Piątek
15.03.2019
nr 074 (4975 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Kościół robiący uniki zostawia fatalne wrażenie...

Autor: jeager  godzina: 07:30
Franciszek powinien zrobić to samo co w Chile. Pogonić, zdegradować do wikarego polskich purpurowych pasibrzuchów. Oni normalnie kpią z Franciszka i społeczeństwa polskiego. Cymbał jeden potrafił powiedzieć, "że kościół powinien okazać miłosierdzie dla sprawców pedofilów". Toż to w głowie się nie mieści. Sprawozdanie zawiera 6 stron w PL a w Irlandii, USA, Niemczech po kilka tomów. Jeden tom 450 stron. Ujawnili prawie 5 tyś pedofilów katabasów w samej Irlandii. Raport powinien być przygotowany przy udziale świeckich instytucji a nie zakłamanych zboczeńców. Wtedy będzie wiarygodny.

Autor: 28rafal  godzina: 07:50
Módlcie się bracia i siostry za sprawców pedofilii...Tego oczekuje kościół. Jazda bez trzymanki. Do nich nie dociera, że gwałcenie dzieci to zło w sosie własnym. Oni są ponad ziemskimi zakazami. Pełne kościoły są tego dowodem.

Autor: J.Chudy123  godzina: 07:52
W radio dzisiaj podali: "Statystycznie na jednego księdza przypadają nie całe dwa przypadki pedofilstwa". To w ramach tylko tych ujawnionych... brrrr Ile jest nieujawnionych?????? Idziesz do seminarium, to przed złożeniem ślubu składasz jaja na parafialnym pniaku. Teraz już też powinno się ich wszystkich wykastrować - razem z Franciszkiem.

Autor: sylwester  godzina: 08:42
Nie bardzo kumam , o co w tym chodzi.Jeśli są pedofile , ktoś ich kryje to co robi prokuratura , zgodnie z konstytucją powinna jednych i drugich łapać i za kraty. Nagle po śmierci ks. Jankowskiego Gdańszczanie mówią że wiedzieli , lub podejrzewali go o takie czyny , to ja się pytam dlaczego nie powiadomili o tym organów ? Przecież to przestępstwo. Swoim milczeniem przyczynili się do skrzywdzenia dzieci , powinni za to odpowiedzieć .

Autor: zygi  godzina: 08:56
28rafał. Źle mnie zrozumiałeś. Nie chodzi mi o to aby kogokolwiek za jego winy głaskać a nie karać. Każdy niech odpowiada za swoje czyny w swoim zakresie. Nie jest dobre to,że sprawcy niegodziwości są kryci. Za swoje czyny powinni odpowiadać przed wymiarem sprawiedliwości. Kłusujący myśliwi i ich poplecznicy też bezwzględnie powinni być karani.Wielu z nas źle rozumie koleżeńskość. Zamiatanie pod dywan przestępstw jest zjawiskiem powszechnym nie tylko w PZŁ i to trzeba zmienić. W tej między innymi kwestii zgadzam się z Panem Stanisławem. Pozdrawiam.

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 09:13
Z tego co przedstawił Episkopat wynikało, że odnotowano ok 300 przypadków pedofilii od roku 1990. Czyli statystycznie rzecz biorąc 10 przypadków rocznie. Nie mnie oceniać czy są to rzetelne dane. Jeżeli są rzetelne to trudno to zjawisko nazwać masowym. Zauważyć należy, że nie wolno wyświęcać na księży osoby o skłonnościach homoseksualnych. Bo wg badań z których korzysta kościół, jest silna relacja między skłonnościami homoseksualnymi i czynami pedofilskimi. Ale o tym raczej się nie pisze i nie mówi w "postępowych" kręgach.

