Środa
12.06.2019
nr 163 (5064 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Szczepienie naszch pociech

Autor: ULMUS  godzina: 09:34
wuju Onufry jaki problem zatem wytłumaczyć durniom co jest w szczepionkach, skoro ulotki są pełne nieczytelności niezrozumiałych dla przeciętnego durnia i wziąć odpowiedzialność tak jak napisałem powyżej .

Autor: wuj Onufry  godzina: 09:46
Prościej się nie da. Jak dureń nie rozumie, to niech się doksztalci sam z biologii i chemii. A jak nie chce się uczyć lub jest zbyt tępy do nauki, to niech się nie wymądrza i nie pyskuje. Niestety dekady socjalizmu oraz idiotokracji spowodowały że im większy dureń, tym bardziej się mądrzy

Autor: MAK  godzina: 10:00
Dekady socjalizmu oraz idiotokracji spowodowały że żadnemu geniuszowi na "szczycie" nie można wierzyć !

Autor: Bi-Se  godzina: 10:16
w/g wuja Onufrego ,, NOP to nie śmierć lecz banalne dolegliwości porównywalne z katarem." czyżby ? (dziennik.lowiecki.plhttps://vaccgenocide.wordpress.com/tag/koncerny-farmaceutyczne/)

Autor: wuj Onufry  godzina: 10:17
Jak nie wierzysz innym (rozsądna postawa) to zdobywaj wiedzę sam. Ja już od kilkunastu lat nie jeżdżę na zjazdy pseudo naukowe, bo się zorientowałem że czasem wciskają tam kit na zlecenie firm farmaceutycznych. Najpierw zdobądź wiedzę to odroznisz ziarna od plew. Ale bez wiedzy tylko wpadniesz w łapy internetowych szarlatanow

Autor: wuj Onufry  godzina: 10:28
Bi-Se, przeczytałem ten stek bzdur. Przyglupy jako NOP uznali schorzenia nie mające żadnego związku ze szczepieniem. Na zasadzie "moje dziecko zjadlo bułkę i kilka godzin pozniej zlamalo nogę. Złamanie spowodowało zjedzenie bułki" 😜 Natomiast przejściowe stany zapalne to tylko świadectwo że szczepionka działa. Przecież istotą szczepienia jest stymulowanie organizmu do walki z patogenem bez wywołania choroby którą powoduje żywy patogen. Ta stymulacja to miedzy innymi spowodowanie mniej lub bardziej nasilonego stanu zapalnego. Najpierw zdobywać wiedzę ignoranci, dopiero później pyszczyć!

Autor: Bi-Se  godzina: 12:06
Porównaj sobie książeczkę zdrowia swojego dziecka i wnucząt, gdzie jest zrealizowany caly program szczepień....... Moje psy idąc kilkukrotnie do weta, staram się zaszczepić na pojedyncze choroby. Dzieciakom dzisiaj można walić jednorazowo szczepionkę wieloważną, z 5chorób,a co,niech dzieciak walczy,może lekko i szybko ten . Twój ewentualny katarek przejdzie. Daj do tłumacza ulotkę szczepionki i porównaj z polskim tekstem,,zdziwisz się. Właśnie zakończyłam cykl szczepień przeciw żółtaczce,trzy szczepienia w oktesie półrocznym i teraz mogę sobie popyszczyć ,rozłożone w czasie.

Autor: sumada  godzina: 17:32
Przeczytałem kiedyś książkę "Szczepienia ukryte fakty" Właśnie wiedzy brakowało żeby to zweryfikować. Były tam ciekawe wykresy przedstawiające jak malała ilość chorujących w kolejnych latach i był zaznaczony tam też moment wprowadzenia szczepień. Na wykresach albo te wprowadzenie szczepień nic nie powodowało. Po prostu rosnąca higiena w miastach woda bieżąca to miało powodować wg autora sukces a nie szczepienia. Np taki trąd znikną bez szczepienia z Europy. Gdyby wynaleźli szczepionkę to pewnie mówiłoby się że to szczepionka trąd zlikwidowała w Europie. Były też skoki zachorowań gdy wprowadzono szczepionkę. No może i inna technika kiedyś a inna dziś. Tak już jest, jak poukłada się pasujące fakty i pomanipuluje to można udowodnić wszystko. Wuj ma doświadczenie to chyba warto słuchać. Może jakiś lekarz ma inne zdanie? Kiedyś słyszałem że odsetek niezaszczepionych dzieci największy wśród lekarzy. Czy to prawda czy manipulacja? Myśliwi też zetknęli się ze szczepieniami i mogą sami ocenić czy one skuteczne. Myślę o szczepieniach lisów na wściekliznę. Oczywiście nic nie wiemy o skutkach ubocznych u lisów. Może jakieś autystyczne lisy się pojawiły?

Autor: borowik  godzina: 18:01
Ospę prawdziwą (czarną ospę) chorobę wirusową wyeliminowało tylko i wyłącznie powszechne szczepienie. Jak na wszystkie choroby wirusowe nie ma na nią lekarstwa. Chorobę Heinego-Medina (polio) chorobę wirusową też można zwalczyć wyłącznie przy pomocy szczepień. Osoby nie szczepione, które zachorowały i przeszły polio często przez całe życie walczą z niedowładami i bolesnymi przykurczami (patrz prezydent USA Roosvelt, Jenina Ochojska). I tak dalej ....