Czwartek
14.03.2019
nr 073 (4974 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Idea!  (NOWY TEMAT)

Autor: Opechancanough  godzina: 00:20
Poniewaz mysliwi jak czytam, nie chca odgrywac funkcji" regulatorow poglowia dzikow i byc rzeznikami", a panstwo zapewnilo im nadal monopol na gospodarke lowiecka w Polsce, wiec moze warto o srodki finansowe z lowiectwa w rekach pzl, powolac zawodowych lowcow do rozprawy z dzikami.Kola lowieckie placilyby im kase od szt. w zaleznosci od miejsca pozyskania (polozenia obwodu).Wowczas, skarb panstwa nie musialby placic ze swoich srodkow lowcom za walke z dzikami i ASF.Ciezar walki ponioslby monopolistyczny pzl. Zawodowi lowcy mieliby prawo polowac na calym terytorium kraju, po uprzednim zawiadomieniu kol lowieckich, ze beda dokonywac redukcji dzikow w walce z ASF.

Autor: Krzych75  godzina: 01:22
Wodzu Opech,wyglądało się, że na zawsze opuściłeś ten portal dla naszego świętego spokoju i również swojego.Pisałem parokrotnie pilnuj tej swojej hameryki,żeby nie upadła bo się trzęsie... Jeźdźij z psem od żony na indyki i helikopterami na zdziczałe świnie lub na ryby!!! My TU w naszej pięknej małej Polsce ,z pomocą Ś.Huberta na pewno sobie poradzimy. A wam wprowadzimy dosyć szybko koniecznie wizy,tak dla spokornienia używająch. Y tego Waszego , ?jprzepraszam bełkotu. Darz indyk i zdziczała świnia

Autor: jakubczyk  godzina: 07:56
Piiieeerrddddooo.....szzz jak zawsze.

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 09:11
Na bezrybiu i rak ryba . Gdy szał reformatorsko rewolucyjnych pał rodem z PRL w portalu cichnie . Zawsze może Bierutowski Model liczyć na pomysłodawcę za wielkiej wody . Portalowa ‘’rybeńko ‘’. Towarzysz Bierut w swojej mądrości wzorował się też na Wodzu . Ale Wielkiej Rewolucji Październikowej - Towarzyszu Leninie . Późnym wieczorem 7 listopada 1917 r. (25 października według obowiązującego w przed bolszewickiej Rosji kalendarza juliańskiego) przy wydatnym wsparcie towarzyszy z Niemiec i USA. Zakotwiczony na Newie krążownik „Aurora” oddał salwę w kierunku Pałacu Zimowego, siedziby Rządu Tymczasowego. Dla bolszewików był to sygnał do ataku. Dziś co prawda oczekujemy wsparcia ze strony USA wzmocnienia wschodniej flanki NATO. Z pokorą przyjmujemy pomoc intelektualną mędrcy łowieckiego z USA . Odpowiadając salwami śmiechu . Towarzysz Bierut w swojej mądrości przewidział że w rozwinięciu jego dekretu kolejne pokolenie reformatorów modelu powoła instytucję myśliwego niestowarzyszonego . Co w konsekwencji kolejne Rządy Tymczasowe w RP miało je chronić od ataku bolszewików. Wodzu ‘’rybeńko ‘’. Mimo ze instytucja niestowarzyszonego gwarantuje możliwość polowania za sto dolarów przez cały rok i to w całej RP . Gdzie jedynym wymogiem formalnym jest posiadanie legitymacji PZŁ. To ośrodki bolszewizmu z Lublina , Gdańska i Iławy w ramach sojuszu z chłopstwem . Pragną mieć inną odmianę legitymacji - monopolisty jakim jest państwo . Jeśli rzad USA tak walnie przyczynił się do rewolucji Październikowej w Rosji sypiąc hojnie dolary. To co stoi na przeszkodzie by dziś dotował niestowarzyszonych myśliwych w RP . Ten potencjał niestowarzyszonych to około 15 tyś strzelaczy gotowych wymordować wszystko co się rusza. A jedynym hamulcem do totalnego pif paf jest nie zawsze pękający portfel od żywej gotówki . To jak Pomożecie Wodzu ….

Autor: Krzych75  godzina: 09:19
Oui,oui 😂😂😂

Autor: J.Chudy123  godzina: 09:27
To jest okropnie głębokie przemyślenie 🤣🤣🤣🤣🤣

Autor: Krzych75  godzina: 09:32
Bez " klaki" ☺ mało kogo stać... Bolszewików na pewno nie😏

Autor: zygi  godzina: 10:11
Najlepiej zatrudnić tych z Ameryki. Oni po cichutku wnykami, sidłami, potrzaskami załatwią sprawę i to za darmo i po cichu bo drutu i starych resorów na złomowiskach jest dość. /Kasa jaka zostanie przekażą na budowę płotu na granicy z Meksykiem/ .Jak nie dadzą rady tym sposobem to sprowadzą swoje helikoptery i karabiny maszynowe. Na wodza proponuję zakładającego ten temat. To przecie geniusz / kurcze znowu żółta albo czerwona kartka bo to przecie pupil szanownej Redakcji?/.