Autor: narzynacz  godzina: 09:30
liczby .liczby ale to nie dla talibów 10 przypadków rocznie ....... dla porównania warto podać ilość przestępstw popełnionych przez świeckich .nie to że bronie ale dla porównania ile wyjdzie ? kilkaset do 10 ? ale czego się spodziewać jak promocja zboczeń i problemów psychicznych przybiera postać wręcz obowiązującej doktryny państwa

Autor: Alej.....  godzina: 09:31
Pomorski, najsilniejsza relacja to tu jest ze średniowieczem. Szczerze jednak wątpię, czy uda Ci się zdjąć odium z księży i przerzucić go na gejów i lesbijki. Ale próbuj...

Autor: Alej.....  godzina: 09:44
Narzynacza też tu się (nie to, żeby bronił...) spodziewałem.

Autor: J.Chudy123  godzina: 09:49
Dlaczego żaden biskup czy kardynał za ukrywanie tych przestępstw przez księży pedofilów nie ponosi kary i nie siedzi w pierdlu? Oni wszyscy powinni być pod państwowym ścisłym nadzorem psychologów, jak myśliwi mający obowiązek przechodzić badania z uwagi na posiadanie broni. Czarna mafia nosi codziennie swoje pały w gaciach - narzędzia przestępstw i krzywd dzieci. Taki mój wniosek.

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 09:51
Pani Panno czy jak tam ad vocem Taczar …. ‘’Pięta - nie nazywaj kościołem tego, co nim nie jest albo jest tylko po części. Według mnie Kościół, to ogół wiernych i wierzących. Z tego co piszesz wynika raczej, że masz na myśli hierarchów kościoła a to (przynajmniej według mnie) nie to samo. ‘’ Pani …. Dziewico . Jest coś bardzo intrygującego w tym, że Kościół przywiązuje taką wagę do prawdy o dziewictwie Matki Najświętszej Maryi . Mnie też intryguje pogląd że Kościół to ogół wiernych i wierzących i jedyną prawdą jest akurat tak formułowane jak powyżej przez Panią dziewictwo . Cedując jakoby z automaty przypisywanie wszystkich win hierarchom kościoła . Pani Taczar … A może zmowę milczenia Kościoła Wiernych i Wierzących jednak przypisze Pani kołtunerię i zaściankowości , wychowanych od pokoleń w kruchtach kościelnych lokalnych społeczności . Proszę odpowiedzieć … czy zna Pani chociażby jeden moherowy beret dający wiarę że akurat katabas może być pedofilem ? . To jeszcze jedno pytanie . Jak Pani sądzi na czym opierają swoją niebywałą hipokryzję hierarchowie kościoła głosząc "że kościół powinien okazać miłosierdzie dla sprawców pedofilów" . Czy nie przypadkiem na otumanionych religią wiernych i wyznawców.

Autor: narzynacz  godzina: 10:21
alej żenada . świecki padał - pedofil nie wykorzystuje ten w sułtanie owszem podaj liczby ponoć w Warszawie jest was 200 tyś. Tak przynajmniej twierdzi rabiej i nic ? to po co pchacie się do przedszkoli i szkoły po co wam " latarnik " ? nie ma jak to nowy narybek ? im wcześniej tym lepiej ? dla mnie jesteście jak ekooszołomy .polityka małych kroczków i stopniowe oswajanie

Autor: pięta  godzina: 10:51
Nie zapodałbym tego tematu ale jakoś mi się ta matematyka nie zgadza a mianowicie liczba ujawnionych za okres 29 lat!!!!/ha,ha,ha/ przypadków pedofili z liczbą księży podejrzewanych o to . Mianowicie jak sobie przypominam parę miesięcy temu było w mediach szumnie o pedofilach spośród wysokiej ich liczby/ podobizny miano publikować c na stronach internetowych / niestety nie opublikowano zdjęć księży pedofilów/ dlaczego to już tajemnica poliszynela / a była to liczba znacznie większa niż ta ilość przypadków ujawnia przez Episkopat. Czyli co są księża pedofile- teoretycy nie praktykujący- którzy nie dopuszczali się nadużyć? skoro ich liczba przekracza liczbę ujawnionych przypadków? Matematyki nie można oszukać i jak się coś pisze to musi bilans się zgadzać i tyle w temacie. O pedalskich tematach pojawiających się obecnie w innym tematycznym wątku już nie wspomnę bo to temat świeży i bębnią o nim codziennie w środkach masowego przekazu.

