Wtorek
13.08.2019
nr 225 (5126 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Sukces Pis-u

Autor: Alej.....  godzina: 07:09
Fiorek, Strażnik chyba znów dobrze gada... Chłopaka, razem z tym drewnem krzyża świętego, wysłałbym na egzorcystykę. Stacjonarną - bo najbardziej czego nie znoszę to zmarnowanych talentów.

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 07:30
ALeju Myślę że to dobry pomysł, egzorcystów jak na lekarstwo - może któregoś dnia i Tobie mógłby pomóc, pod warunkiem że okaże się naprawdę utalentowany ;)))

Autor: Alej.....  godzina: 07:50
No nie wiem, jeżeli jeszcze nie rzyga gwoździami to nie da mi rady, nawet z doktoratem po Niepokalanowie...

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 07:52
Aleju - to nie on ma rzygać gwoździami tylko Ciebie od tego uwolnić ;)

Autor: Alej.....  godzina: 07:57
No co Ty gadasz, Strażniku? Jest wiek XXI. Krzyżem miałby mnie uwolnić czy innymi adidasami?

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 08:03
Alej..... "Jest wiek XXI" - to raczej środki farmakologiczne ;)))

Autor: Alej.....  godzina: 08:08
Nie, nie, tylko komunikanty! Żeby się choć ubrał w koronkowobiałą komeżkę...

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 10:11
"Żeby się choć ubrał w koronkowobiałą komeżkę..." ale w takim wypadku to chyba tylko Pawulon wchodzi w rachubę :))

Autor: Alej.....  godzina: 10:36
Ale stare katabasy, i rodziciele, nauczyli to boże dziecię do czego używa się krzyża. Ze to skuteczne narzędzie na ludzi. Jednak ja trochę jestem uodporniony. Mogę mieć to w genach? - przecież nas, Słowian (pogan), krzyżem zawracali już zakonnicy od Najświętszej Marii Panny... Piszesz, że byłeś pod Grunwaldem - no, sam widziałeś, to co Ci będę mówił...

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 12:13
Alej..... I dochodzimy do sedna sprawy - cieszę się że o tym mówisz...... Pamiętasz w imię czego nas nawracali - w imię krzyża, przybysze z zachodu mówiący po niemiecku......, dzisiaj "nowe" znowu z zachodu ciągnie, a o naszych "grzechach" znowu mówią najwięcej Ci gadający po niemiecku..... No w miedzy czasie był Bismarck i Hitler....kilka ich słynnych cytatów na temat Słowian i ich miejsca na świecie można by przytoczyć dla dokumentacji "nawracania" :))

Autor: Alej.....  godzina: 12:30
O, to ciekawe, Strażniku. Na co nas teraz Niemce nawracają? bo, że opinie mają o nas, tak jak i my o nich, to całkiem raczej zwyczajne. Jakie nowe idzie do nas z Zachodu? chyba nie kryptohomoseksualizm, czy pedofilia, bo to u nas zakorzenione jest od dawna i ma długą, kościelną tradycję. Teraz to przecież my ich rechrystianizujemy...

Autor: narzynacz  godzina: 12:55
O koledzy o Niemcach....... Niedługo kolejna rocznica . ......likwidacji żywiołu polskiego w woj. Pomorskim Według niemieckich badań pomiędzy inwazją z września 39 a wiosną 40 r. tylko tam zabito minimum 66 tyś osób a blisko 50 tyś skierowano do obozów z których większość nie wróciła.... Niemcy chwalili się że tak doskonały wynik jest możliwy dzięki zaangażowaniu miejscowej ludności niemieckiej która czynnie deniuncjowala i pomagała zabijać Polaków- sąsiadów poprzez różne milicję ochotnicze itp To dlatego teraz szambo bije tam tak mocno ..... Radosne pochody pod patronatem prezydenta Gdańska w taką rocznicę a płatny agent komunistycznej bezpieki robi jako celebryta bohater . Innemu promotorowi tęczowej zarazy lwy teraz stawiają Wracając do sukcesów PiS to niewątpliwie spacyfikowanie tej gangreny będzie wielkim sukcesem

