Czwartek
23.05.2019
nr 143 (5044 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Sposób na oczyszczenie atmosfery wokół kapłanów kościoła katolickiego

Autor: WIARUS  godzina: 12:52
To też jest jakiś sposób i metoda ....... w kubeł ;-) (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Tylko-nie-mow-nikomu.-Ryszard-Terlecki-dzien-przed-premiera-zakazal-poslom-PiS-komentowania-filmu) Skuteczna?
    Szef klubu parlamentarnego PiS na początku utrzymywał, że nic nie wie o tego typu wiadomościach. Zapewniał też, że o żadnym zakazie nie słyszał. Po chwili jednak stwierdził, że „może coś takiego było". Jak dodawał, jego działanie podyktowane było tym, że politycy partii „nie znali tego filmu”. - Ale była już duża atmosfera skandalu, więc to był rodzaj ostrzeżenia, by nie wdawać się w polemiki na temat czegoś, czego się nie zna – tłumaczył. "Chcieliśmy ujednolicić przekaz na temat tego filmu” SMS-y z zakazem to jednak nie wszystko. Jak dowiedziała się TVN24, posłowie otrzymali również instrukcje drogą mailową: tam również nakazano im wstrzymać się od komentowania dokumentu Sekielskich publicznie.


Autor: Alej.....  godzina: 22:09
Sposobem na oczyszczenie atmosfery... ma być powołanie speckomisji. Moim zdaniem jej szefem powinien zostać St. Piotrowicz...