Autor: Flyjanek  godzina: 11:20
Każda Krzywda ,wyrządzona przez kapłana innemu człowiekowi, powinna być szczególnie napiętnowana ,bo od Nich wymagamy więcej .Fakt.

Autor: J.Chudy123  godzina: 11:31
Przecież on jest księdzem z tzw. powołania. Nikt go tam nie wepchnął na siłę. A może taki objawiający się powołaniem młodziak, którego biorą pod skrzydła starsi kapłani do kształtowania w nim uduchowienia ma inny cel? Pytał o to ktoś ten episcopat? :-)

Autor: Flyjanek  godzina: 11:32
Faktem nr dwa jest ,że najgłośniej się „dżom”byli esbecy ,milicjanci ,pzperowcy,najemnicyLWP i wszelkiego płazu „5 kolumna” zindoktrynowana i opłacana pół wieku przez ZSRR.

Autor: Alej.....  godzina: 11:35
Jest gorzej niż się zdaje. Cały czas funkcjonują naganiacze usiłujący, wszelkimi sposobami, rozmydlić temat księżej pedofilii i wybielać katabasów, w każdy możliwy sposób. Jak tylko się da.

Autor: Alej.....  godzina: 11:42
Flyjanek, przecież pzperowski prokurator (od księdza z Tylawy) się nie drze, nawet wręcz przeciwnie...

Autor: Flyjanek  godzina: 11:45
Wy ,KBW ,SB,UB ,ORMOWCY,i wszelkiej maści żołdacy LWP .Razem i wporozumieniu ileście do 1991roku Polskich chłopców i dziewcząt wymordowali ?A ci którzy uszli z życiem mówili ,że katownię Gestapo to było Przedszkole w porównaniu z waszymi katowniami.W powojennej Polsce !Szacuje się !że zamordowali ście między 20 000 do 25 000 Polaków.

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 11:48
Cytaty wiekopomne ….’’„dżom”byli esbecy ,milicjanci ,pzperowcy,najemnicyLWP i wszelkiego płazu „5 kolumna” zindoktrynowana i opłacana pół wieku przez ZSRR. ‘’ W tym czasie zindoktrynowane - matki dzieci wykorzystywanych przez katabasów - gdy się tamci - „dżom” - hojnie na tace groszem sypią - bo ZSRR im się źle kojarzyło . Piramidalne idiotyzmy przechodzą nawet do historii - brawo Panie - F Janek !!! Czy obsesje już się leczy - czy one z piętnem na czole ojca i mlekiem matki są przekazywane ???

Autor: Krzych75  godzina: 11:56
O Jezusicku! Janie Bogusławski, Zlituj się!!! Co się stało z Tobą???

Autor: Flyjanek  godzina: 12:06
Nienawidzicie kościoła, bo ten w czarnych czasach okupacji sowieckiej ( jak i w czasach Zaborów )był światłem.Był duchem Polskości z którym ty ubeku opłacanym „rublami”walczyłeś z brutalnością nieznaną w Europie .Muj śp.Tato cudem przeżył waszą katownie ,wiedzę mam z „pierwszej ręki „ . Nazywał was Rakażami.Dużo mówicie i chętnie o pedofilii ,odniesie się do powyższego wątku też może?

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 12:08
Pedofilia jest zjawiskiem nagannym. Szczególnie jeżeli sprawcami są duchowni ! Hierarchowie popełnili błąd tuszując te sprawy. Brak jest jednak obiektywnych danych aby ocenić skalę zjawiska. Chętnie poznałbym liczby - ile było aktów pedofilskich ogólnie. Jak to się rozkładało na grupy zawodowe ? Jaki udział miały w tym osoby będące homoseksualistami ? Obecnie sprawę afer związanych z krzywdzeniem dzieci w kościele najgłośniej podnoszą wrogowie wiary jako takiej. Im jest wszystko jedno czym przyłożą wierzącym. Nie będzie tematu pedofilii znajdzie się inny kij. Byle tylko tępić ten Ciemnogród. Po prostu - taką mają misję i wykonują ją z taką żarliwością jakby otrzymali ją od Boga !