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 13:13
Aleju dla Ciebie kilka faktów :)) odświeżenie pamięci dla Aleja (dziennik.lowiecki.plhttps://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/merkel-panstwa-narodowe-powinny-byc-gotowe-do-oddania-suwerennosci,886441.html) niemcy dla Europy - zwsze, i zawsze mają coś extra (dziennik.lowiecki.plhttps://www.focus.pl/artykul/kto-sponsorowal-lenina-i-hitlera?page=2) "dla Lenina i jego wspólników był to wielki moment. Wracali do gry, tym razem jako agenci niemieckiego sztabu generalnego. Pośrednikiem, który doprowadził do zawarcia umowy między Leninem a mózgiem całej operacji, niemieckim sekretarzem stanu ds. zagranicznych Richardem von Kühlmannem, był zaufany człowiek marksistów, biznesmen Aleksander Parwus. Na sfinansowanie rewolucji w Rosji niemiecki rząd przeznaczył 50 mln marek, co odpowiadało ok. 9–10 tonom złota. "

Autor: Alej.....  godzina: 13:25
Czarna zaraza wzięła się - sprytnie zresztą - za zarazę tęczową... Całkiem wartko im to nawet idzie. Cały nasz lepszy sort ładnie im to wszystko łyka... Ciekawym, jak długo uda im się jeszcze odwracać uwagę od siebie? Idą pod rękę razem z "prawymi i sprawiedliwymi" bo dziś to jest gwarant ich nietykalności. Strażniku, ale jaką my mamy suwerenność, co my mielibyśmy oddać? my pod konkordatem, to by o nas trzeba Watykańczyków pytać..

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 13:58
Alej..... Masz racje Aleju co do tego, że za bardzo nie mamy co oddawać, jednak różnica tkwi w szczegółach.... teraz oficjalnie poinformowała o tym nie żadna pani czy pan przewodniczący urzędniczący w KE ale sama kanclerz niemiec we własnej osobie w sposób jednoznaczny. Co ciekawe było to 23 listopada 2018 roku - powiedziała "Państwa narodowe powinny być obecnie gotowe do oddania suwerenności (http://www.tvn24.pl)" Natomiast 13 listopada 2018 roku w PE w kontekście NS2 pani kanclerz powiedziała: "że Niemcy są państwem, które ma 80 mln mieszkańców, i dlatego muszą być „bardziej ostrożne niż inni, gdy przedstawiają swoje interesy” Jednak my również mamy interesy i nie głosujemy zawsze razem ze wszystkimi. Cała reszta też nie zawsze głosuje jak my " Fajnie że Merkel powiedziała w końcu coś "otwartym tekstem" - niestety większość "pracujących na wielką europę Niemiec" i tak nie zrozumiała.

Autor: Alej.....  godzina: 14:10
No, a ja akurat czytam, że jednego, byłego już, pisa, obrońcę katolickiej wiary, tradycyjnych wartości i rodziny, skazali na dwa lata. Takie to my mamy sądy...

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 14:22
Ale skazali, a przytaczanemu już byłemu ministrowi od Buzka się "przedawniło" bo się nie wyrobili żeby go rozpatrzyć przed TS i - no takie mamy sądy właśnie zapłaciliśmy (wyborcza.pl/1,155287,7301338,Ile_Eureko_zarobilo_przez_10_lat_na_PZU_.html)

Autor: WIARUS  godzina: 14:47
Ponieważ o sądach rozmawiacie to rozważcie i to
    – Gdyby to ode mnie zależało, no to byłoby jasne – oświadczył prezes PiS Jarosław Kaczyński, gdy na pikniku rodzinnym w Zbuczynie któraś z uczestniczek zapytała go „co zamierza zrobić z tymi z tak zwanymi marszami równości”. – My się na to jako Polacy nie zgadzamy – ciągnęła dalej kobieta, a Kaczyński pospieszył z zapewnieniami, że gdyby tylko mógł, to by tych marszów zakazał. Tak jak to zrobił jego świętej pamięci brat Lech, kiedy był prezydentem Warszawy. Ale niestety – tu prawdopodobnie prezes westchnął tyleż ciężko, co obłudnie – co z tego, że on by zakazał, skoro Unia Europejska to uchyli. A jeszcze wcześniej zrobią to polskie sądy, które „są całkowicie pod wpływem tej ideologii”. No więc jest bezradny, niestety. I tu kolejne ciężkie westchnienie. Obłudne, bo przecież Jarosław Kaczyński doskonale wie, że Unia Europejska nie narzuca nam żadnych przepisów dotyczących organizacji Marszów Równości. I wie, że polskie sądy nie są przesiąknięte żadną ideologią, a jedynie pamiętają o artykule 57. Konstytucji, który mówi o tym, że każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich. To właśnie dlatego, gdy kolejni prezydenci polskich miast kłaniają się swoim konserwatywnym wyborcom i wydają pokazowe zakazy organizacji Marszów Równości, sądy natychmiast te zakazy uchylają. Bo nie ma żadnych podstaw prawnych by je utrzymać. Prezes Kaczyński doskonale o tym wszystkim wie. A jednak woli szczuć, zwłaszcza, że tak usłużnie podsunięte mu pytanie o „tak zwane marsze równości” dało mu niepowtarzalną okazję, by potępić równocześnie i środowiska LGBT, i Unię, i polskie sądy.


Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 15:19
"Ale niestety – tu prawdopodobnie prezes westchnął tyleż ciężko, co obłudnie " Chwała Radzieckiej Propagandzie, że nauczyła dzisiejsze dziennikarzyny tudzież popłuczyny pisać tak obrazowo - nie ma to jak z relacji stworzyć aberracje wg pana michnika, żakowskiego czy innego wyleniałego lisa....i normalnie dorośli ludzie to czytają :))

Autor: kedaT  godzina: 15:29
...".westchnął tyleż ciężko , co obłudnie.."..... Następnie nienawistnie milczał !!!! Oj pismaki, pismaki marne sprzedajne .....

Autor: Alej.....  godzina: 16:08
Też mi się zdaje, że to trafna interpretacja. Dodałbym od siebie, że cynicznie.

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 16:43
Po takiej lekturze....jak ktoś mi powie, że Rydzyk to demagog to chyba pęknę ze śmiechu, ale faktem jest, że do dnia dzisiejszego myślałem że jest najlepszy, jednak za dużo mu płacą - są lepsi :)))

Autor: Alej.....  godzina: 17:02
O! Demagogia! z ust mi to wyjąłeś, Strażniku. To demagogia pierwszej klasy. Co do płatności to nie byłbym już taki pewny...

Autor: Mark - 2  godzina: 17:34
Wszyscy "politycy" szczególnie z opcji TKM, tak jak poprzednie i obecne, wyznają główną zasadę "rodzina na swoim", rzucając przy okazji parę "ochłapów" krewnym i znajomym królika. Ostatni, znowu "kupili" swój elektorat rozdawnictwem i obietnicami. No ale, chyba "dobra passa" już pomału się kończy - Niemcy coraz gorzej przędą, nie wiadomo jak się skończą wszelkie "wojny handlowe Trampka", brexit, itd, itp. A że tylko ekonomia jest w stanie "zweryfikować" wszelkich populistów i złodziei - więc już chyba pierwsze oznaki widać, np. frank szwajcarski przekroczył "magiczną granicę" 4 złotych, po kursie sprzedaży, przy cenie kupna 3.9746 zł. Pewnie niedługo dolar też przekroczy 4 zł. a euro przekroczy niebawem 4,5 zł, przy słabnącym coraz bardziej funcie - możemy się naprawdę doczekać niedługo "drugiej Grecji lub co gorzej Wenezueli i co wtedy" - "z pustego to i Salomon nie naleje", a tym bardziej Pinokio wraz z naczelnikiem. :))

Autor: 28rafal  godzina: 18:15
Straznik lodowki na wygnaniu,,,,ty też pszczoły tresujesz?

Autor: WIARUS  godzina: 19:01
Zjawisko czy przedmiot może być czasami zbyt blisko, by je dostrzec! (dziennik.lowiecki.plhttps://www.rp.pl/Komentarze/190819785-Karczewski-kolejna-ofiara-populizmu-PiS.html)

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 20:35
Mark-2 "Wszyscy "politycy" szczególnie z opcji TKM, tak jak poprzednie i obecne, wyznają główną zasadę "rodzina na swoim", rzucając przy okazji parę "ochłapów" krewnym i znajomym królika. Ostatni, znowu "kupili" swój elektorat rozdawnictwem i obietnicami" W pełni się z Tobą zgadzam - poprzednicy kupili mój głos hasłem 3x15% - i co z tego wyszło to tylko to że Vat podnieśli na większość rzeczy po maxie. Jakby tego było mało moje prywatne Ofe w obligacjach potraktowali jak zusowską składkę. Jednym słowem - piękna panna na wydaniu usta miała słodkie i spojrzenie rozmarzone, a rozwód wziąłem z gderliwą babą która zanim poszła do Brukseli oskubała mnie jak mogła. Tyle w temacie :)))

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 20:57
Macie swojego patriotę Lisa i jego standardy dziennikarskie i moralne (dziennik.lowiecki.plhttps://wpolityce.pl/media/459081-rdi-wystepuje-o-egzekucje-wykonania-wyroku-przez-newsweekpl)