewnych forowiczow.Celowe bylo to dzialania.Dlatego jestem anonimem.Pisze o tym, bo sa ludzie co nie potrafia zyc swoim prywatnym zyciem, a probuja sie wlamywac w cudze, tylko dlatego, ze nie pomysli im moja tu obecnosc.Sa zdolni do wszystkiego z nienawisci.Czy szukalibyscie informacji o kims, z innego kontynentu, tylko dlatego, ze jest tu na forum.Tu trzeba miec jakos chorobe psychiczna by tak robic, i to z takim zacietrzewieniem, a tego doswiadczylem oraz moja rodzina.Tu nawet nie chodzie o rzetelna informacje, tylko oplucie za wszelka cene. Cel jest dla mnie bardzo jasny.Forum daje prawo do prywatnodci, jak ktos jej. nie chce, niech biega z golym tylkiem. Probowano wlamac sie do komputerow mojego i moje zony. Wysylano wirusy itd.Tak sa bardzo " porzadni wsrod was". Ostrzegam wiec uwazajcie, dzisiaj ja jutro kto inny z was. Autor: Opechancanough godzina: 08:12 Byly tez grozby, szantaze, straszenie procesami, za pisanie tego co mysle. Tu sa chorzy ludzie i trzeba byc anonimem. To trwa z 5 lat. Tak sa "porzadni" w PZL, co szkodza mysliwym w Polsce, swym jadem nienawisci, a czasami glupota. Umia robic SHOW, w kilka nikow. Prosze poczytac tematy i pomyslec. Autor: Les³aw godzina: 10:07 "Porzadnosc co niektorych czlonkow PZL poznalem oj dobrze.Poznalem zawisc, plotke, klamstwo,opluwanie bez znajomosci rzeczy Szukanie. hakow, przeinaczanie informacji i niemozliwa do wyobrazania nienawisc z chorobliwym jadem pewnych forowiczow." Umia robic SHOW, w kilka nikow. Prosze poczytac tematy i pomyslec." Oj masz racjê, wielk± racjê. Widzê ¿e masz wiele samokrytyki pisz±c tak równie¿ o sobie ... Autor: Marek Bia³y godzina: 11:39 Emigrancie… przede wszystkim rozlicz siebie ze wszystkich nieelagancji i chamstwa. Je¿eli kiedykolwiek zyskasz mandat do rozliczania innych to daj znaæ. Teraz ci go brak. Cyrk, który odstawiasz jest mo¿liwy tylko i wy³±cznie dlatego, ¿e nie masz odwagi podpisywaæ siê imieniem i nazwiskiem. To ty rzucasz oszczerstwa bez jakichkolwiek dowodów. Autor: Opechancanough godzina: 16:01 Panie Bialy dowody sa zabezpieczone.Jest powiadomiona policja i Redakcja.Temat na biegu. Znowu wypowiada sie pan nie znajac stanu rzeczy! Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund godzina: 16:35 Dowody s± zabezpieczone – potwierdzam . Kopie wypowiedzi pod adresem Polskich obywateli tu zamieszczonych maj±cy charakter ewidentnie rasistowski ju¿ s± przes³ane do Amerykañskiej Ambasady Faxem +48 22 504 2688 Aleje Ujazdowskie 29/31 00-540 Warszawa, Polska . Niebawem oka¿e siê jak sprawna jest administracja w USA w odnalezieniu i zidentyfikowaniu g³osz±cego pogl±dy oparte na przekonaniu o nierównych warto¶ciach , spo³ecznych i intelektualnych ras ludzkich, ³±cz±ce siê z wiar± we wrodzon± wy¿szo¶æ jednej rasy . Autor: Opechancanough godzina: 16:42 Dokladnie tak, jestem za, trzeba zniszczyc jezyk nienawisci na forum oraz chorobliwe praktyki osob, co naruszaja prywatnosc innych tylko dlatego, ze glosza inne opinie.Fakt, ze sa tu tacy nie ulega watpliwosci i byly i tu zabezpieczone przyklady nienawisci wielu z was.Forum ma byc merytoryczne panie Balcerzak! To co wpisywaliscie wobec USA bylo jezykiem nienawisci i jadu! Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund godzina: 16:48 A to co Pan tu zamieszcza³ to rasizm w najczystszej postaci . Autor: Opechancanough godzina: 16:51 Panie Balcerzak, ja panu nie wlamuje sie na komputery rodziny w domu, gdy nie zgadzam sie z tym, co pan pisze na forum.Olewam lub nie czytam.Jest tu grupa ludzi chorych i trzeba z tym zrobic porzafek.Forum ma byc merytoryczne, a nie plugawe. To forum wielu z was chcialo zniszczyc, bo jest to swoisty Hyde Park, gdzie na wzor amerykanski mozna glosic swoje poglady i je uzadadniac. Bez cenzury, ale z poszanowaniem prawa.Nie zgadzasz sie, nie czytaj lub merytorycznie obal, ale nie wchdz komus do domu w butach, nie opluwaj za odmiennosc pogladow.Tylko dlatego, ze nie uwaza. On PZL za najlepszy model lowiecki na Swiecie.Gdyz nie jest prawda..Panstwo polskie dopiero wiele lst po 1989 roku dokonalo lustracji czlonkow PZL, a wielu komunistow i i SB, przestalo kierowac mysliwymi i rzadzic nimi i ich kasa! Nie boje sie, grozono mnie tu w rozny sposob panie Balcerzak !!! Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund godzina: 16:53 O tym zdecyduj± federalni …. Autor: Opechancanough godzina: 16:56 Dokladnie tak! Autor: Marek Bia³y godzina: 16:56 Silnie siê przyczynisz do poprawy forum raz, a skutecznie opuszczaj±c go. Bêdziemy wdziêczni! Autor: Opechancanough godzina: 17:14 Drodzy czytelicy prosze obserwowac kto mnie tu atakuje.Redakcja zna nicki osob i osoby za nimi sie kryjace.To sa te same osoby, z kilkoma nickami, wspolpracujace ze soba, by forum nie dzialalo.Bo jak dziala to nie pasuje to staremu ukladowi PZL. Redakcja i Redaktorzy maja setki spraw za to, ze mowia o sprawach, co ich bola w PZL. Sa jawni i maja zapewnione procesy z PZL., by ich uciszyc. Po tu robi sie ten hejt - zob.grupa utrwalaczy na forum 'grozi, wlamuje sie do komputerow, by stary uklad mogl rzadzic bez demokracji, dlatego. strasza, groza lub wyrzucaja ludzi z kol lowieckich na zasadach tzw. kolezenskosci.Tak maja monopol wypracowany w komunie i trzeba wielu zabiegow by w polskim lowiectwie byla demokracja. Ilu kolegow dziesiatki lat spedzilo w sadach, by moc polowac w Polsce.PZL ma monopol, gdyby go nie bylo polowaliby bez procesow w innych zwiazkach.Dlatego wazna jest wolnosc slowa i wypowiedzi.I o nia nalezy walczyc. To cale forum, filmy w portalu i dzenniiu lowieckim o tym mowia. Stad tez tylu ludzi czyta to forum. Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund godzina: 17:22 Czy to kolejny tekst rasistowski wyra¿ony w pi¶mie - przez obywatela obcego pañstwa ‘’mocarstwa ‘’ - szczyc±cego siê najdoskonalsz± form± demokracji ? Autor: Opechancanough godzina: 17:32 Panie Balcerzak jakie teksty rasistowskie pan tu widzi? Jest pan osoba w podeszlym wieku, z nadmiarem czasu, nie znajacym pojecia rasizmu.Wie pan na czym polega demokracja, wolnosc wypowiedzi , opinii.Mysle, ze nie. Nie kazdy czlowiek, ktory mowi merytorycznie o lowiectwie, i na dodatek nie uznajacy PZL za najlepszy model lowiecki na Swiecie = Rasista.Wbij sobie pan to do glowy! Autor: Opechancanough godzina: 17:47 Regulamin forum i Redakcja zna prawo.Gdy sa przyklady rasizmu je usuwa.Ostatnio nawet na moj wniosek, bo nie chce by Narod Zydowski mowil o polskich mysliwych, ze sa antysemitami.Mam ten temat zapisany.To Redakcja dba o przestrzeganie regul na forum i prawa przez piszacych.Jest od tego.A nie chorzy psychicznie ludzie, co wlamuja sie na prywatne komputery.Nie zgadzasz sie udowodnij argumentami, ze ktos jest w bledzie, a nie pluj na niego i wyzywaj od rasistow ! Autor: Opechancanough godzina: 18:26 Byc moze potrzeba panu opowiedziec np.o Martinie Lutherze Kingu Jr., cyt.: Marze, ze pewnego dnia ten Narod powstanie, aby zyc wedlug prawdziwego znaczenia swego credo, uwazam za prawde oczywista, ze wszyscy ludzie zostali stworzeni rownymi .... Wspaniale slowa. Tak mam sen, ze w Polsce mysliwi beda mogli glosic swoje poglady i uwagi bez obawy ataku utrwalaczy, ze bedzie mozna razem usiasc w zgodzie przy jednym stole. I have a dream ...! Autor: marcineknun godzina: 18:51 Na szczê¶cie wszyscy nie usi±d± przy tym stole Prawda.Ja mogê g³osiæ swoje pogl±dy, wiêc nie pisz g³upot. I mogê byæ antsemit±, rasist± i czym chce i dobrze mi z tym i co zabronisz ? Autor: Opechancanough godzina: 18:56 Pisz, zglosze to Redakcji, a Redakcja skasuje. Pomysl tylko, ze przez takie postawy gina ludzie.Polska stracila 6 mln ludzi w II wojnie swiatowej.Nie ma juz wsrod zyjacych wielu, co przezyli nienawisc innych, widzieli zaglade i holocaust.Stad narodziny nienawisci wsrod ludzi mlodych sa czestsze.Glownie w Europie.Przykre. Autor: marcineknun godzina: 19:14 WY ich tam macie du¿o ,a my nie chcemy i tyle , a jak masz problem ,pisz do kaczorka bo i on nie chce :) oficjalne stanowisko PIS-u .Niech kasuje tr±bka mi to ,ale i tak bêdê i co mi zrobisz?. a i jestem anty senegalczykiem zapomnia³em i kocham HUAWEI Autor: Opechancanough godzina: 19:21 Panie i Panowie dzis sa Walentynki.To dla Was 💕-Mysliwych w Polsce. To tak przy okazji z nadzieja na dobra zmiane. Autor: marcineknun godzina: 19:53 Ale my normalne ch³opy i ch³op ch³opu nie daje, a ten wasz zwyczaj to taki wasz zniewie¶cia³y ,wiêc wybacz nie przyjmujê. Autor: Opechancanough godzina: 19:56 Zyczen nie musisz przyjmowac, ale poczytaj o Walentynkach bo zwyczaju i zyczen nie rozumiesz, jak widze po wypowiedzi. Autor: marcineknun godzina: 20:08 tak masz racjê ja prosty ch³op ,ale i tak nie bêdê ¿yczy³ ch³opu ,bom nie ciep³y.Coroczne ¶wiêto zakochanych ,a zwyczajem jest wysy³anie listów zawieraj±ce wyznania mi³osne .Ma³± i w tym temacie masz wiedzê oj ma³±. Mi³ej nerwowej nocki . Autor: Opechancanough godzina: 20:28 Ten temat