Autor: WIARUS  godzina: 12:09
Liczby ...liczby coś tam być może określają czy wskazują poziom. Ważniejsze jest co się przy tych liczbach mówi. A mówi arcybiskup Marek Jędraszewski:
    o potrzebie słuchania osób pokrzywdzonych, przy jednoczesnym wybaczeniu sprawcom zbrodni. Jędraszewski podkreślał, że istotą chrześcijaństwa jest miłosierdzie, pokuta i odkupienie win. Duchowny zauważył, że w Kościele nie ma zgody na podejście w stylu "zero tolerancji", gdyż wywodzi się ono... z systemów totalitarnych. – To naziści, a po nich komuniści nie okazywali litości – próbował przekonywać Jędraszewski. Przypomniał przy tym, że wykorzystanie seksualne dzieci nie jest domeną jedynie Kościoła katolickiego. – Trzeba napiętnować także tzw. turystykę seksualną. Jej ofiarami też stają się dzieci. Wszyscy, nawet Kościół, nawet sam pan Bóg, jesteśmy ofiarami tych osób, które dopuściły się przestępstw w stosunku do dzieci i młodzieży
Podsumowując - hierarchowie KK nic nie zrozumieli w sprawie konieczności zwalczania pedofilii i idą w zaparte! Jak rasowi przestępcy! PS Podkreślenie moje.

Autor: narzynacz  godzina: 12:10
mylisz się alej nikogo nie wybielam. nawet zgadzam się z Korwinem że powinny być kary cielesne jak w średniowieczu . pręgierz na rynku i kat miejski . 100 batów i do pierdla inna sprawa że te same media promują degeneracje a drugą ręką piętnują ......szkoda tylko że u jednych

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 12:11
''===='' (forum.gazeta.pl/forum/w,21155,70403527,70403527,Religia_opium_dla_mas.html)

Autor: Szymon Bis  godzina: 12:22
a tu jeszcze lepiej Powrót syna marnotrawnego (dziennik.lowiecki.plhttps://www.o2.pl/artykul/ksiadz-wspolzyl-z--parafiankami-i-uczestniczyl-w-seksie-zbiorowym-wraca-do-kosciola-6359348191843969a)

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 12:54
Kolego WIARUS, Niejako potwierdziłeś moje wcześniejsze stwierdzenia. Nie podajesz liczb związanych ze zjawiskiem poza kościołem. I porównujesz hierarchów do "rasowych przestępców". Bardzo śmiałe stwierdzenie, które bardzo utrudnia rzeczową rozmowę na ten temat.

Autor: Flyjanek  godzina: 13:01
Баварская горская собака,Nie odpuści nawet nieżyjącym.

Autor: Szymon Bis  godzina: 13:19
Ad Pomorski Łowca Jesteś w wielkim błędzie od Kościoła ( z dużej litery) wymaga się więcej a nawet dużo więcej Ja mam mieć Pewność ( z dużej litery ), że przedstawiciel Jezusa na ziemi ( święcenia kapłańskie ) Gwarantują ( z dużej litery ) bezpieczeństwo , wysłuchanie ,radę a nie skierowanie w ramach "duszpasterstwa" lecznicą orgię lub robienie loda księdzu ( z małej litery ) bo to nie ksiądz tylko zbok. Oczywiście zdarzają się źli ludzie i tego się nie uniknie ale wtedy następuje procedura "wycięcia do zera" bez kompromisu bo Kościół musi być Święty bo jeśli nie jest , to nie jest Kościołem .

Autor: J.Chudy123  godzina: 13:32
Stwierdzili, że: "Muszą być bardziej stanowczy w napiętnowaniu pedofilii w KK". Do tej pory byli mniej albo w ogóle. Gdyby nie te kilka procent ujawnionych i udowodnionych, zapewne dalej by zamiatali pod dywan.

