Czwartek
14.03.2019
nr 073 (4974 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Kościół robiący uniki zostawia fatalne wrażenie...  (NOWY TEMAT)

Autor: pięta  godzina: 19:18
Dlaczego nasz kościół robi uniki w kwestii zjawiska pedofili? Wypowiedzi hierarchów są co najmniej niejasne w tej kwestii Patrz info w dzisiejszej Gazecie.p/ z posiedzenia i komunikatu Konferencji Plenarnej Episkopatu Polski na ten temat i przez niego opublikowany a skomentowany przez dziennikarza Tygodnika Powszechnego działania mogą się dla kościoła skończyć źle.Dziś już dla nikogo nie jest tajemnicą ,że to zjawisko toczy nie tylko Polski kościół inaczej papież Franciszek nie przywiązywałby do tego tak wielkiej uwagi.Czy przypominacie sobie jak pisaliśmy na ten temat kiedy sprawa księży pedofili ujrzała po raz pierwszy światło dzienne ?

Autor: 28rafal  godzina: 19:58
pięta ,,,to macie traumę z tym kościołem..:-) Może napisać do ich szefa, tego na orbicie?

Autor: taczar  godzina: 20:48
Pięta - nie nazywaj kościołem tego, co nim nie jest albo jest tylko po części.Według mnie Kościół, to ogół wiernych i wierzących. Z tego co piszesz wynika raczej, że masz na myśli hierarchów kościoła a to (przynajmniej według mnie) nie to samo.

Autor: zygi  godzina: 21:03
To trochę tak jak z myśliwymi. Jeden dopuści się aktu kłusownictwa to już wszyscy myśliwi kłusują. To prawda,że kościół to ogół wiernych a nie tylko duchowni. Tych drugich jest dużo i nie wszyscy źli. Oceniajmy sprawców a nie wszystkich jak leci. Pozdrawiam.

Autor: Silwerus  godzina: 21:21
A co zrobić z tymi co kryją kłusowników?

Autor: Opechancanough  godzina: 21:26
Jakos odznaczyc medalem....najlepiej Zlomem z debowymi liscmi.

Autor: Opechancanough  godzina: 21:45
Odznaczonym bedzie glupio, ukrywac klusownikow!😀

Autor: Alej.....  godzina: 21:51
Z góry plują ofiarom w twarz, a niektórzy mówią, że to tylko deszcz pada. A widział ktoś, zeby tacy prawi katolicy z Krucjaty Różańcowej protestowali przeciwko kościelnym pedofilom, czy procederowi ich ukrywania? Nie, nie, oni protestują przeciwko wystawie Mariny Abramović...

Autor: 28rafal  godzina: 21:52
zygi ,,,,jeśli myśliwy kłusuje, sprawa trafia do ZO a ten zgodnie z instrukcją ZG przenosi kłusownika do innego koła,,to cały PZŁ jest g,,,,wart,,nie tylko kłusofil. Piszesz tak jakbyś miał coś wspólnego z tą organizacją?? Nie strasz nas!