Środa
22.05.2019
nr 142 (5043 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: TV_?

Autor: Duży Miś  godzina: 07:59
Cimoszka wypowiedział się w sprawie 447. Należy oddać I jakoś nie słychać krzyku oburzenia ze strony reszty ke. Jak chcą oddawać to na początek ze swoich niech oddadzą.

Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund  godzina: 09:33
Dewastator leśniczówek i potrąca-cz emerytek na przejęci dla pieszych to Se może … ‘’Dobrze napisałem Panie Narzynacz – polejesz mi gorzałki ‘‘. Do tej tematyki nie tylko w tym portalu osobiście wracałem i wracam wielokrotnie. Gdyż wydaje się akurat ona być jednym z fundamentów ‘’sprawiedliwości dziejowej ‘‘. A raz na zawsze zostałby ten problem rozwiązany gdyby w końcu zdecydowano się w tym państwie uchwalić dużą ustawę reprywatyzacyjną. Spadkobierca (dziennik.lowiecki.plhttps://pl.wikipedia.org/wiki/Spadkobierca) nie wyróżnia się kolorem skóry , narodowością , miejscem zamieszkania , religią czy też wszelkiego innymi wyróżnikami które sobie powymyślamy . To nawet i obecne państwo wszystkich obywateli świata kwalifikujących się do takiej kategorii jak powyżej winno traktować jednakowo. I niezależnie kto komu i kiedy jakie krzywdy uczynił prawo własności winno być święte.

Autor: Duży Miś  godzina: 10:36
Przerabiano zwroty 140 letnim właścicielom, to można i 110 letnim spadkobiercom. A że mienie bez spadkowe. Nie takie falandyzacje palestra wywijała. Jednostronne zerwanie umowy w prawie OFE, też Rzepliński w majestacie TK umotywował. Takie drobne pytanko: od kiedy w komunie prawo własności jest święte?

Autor: narzynacz  godzina: 11:22
Tak posokowiec. Mogę Ci polać. Głosowanie na post komunę i michnikowszczyznę wprost grozi zrolowaniem naszego kraju Opozycja najpierw finansowania pożyczką moskiewską teraz berlińską to bezwolne pieski swojego pana Wszyscy się ucieszą w Moskwie Berlinie i Jerozolimie Ja pier..... życie to pisze scenariusze budując takie egzotyczne koalicje ale nic tak nie łączy jak wspólny intere$

Autor: narzynacz  godzina: 11:28
Ale tak nieśmiało myślę że się udławicie Ten rok jest przełomowy . Michnik wprost bełkot że drugiej kadencji nie przetrwa W tle polskich rozgrywek coraz ostrzejsze gra na świecie .Duszą Chińczyków i Iran ........śmierdzi wojną . Nic nie jest pewne .Wszystko może się zmienić w kilka dni czy tygodni