Autor: Alej.....  godzina: 13:48
Transmisja z samobójstwa (dziennik.lowiecki.plhttps://natemat.pl/266937,konferencja-kep-ws-pedofilii-szymon-holownia-skrytykowal-biskupow)

Narzynacz, Pomorski, jakoś może chłopaków ratujcie...

Autor: Szymon Bis  godzina: 13:56
Pycha idzie przed upadkiem Irlandia 2.0 większy kraj większe straty.

Autor: WIARUS  godzina: 14:04
Pomorski Łowca - szukaj sobie potrzebnych danych Tu do naszej wiadomości podano (dziennik.lowiecki.plhttps://www.ms.gov.pl/pl/informacje/news,9806,ruszyl-rejestr-sprawcow-przestepstw-na-tle.html) dane dotyczące kraju, województw, powiatów, gmin, miast i wsi - szperaj.

Autor: 28rafal  godzina: 14:11
Pomorski Łowca ,,,,,szmacenie się w obronie szmat nie boli,,,prawda czy fałsz?

Autor: Krzych75  godzina: 14:34
Skromnie tylko,proponuję paru forumowiczom wziąć się teraz za "reformę" kościoła katolickiego u nas i zrobić w końcu porządek! Pewnie niezbędne X odłamów co wyjdzie na zdrowie i pełniejszą Wiarę! Dosyć z jakimś jednym Kościołem ,jak długo tego będzie???

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 14:36
Kolego Szymonie Bis, Kościół głosi, że człowiek jest istotą grzeszną. Kapłani również są ludźmi. Gdyby ludzie nie byli grzeszni nie byłby potrzebny Zbawiciel ! Jeszcze raz podkreślę - czyny pedofilskie mnie brzydzą. Jestem ojcem trzech córek i nie wiem co bym zrobił gdyby ktoś je skrzywdził. Kościół popełnił w tej kwestii wiele błędów. Nie zmienia to faktu, że pedofilia w kościele stała się "młotem na czarownice" przy pomocy którego walczą z wiarą ateusze. Albowiem to wiara i Kościół najbardziej ich bolą.

Autor: jeager  godzina: 14:44
Flyjanek, Wylewanie żółci i jadu w obronie księży pedofilów, zboczeńców są wartościami ogłupiałych katolików. I ty do nich należysz. Będą bronić do upadłego swego guru nie bacząc na krzywdy wyrządzone nieletnim dzieciom.

Autor: WIARUS  godzina: 14:46
Pomorski Łowca - świętszy od papieża katolicki dziennikarz inaczej stawia problem. (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/szymon-holownia-gorzko-o-episkopacie-zyje-na-innej-planecie-6359647868819585a) Przeczytaj uważnie jego wypowiedź zamieszczoną na FB! Polecam choć nie jest on z mojej bajki.

Autor: Flyjanek  godzina: 14:55
My Chsześcijanie nie jesteśmy aniołami ale ciągle staramy się być lepsi.wiemy.Prosimy więc Boga naszego: Panie Jezu Chryste, Ty powiedziałeś swoim Apostołom: Pokój wam zostawiam, pokój mój wam daję. Prosimy Cię, nie zważaj na grzechy nasze, lecz na wiarę swojego Kościoła i zgodnie z Twoją wolą napełniaj go pokojem i doprowadź do pełnej jedności. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. [...]

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 14:56
WIARUS - Hołownia to taki licencjonowany przez GW katolik. Coś takiego jak Znak za komuny.