wyraznie wskazuje jakie poklady nienawisci maja niektorzy czlonkowie PZL. Od jego poczatku do konca nienawisc.Bardzo Wam wspolczuje, nie wiem skad i dlaczego wsrod mysliwych sa takie osoby.Moze za malo badan medycznych, a moze zmiany w spoleczenstwie wywoluja takie postawy. Trzeba jednego pokolenia by wymarli ci z bierutowskiego PZL i sporo wyjazdow Polakow po calym Swiecie, wtedy moze na zasadzie obserwacji przeniosa do Polski eliminacje nienawisci. Trzeba umiec szanowac inne, cudze poglady, bez hejtu, swinstw, donosow, plucia itd. To jest przeklenstwem panstwa polskiego. Dziwny czas nastaly w Polsce, z daleka to bardzo dobrze widac.Nienawisc i Jad zapanowal. Przykre, jeden drugiego za poglady by zabil. Wspolczuje. Autor: F.N.S godzina: 20:52 Z daleka to widaæ ³ysego wuja. Tradycyjnie " uprawiasz seks "inaczej" " trzy po 3. Nie czyta³em Quasi tego tematu ale podejrzewam, ¿e nie jeste¶ lubiany? Nie pisze o ³owieckim bo tutaj to wszyscy cie ceni± - tylko ogólnie o twoim ¿yciu. £owiecki daje ci oddech, szansê na quasi normalno¶æ i poczucie warto¶ci. A co do nienawi¶ci to pe³no jest filmów z "amerykañsk± eliminacj± nienawi¶ci" i "wprowadzaniem normalno¶ci i kultury". Zasypaæ ci temat? Ten czy wszystkie. Tak edukacyjnie, z okazji tego ¶wiêta co to jest dzisiaj? Autor: F.N.S godzina: 21:00 Tak na marginesie: To kiedy ty ¶pisz? Mo¿e na L4 jeste¶ i dlatego tu siê udzielasz? ;) Autor: marcineknun godzina: 21:05 Pogl±dy faceta,(nie waszego ciep³ego w rurkach komandosa), a nie my¶liwego , a co do wyjazdów podejrzewam ,¿e wiêcej ¶wiata widzia³em i to nie zarobkowo.Jeste¶ monotematyczny z ma³ym zasobem s³ów ,w ko³o to samo i ja wspó³czuje bo widaæ têsknotê za krajem rodzinnym i koñczê bo szkoda klawiatury. Bez donosów ale siê u¶mia³em pierwszy donosiciel portalu :) z wiecznym p³aczem do redakcji. Autor: Opechancanough godzina: 21:05 F.N.S tobie tez wspolczuje.Idz na spacer z zona, na kolacje.Ciesz sie zyciem, nie pisz bzdur i usmiechnij sie.To wazne.Badz pogodnym czlowiekiem. Autor: Opechancanough godzina: 21:11 Wielu z Was meczy, ze mam czas na lowiecki, i wedlug opluwan jednego z utrwalaczy, wziolem to do serca i zmienilem prace.Tak powiem Wam prawde, mam zmywarke na zmywaku i dzieki temu mozemy byc razem jeszcze klka godzin. Zmywarka zmywa, kasa leci,czysciutko, dulary beda i jest czas na pisanie. Super robota! Autor: Opechancanough godzina: 21:53 Oczywiscie zartowalem! Autor: Opechancanough godzina: 21:54 Mam trzy kosmiczne zmywarki!!! Sa bez komputera ,wiec wlamac sie trudno! Autor: F.N.S godzina: 22:14 Gubisz siê trochê QuasiWodzu pisz±c tu swe m±dro¶ci. Skup siê. Nie dawaj okazji. I boli ciê ta mo¿liwo¶æ namierzenia. Oj boli :))) Z tym L4 to ja powa¿nie siê pyta³em. W trosce o to, no - zdrowie. I czyste sumienie lekarza wydaj±cego. Autor: Opechancanough godzina: 23:39 No coz.Hejtu i jadu nienawisci nie zwalcza zadne argumenty. Autor: F.N.S godzina: 23:58 Zw³aszcza Quasi argumenty erystyczne |