Piątek
15.03.2019
nr 074 (4975 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Idea!

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 00:43
Dobrze ze wrociles bez ciebie jest tak piekielnie nudno na tym forum. Religia nie ma tak wielkiego znaczenia teraz trzeba wszystkich kochac i szanowac.

Autor: zygi  godzina: 09:10
W Stanach jakoś farmerzy wynajmują do ochrony innych i nie śpieszno im do gonitwy za kojotem po swojej farmie. Ale co genialny pomysł to genialny. Taki rolnik,który ma hektar pola zakupi sobie nawet helikopter a jak ma staw z rybami to lotniskowiec albo okręt podwodny i heja bronić swojej majętności. Tyle tylko,że wielu i to bardzo wielu ludzi w naszym kraju broni wręcz nie nawidzi i woli aby ich pól strzegli myśliwi.Ale to już inna kwestia czemu jest tak a nie inaczej. Żeby to zrozumieć to trzeba myśleć i tu na miejscu być w naszej rzeczywistości.

Autor: S.N.F  godzina: 11:18
I jeszcze jedno Open. Zastanawiaj się co tu zamieszczasz. Bo to, że piszesz tu seriami nieraz głupoty na tematy łowieckie (celowo mniej lub bardziej) to jeszcze przejdzie. Podenerwujemy się, popiszemy ci w drugą stronę równie "inteligentne" odpowiedzi, podostajemy kartki, poobrażamy się na forum... I tyle wszystkiego. Ale jak robisz wstawki takie jak powyżej to już nie bardzo. Pokaż mi wypowiedź kogoś na tym forum gdzie nawołuje się do nienawiści rasowej, nietolerancji ze względu na religię. Twoja wypowiedź - porównanie (przepraszam "przykład") takie znamiona nosi. Obejrzyj sobie dzisiejszy nagrany stream pewnego pana z New Zeland. Jest jeszcze na youtube i na wp.pl... Poleć mossberga dla chłopa polskiego. Może coś z broni maszynowej...? Wstaw jeszcze jedno zdjęcie z 37 roku. Jacy to my Polacy jesteśmy... Popisz o mentalności w PZŁ ubecko-mafijno-postpeerelowskiej. Kto ty w ogóle jesteś? Jaki masz cel pisząc to co piszesz (forma i sposób chociaż upierdliwa nie ma tu znaczenia)? Wprowadzić amarykańskie wartości i styl do nas, do Polski? A znasz ty w ogóle polską historię i mentalność? A może chodzi ci o coś zupełnie innego? Zalecam jeszcze raz - obejrzyj dzisiejszy przekaz z New Zeland.

Autor: WIARUS  godzina: 12:33
W tym przypadku (załącznik) też samopoczucie się nie poprawi i nie będzie lepiej się czuł ;-)))

Autor: WIARUS  godzina: 12:34
No i kto to wszystko kontroluje ? ;-)))))

Autor: F.N.S  godzina: 18:10
Oj dobre WIARUS dobre :)))