Autor: Mark - 2  godzina: 15:21
Gdyby księża i ich przełożeni, wierzyli naprawdę w to że Bóg istnieje i rozliczy ich kiedyś za swe uczynki - to by nie robili tego co czynią codziennie. Więc nie oszukujmy się Boga tak naprawdę nie ma (przynajmniej gdzieś tam, fizycznie), a jego wyimaginowanym wizerunkiem, posługują się "namiętnie", jego tzw. kapłani i wyżsi hierarchowie, dla "dojenia ogłupiałych owieczek" w celu zaspokojenia swych doczesnych potrzeb i uciech. Ot, chyba taka jest prawda o wszelkich "Bogach" i to nie tylko w tejże religii. Więc, kto chce niech wierzy, płaci, modli się, poświęca dobro swych dzieci, rodzin, itp. Tylko niech potem "nie płacze" wylewając żale na to w co sam wierzy i na ludzi których obdarzył swym zaufaniem oraz utrzymuje dobrowolnie ze swoich przecież pieniędzy. Ale też nie powinien się obrażać, gdy inni wskazują mu namacalne dowody, na hipokryzję, zboczenie, przestępstwa, itd. które dzieją sie w jego także uwielbianej religii. Bo to, tak naprawdę oddziaływuje konkretnie na nas wszystkich, żyjących tu i teraz. Natomiast religia powinna być sprawą indywidualną danego człowieka, a nam postronnym myślącym racjonalnie, nic do tego, nieprawdaż ? Lecz jakże trudno przejść obojętnie, wobec tego co sie wyrabia w tymże kościele, bo wcześniej lub później i tak nas to dotknie, choćbyśmy tego nie chcieli..

Autor: 28rafal  godzina: 15:26
Pomorski Łowca ,,,"Jestem ojcem trzech córek i nie wiem co bym zrobił gdyby ktoś je skrzywdził. "...pomodlił byś się,,pomodlił za grzesznych pedofilii. "szmacenie się w obronie szmat nie boli,,,prawda czy fałsz?"

Autor: pięta  godzina: 15:45
Panie Flyjanek my kościół kochamy/ Jezus powołał go do życia bez pedalstwa/ ale bez pedalstwa które krzywdzi dzieci dlatego wymienione przez ciebie różniste organizacje , związki, partie etc. są co najmniej nie na miejscu. Widzisz chłopie w starożytnej Grecji bogaty mężczyzna bez zobowiązań szukał sobie chłopca /musiał być on piękny / do nazwijmy to rozrywek męsko-męskich ale po 35 roku musiał się obowiązkowo ożenić pod groźbą kary a chłopca oddalić od siebie.Więc zanim coś napiszesz zastanów się bo dajesz plamę takimi wpisami Żyjemy w XXI wieku i na pedalstwo także a może przede-wszystkim w kościele nie ma zgody..Prawdy nie należy zakłamywać bowiem prawda NAS wyzwoli.

Autor: Flyjanek  godzina: 16:13
W latach 1944-1970 przez komunistyczne więzienia w Polsce przeszło ponad 1 mln ludzi, a szykanom i represjom poddano ponad 5 mln obywateli. W latach 1944-1970 skazano na śmierć ponad 5 tys. osób, z czego wykonano wyrok na ok. 3 tys. Ponad 8,5 tys. osób bezpieka i LWP zamordowała w TERENIE.W tym okresie w więzieniach z powodu tortur zimna i głodu zmarło ok.22 300 osób (dane Centralnego Zarządu Zakładów Karnych z lat 90.). „Ci ludzie” i ich resortowi towarzysze ,pouczają dziś (Także na tym Forum) jak zreformować kościół Katolicki ....

Autor: pięta  godzina: 16:28
Panie Flyjanek mylisz pan pojęcia niech pan nie idzie tą drogą myślową tylko oczyszczony kościół z naleciałości pedalskich będzie kościołem wiarygodnym i nic tu do tego mają pana IPN-owskie wstawki statystyczne bo to się nie trzyma kupy-d...y czy pan to pojmujesz? My o lodzie pan o samochodzie.....

Autor: jeager  godzina: 16:30
Dla oświecenia Flyjanka. Miliony inaczej wierzących wymordowała twoja katolicka sekta zbrodnicza. I tak jest po wszech czasy. Pazerność, obłuda, zakłamanie i zbrodnie uprawiane przez czarną hołotę. Zbrodnie komuny stanowią marginalny promil w stosunku do zbrodni ludobójstwa sekty katolickiej. I jeszcze z najnowszej historii (kosciol-kat.ucoz.ru/publ/z_historii_kosciola/jasenovac_balkanski_auschwitz/2-1-0-134)"