Autor: Opechancanough  godzina: 13:03
Wy sobie robicie jaja, ale jezeli panstwo polskie zatrudni wojsko do strzelania dzikow wniosek bedzie taki, mysliwce mundurowe pzl nahodowali zwierzyny, maja prowadzic prawidlowa gospodarke lowiecka w najlepszym modelu na swiecie, a model sie ze sr..al.To panstwo musi sprzatac po zabawach pzl w lowiectwo.Dzis dziki, jutro plowa kochani, to juz lepiej by pzl majac kase z gospodarki lowieckiej kraju obciachu nie robilo i wynajelo zawodowych regulatorow zwierzyny, gdyz czlonek pzl sportsmenem jest, nie rzeznikiem i gospodarki lowieckiej kraju z zalozenia wykonywac nie moze.Takowa wymaga brutalnej regulacji, a nie zabawy w lowiectwo czy hodowli lowieckiej dla zysku. Model widac jest kochani, nie nadajacy sie do gosodarowania monopolistycznie lowiectwem w Polsce, poniewaz panstwo musi szukac innych instrumentow do gospodarowania lowiectwem w sposob prawidlowy.Paniali towariszcze ohotniki? Kolchoz to nie zabawy w sportsmenow, to ciezka praca.

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 13:18
Bez jaj rybeńko – rząd USA – tak to prawda - sprzedał nam myśliwce F16 – ale bez awioniki umożliwiającej przeprowadzenia skutecznych ataków z powietrza na czarną i płową . Niestety tylko w planach Antosia i Pana Narzynacza pozostały śmigłowce bojowe . Jest nadzieja jak powstanie flota łodzi podwodnych to i z peryskopowej jakiegoś odyniaszka na plaży się namierzy . Na razie główne siły jedynie przed prezydentem defilują . A obrona terytorialna jak w załączonym gifie .

Autor: Opechancanough  godzina: 13:25
Model amerykanski rozroznia mysliwych od traperow, zas gospodarke lowiecka prowadza zawodowcy z DNR, ktorzy z laserowa precyzja tna ogniska choroby, a nie urzadzaja manewry dziadkow z prl na ogolnokrajowa skale rodem z komuny( taki powrot do mlodosci).To roznica.Lowiectwem powinni zajmowac sie zawodowcy, a nie hobbysci na emeryturze w 50% kochani.

Autor: Mark - 2  godzina: 13:43
No to się narzynacz "załamie" kompletnie. :)) (dziennik.lowiecki.plhttps://www.money.pl/gospodarka/fort-trump-odjezdza-amerykanie-wycofuja-sie-z-pomyslu-6359212981610113a.html)

Autor: Krzych75  godzina: 14:46
A ten Pan Narzynacz ten od swoich piesków porozrywanych przez dziki,co chciałby obwody samemu z pieskami Penetrować 7 dni w tygodniu?co uważa to za normalkę?😏 Nie wiem akurat co ma do wojska?nie chce mi się penetrować portalu☺

Autor: Opechancanough  godzina: 15:17
Moze w koncu wladza polityczna uzbroi rolnkow w shotguns by bronili swoje pola przed zwierzyna lowna, asf i innymi.Rozumiem obawy wladzy politycznej, ze rolnik na traktorze z shotgun bedzie jak husaria w XVII w. nie do zatrzymania, w walce o swoje prawa, ale dajmy szanse demokracji. Rolnik ma prawo dbac o swoja ziemie i plony, gdyz kolchozniki z racji demokracji sa dzis bardziej sportsmens niz spolecznikami dla dobra narodu.PZL byl moze dobry w PRL( kwestia dyskusyjna mocno), ale w demokratycznej Polsce juz nie dziala. Dzis wladza polityczna w Polsce przez pzl moze stracic wladze, bo ludzie nie lubia dokladac do innych hobby z przymusu.

Autor: Opechancanough  godzina: 17:03
Howgh!

Autor: F.N.S  godzina: 17:38
Jako, że temat robienia jaj został przez wodza Open podniesiony oraz z polotem graficznym przez pana Bawarskiego podtrzymany i ja dorzucę propozycję dla ciebie Oughu samodoskonalenia w kierunku artystycznym aczkolwiek nie pisarskim jak tu próbujesz na forumie... bo ci po prostu nadal nie wychodzi. A tym bohaterom dziarsko "wychodzi". No i by wątek jajo amerykańskiej laserowej precyzji również był podtrzymany to podrzucam jeszcze hymn na twoją cześć: Howgh wodzu ! post script Jesteś strasznie obrażalski. Moje 3 wpisy zostały przez ciebie nadane i skasowane z nagrodą yellow. A ja tak martwiłem się w nich o twe zdrowie... Jak tak możesz?

Autor: Opechancanough  godzina: 17:55
Przykre, tyle nienawisci- co sie z Wami dzieje? Ciagle to samo? Kiedy w Polsce bedzie tolerancja dla innych pogladow? Przykre! Nie potraficie dyskutowac! Dzis w polskim parlamencie tez byla ta zla aura, stad zapewne i wsrod niektorych czlonkow pzl takie ciagoty, by innych obrazac! To juz bylo, nie idzcie ta droga! (dziennik.lowiecki.plhttps://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c7/Pod_Pr%C4%99gierz%2C_1937_r._Kto_u_%C5%BByda_kupuje%2C_ten_zdrajc%C4%85_narodu.jpg/546px-Pod_Pr%C4%99gierz%2C_1937_r._Kto_u_%C5%BByda_kupuje%2C_ten_zdrajc%C4%85_narodu.jpg)

Autor: F.N.S  godzina: 18:18
Zawsze możesz "ICH" zablokować na poziomie ezoterycznym. Tak na marginesie: jesteś wyznania mojżeszowego, że takie wkładki tu wciskasz? Ksenofobia i tworzenie "nowej" historii to nie tutaj panie Open... w złą nutke grasz Bywa, że czytuję gazeta.pl jak by co... oko.press też od czasu do czasu i nie mam problemu jak pisze coś mądrego .....sztajn a głupiego jakiś ...alski lub ...owak. Za to jak tu mądrości wciska mi quasi znawca z niewiadomoskąd - już takowy mam.