Piątek
15.03.2019
nr 074 (4975 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: M. FLIS może drwić ze śmierci prezydenta

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 00:26
On jest skupiony WYŁĄCZNIE na "dokładaniu" kto tylko się da. Zauważenie takiej subtelności jak miejsce w którym dokonano wskazany w doniesieniu czyn i związana z tym kompetencja rzecznika do zajęcia się lub nie sprawą przerosły jego możliwości.

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 13:13
Zauważenie takiej subtelności jak miejsce w którym dokonano wskazany w doniesieniu czyn i związana z tym kompetencja rzecznika do zajęcia się lub nie sprawą przerosły jego możliwości. Zaiste, jurysdykcja krajowa jest wyłączona, gdy rzecz dotyczy zdarzeń, mających miejsce w pomieszczeniach, w których obradują organy Zrzeszenia :-) Dla takich warunków rolę konstytucyjnych sądów przejmują niekonstytucyjne sądy łowieckie. No przecież zdarzenie ma miejsce na terenie swoistego państwa w państwie, a ono rządzi się własnymi prawami. Tak więc jeżeli… prezes Kowalski obrazi sekretarza Wiśniewskiego – do boju wkracza rzecznik dyscyplinarny; członek Murawski zajuma członkowi Kwiatkowskiemu zegarek – podobnie; rzeczniczka prasowa Nowak wydłubie oko swojej poprzedniczce na tym stanowisku – także; mecenas Zieliński dźgnie kordelasem redaktora Woźniaka – a jakże :-) Znowu, zamiast prokuratora, do akcji wkracza najpierw rzecznik dyscyplinarny, potem sąd łowiecki :-) I na tym koniec, kropka. W każdym z tych przypadków będziemy mieli do czynienia… z przewinieniem łowieckim, o którym mowa w art. 35b ust. 1 pkt 2 ustawy Prawo łowieckie, w postaci naruszenia zasad etyki łowieckiej, uchwalonych przez Naczelną Radę Łowiecką. Gratuluję wyboru niezwykłego toku rozumowania :-)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 13:24
W swoim zacietrzewieniu nie zauważasz, że nawet jeśli sprawa nie jest objęta kompetencjami łowieckiego wymiaru niesprawiedliwości to i tak decyzję po otrzymaniu "doniesienia" powinien podejmować rzecznik z tego okręgu na którego doszło (lub nie) do przewinienia łowieckiego. W tym wypadku nie jest to zapewne Główny Rzecznik Dyscyplinarny. Zbyt wąsko myślisz aby zauważyć, że jest to kolejna sprawa rozpatrywana przez GRD tylko dlatego, że dotyczy "swojego". W innym przypadku nie zauważasz, że np. Główny Rzecznik Dyscyplinarny prowadzi moją sprawę za powiadomienie policji, że nachlany zastępca głównego rzecznika w todze oskarża przed GSŁ na Nowym Świecie 35. Jest to według niego wykroczenie łowieckie. Jeśli nawet tak jest, to postępowanie powinien prowadzić okręgowy rzecznik dyscyplinarny a nie główny. Chyba, że wbrew zasadom chcą w ten sposób dodać wartości obwinionemu w tym przypadku mnie. Podobnie było z nielegalnym polowaniem Andrzeja Barczuka członka Okręgowej Rady Łowieckiej i prezesa Koła Łowieckiego "Szpak" gdzie z upodobaniem poluje Marek Czmielewski wówczas z-ca GRD a aktualnie członek ZO w Chełmie. Sprawę zabrano do Warszawy i następnie Bolesław Zieliński wówczas i teraz z-ca GRD mimo ewidentnych dowodów nie dopatrzył się złamania zasad polowania. Andrzej Barczuk upolował dzika bez wpisu do książki ewidencji i ujawnił go dopiero jak inni członkowi tego stanowczo zażądali udowadniając mu, że pozyskał nielegalnie.

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 13:28
Co do samej istoty rzekomej „zbrodni” pana Mariana Flisa, nie mogę sobie wyrobić zdania na ten temat, gdyż zamiast nagrania jego przedmiotowej wypowiedzi, do znudzenia serwuje nam się tylko wypowiedź jednego ze świadków zdarzenia. Jeżeli mu wierzyć, to w gruncie rzeczy pan Marian Flis... posłużył się jedynie cytatem z wypowiedzi klasyka (dziennik.lowiecki.plhttps://polskatimes.pl/jaki-prezydent-taki-zamach-komorowski-zaluje-ze-nie-powiedzialem-tego-mocniej/ar/458618), a to chyba nie jest przestępstwem? Nie podając nam kontekstu cytatu, manipuluje się opinią publiczną, a to już baaardzo brzydka sprawa.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 13:39
Możesz mu nawet kwiaty wysłać - mijając obok inne ważne acz niezbyt wygodne dla ciebie tematy nie dające ci możliwości uprawiania manipulacji.

Autor: jacekl  godzina: 13:42
Pa Flis może szydzić z kogo chce !!! Wreszcie los tragiczny Pana prezydenta Kaczyńskiego jest bez znaczenia dla PiS !?? Pan Flis, może żartować jak i gdzie chce............... Pan Kaczyński Jarosław być może boi się Pana Flisa................, po moim wysłaniu wiadomości z adresem filmiku - przyjdzie nam być może, ujrzeć obu Panów w swoich możliwościach !!!!!

Autor: Krzych75  godzina: 17:13
Achtung,Achtung!!! Tropiciel na fali😊

Autor: jacekl  godzina: 20:51
Jako wyborca Pana ś.p. Prezydenta mam prawo zająć stanowisko w tej sprawie !!!! Achtung,Achtung!!! - z kąt wiesz, że mam podwójne obywatelstwo ?

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 22:24
Wyborca czy też nie będący wyborcą niby czym powinien się różnic w ocenie zdarzeń w Gruzji . Wydarzenie z zamachem w tle sam Prezydent Kaczyński komentował . Terkoczący kałach i to nawet nie w pobliżu prezydenckiego wozu spowodował nie adekwatne nie profesjonalne do zagrożenia zachowanie ochrony . Sam prezydent Kaczyński to bagatelizował mówiąc że liczył się z takim zagrożeniem udając się na pierwszą linię frontu. To nikt inny tylko towarzyszący mu dziennikarze puścili w obieg fake niusa o zamachu . Jak się po czasie wyjaśniło była to typowa ‘’kaczka ‘’ dziennikarska. Z której to kaczki robiono wielokrotnie użytek jak ta przytoczona zaserwowana przez Komorowskiego i powtórzona przez Flisa ‘’powiastka’’ . Wystąpienie tego emerytowanego pułkownika to klasyka !!! - pod publiczkę - w odbytnico wchodzenie - tym co przy korytku no i sekcie Smoleńskiej . A taki scenariusz wazelina i naprzód bo coś mogę na tym ugrać to jak czytamy nic nowego ..... bo mamy i przedstawicieli takiego procederu i w tym portalu .