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 16:39
F Janek … Znasz tu jakieś resortowe dziecko …. czy tak farmazon wstawiasz dla podtrzymania animuszu …. tak jak wiesz gdzie w jakiej kwaterze ubecy leżą . Sklejasz wręcz nieprawdopodobne zbitki jednostronnej historii . Ci pomordowani katole patrioci też mordowali z zimną krwią . mając boga na ustach . (dziennik.lowiecki.plhttps://naszahistoria.pl/rzez-wolynska-zbrodnie-ktore-przerazaly-nawet-niemcow-bestie-z-wolynia/ar/13293161)

Autor: pięta  godzina: 16:39
Kolego jeager ale czy gość to zrozumie co mu zapodałeś? Śmiem wątpić!

Autor: jeager  godzina: 16:53
Raczej nie zrozumie, bo to człowiek opętany i nawet szaman mu nie pomoże. :-)))

Autor: Krzych75  godzina: 16:59
Jasiu,Janie Bogusławski,wymieniliśmy parę maili... Mój śp.Tatuś(założyciel mojego koła) siedział po wojnie ok.3 lat bity gdzie się da,na szczęście opuścił kazamaty,tam przede wszystkim "rządzili" "ludzie" z wybranego narodu świata.... Ale to już było!!! U ciebie dziś kbw,ub,ormo i etc.??? Co Ci się stało Szanowny Jasiu??? Proponuję pisać coś sensownego albo zamilcz,taka rada delikatna,nie kompromituj się! Poluj w nowym sezonie bo podobno wspaniałe koło i towarzystwo. Darzbór

Autor: Krzych75  godzina: 17:27
I Janie Bogusławski dodam,mojej Kochanej Małżonki mama straciła rodziców w trakcie wojny,miała 9 lat,brata i siostrę.ojca zabili na podwórku hitlerowcy,a matka skończyła podobno żywota na Majdanku... To zrobili życzliwi sąsiedzi... " polacy" ,ich dzieci i wnuki żyją... Daj dziś wojnę,będziesz miał to samo!!! To widać po donosicielach i tropicielach układu esbecko- mafijnego w Łowiectwie (zbadaj ich prowiniencje,będziesz wiedział wszystko!!! ).pozwoliłem sobie sięgnąć dogłębnie dzięki informacjom na priv. Czas opamiętania nie dla wszystkich jest dany,wiem to od dawna,NIESTETY. Dlaczego? Ja Wiem.😶 Nie przywołuj kbw,ub,ormo,sb i etc. To już było.choć dziś są ich dzieci i wnuki,nawet w sejmie i rządzie. I będą prawnuki

Autor: pięta  godzina: 17:53
Gość i tak tego nie pojmuje ....to jest jego uroda.Panie Flyjanek a co byś powiedział na zniesienie celibatu w kościele katolickim taki jak to maja i ewangelicy i prawosławni mniej byłoby świństw w kościele jesteś to człowieku w stanie pojąć":? I tak się musi stać by zapanowała normalność.

Autor: Flyjanek  godzina: 17:54
Tak Krzysiu.przetrwaliśmy zabory.przetrzymaliśmy hitlerowskie Niemcy.najwieksze spustoszenie biologiczne i kulturowe spowodowały chazarskie hordy.to oni gdy byli na topie z największą zaciekłością mordowali właśnie naszych kapłanów.wiernych ino obijali ,często darowali życie.dziś zęby wyrwane ino szczekać mogą.( górska sobaka )Pewnie wie ilu kapłanów zamordowało ludowe państwo polskie rękami swoich najemników . Ks. Jerzy Popiełuszko był ostatni bestialsko- zamordowany przez nich .

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 17:59
A kysz a kysz wypędzam dziabał z rozumku F Janka a kysz a kysz . (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=VkAAA666m7I)

Autor: Mark - 2  godzina: 18:10
No tak, bo jak to mówią "Tonący to i brzytwy się chwyta". :)

Autor: Mark - 2  godzina: 18:17
No dobra, kończmy już ten temat, a to na "zamknięcie" tej dyskusji. :))) (dziennik.lowiecki.plhttps://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tak-mieszka-koscielna-wladza-jak-mieszkaja-polscy-biskupi-mieszkania-polskich/zkgsh76)

Autor: pięta  godzina: 18:24
Panie Flyjanek czy pan wie kim byli ludzie z owych -chazarskich hord-? Toż to nasi starsi bracia w wierze jak zwykł mawiać Jan Paweł II czyli po prostu żydzi żyjący onegdaj w państwie o nazwie CHAZARIA dziś to Kazachstan Proszę tu nie uprawiać antysemityzmu to się staje niebezpieczne....szczególnie dla pana.O wszystko bym pana podejrzewał ale nie o anty-semityzm Już sam pan nie wie czego się czepić w tym swoim zaślepieniu nienawiścią.

Autor: 28rafal  godzina: 18:30
Flyjanek ,,,,myślowy,,,,punktu,,,,,ograniczony,,,,,do,,,,,,horyzont,,,,Twój,,,,,,jest,,,,

Autor: Flyjanek  godzina: 18:35
Pięta pan coś przeoczył . My Polacy mawiamyy „strachy na Lachy”. Bandyci w polskich mundurach dziś walczą ale ....o przetrwanie I żyją w infamii .Żaden nie odważy się ubrać swojego resortowego Łacha i wyjść w nim na ulicę.Wstydzą się.

Autor: Krzych75  godzina: 18:40
Jasiu,Jasiu Dalibóg!!!..... Pfff

Autor: Flyjanek  godzina: 18:51
Panie Pięta udziału żydów w komunistycznych zbrodniach jest znany ogólnie i dowiedziony zresztą w nazistowskich Niemczech i i ICH ! obozach koncentracyjnych też zapisali czarne strony historii .

Autor: pięta  godzina: 18:58
Z pana zdrowiem coś nie tak skacze pan od Chazarów do Lachów Można zapytać a na kogo odda pan swój głos w nadchodzących eurowyborach ? Czy pan tak ogólnie wie na jaki my tu temat prowadzimy dyskusję ? Prowadzimy ją na temat wyrugowania pedofili w kościele KATOLICKIM a pan ją zaśmieca swoimi nietematycznymi wpisami.

Autor: Krzych75  godzina: 18:59
Panie Janie Bogusławski,proszę przeczytać temat wątku Pana Pięty

Autor: Flyjanek  godzina: 19:02
Proszę Krzysiu:Autor: pięta Data: 15-03-19 18:24 Panie Flyjanek czy pan wie kim byli ludzie z owych -chazarskich hord-? Toż to nasi starsi bracia w wierze jak zwykł mawiać Jan Paweł II czyli po prostu żydzi

Autor: Krzych75  godzina: 19:09
Jasiu,proszę :11,32 uciekłeś od wątku nawet do ZSRR,proszę sprawdź i tyle,luzuj chłopcze

Autor: Flyjanek  godzina: 19:18
Chciałbyś dziadku żebym trzymał się nurtu opluwania kościoła i kapłanów ,dobrze zrozumiałem?

Autor: Krzych75  godzina: 19:29
Niestety Jasiu,źle zrozumiałeś! Jak Ci się wątek nie podobał to cóż pozostaje? Nie odzywać się lub skwitować odpowiedzią zgodnie z własną myślą i oceną i tyle.a do czego doszedłeś,że zamiast Ci odpowiadać to tylko pokiwać głową(na portalu nie widać😏) czy ew.zejść do carycy Katarzyny i naszych arystokratów z przed rozbiorów.... może i do Jankiela ? Cóż dziwów na świecie bez liku. Bez odbioru Darzbór

Autor: Flyjanek  godzina: 19:46
Krzysiu pisze. „ (.....) Jak Ci się wątek nie podobał to cóż pozostaje? Nie odzywać się lub skwitować odpowiedzią zgodnie z własną myślą i oceną i tyle.a do czego doszedłeś(....) „ Noo ...może... brak mi oficera prowadzącego I gubie się ,kogo dziś sponiewierać mamy?