Środa
14.08.2019
nr 226 (5127 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Sukces Pis-u

Autor: Alej.....  godzina: 07:19
Strażnik dlaczego piszesz "macie swojego patriotę"? odkąd to Newsweek jest nasz - ja sobie nie przypominam, żebym go czytał. Zresztą, dzisiaj prawomocnych wyroków sądów nie honorują najważniejsze instytucje państwowe (znaczy pisowe), te rozwalają system i całkiem burzą, i tak słabe, standardy. Z tą PO to też monotematyczny jesteś i całkiem poza tematem - takich przenoszą tutaj chyba do... Hewlett Packard...?? A' propos jeszcze standardów, to pamiętasz może, gdy się, za poprzedniego rządu, obwiesił jeden więzień to się Ćwiąkalski minister rychło zdymisjonował - ciekawe, ilu się teraz skutecznie targnąć będzie musiało jeszcze...

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 08:32
Alej..... Pokazałem gościa który na marszach Kodu szedł ramie w ramie w pierwszym rzędzie z opozycją, lewicą, frasyniukiem i kilkoma artystami co się mienią patriotami. A potem wypisuje takie rzeczy. Nie jest idiotą więc pytanie w czyim imieniu i interesie działa bo wątpię aby we własnym. Nie usłyszałem też aby ktokolwiek z opozycji odciął się od tego szamba które pan redaktor wylał na Polskę i polaków. W dalszym ciągu są razem w ekipie. A takie kawałki najchętniej przedrukowuje niemiecka, izraelska i amerykańska prasa. Ten facet prowadzi na własną rękę politykę zagraniczną w dodatku opartą na kłamstwie i szkalowaniu własnego narodu i w dalszym ciągu jest akceptowany przez opozycję. I to jest właśnie wolność prasy po polsku - kłamie i to bardzo szkodliwie i włos mu z głowy nie spadnie. Zwykły ruski troll.

Autor: WIARUS  godzina: 08:41
Straznik lodowki na wygnaniu - nie musisz odpowiadać - Ty tak z przekonania i wiedzy piszesz czy programowo - zgodnie z narzuconą (przyjętą) narracją? Bo wychodzi mi, że jesteś niezwykłym trollem!

Autor: Alej.....  godzina: 08:46
Żeby przykryć pisie g... i Lis się nada.

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 09:21
Alej... A ....wychodzi na to że za namową Kaczora zrobił medialną zadymę - na to bym nie wpadł. Wiarus Zabawny jesteś - facet szkaluje własny naród i gniazdo, własną ojczyznę a Ty kogoś kto zwraca na ten fakt uwagę nazywasz "Trollem". Boże chroń nas od takich demokratów i wyborców. Tak czy owak zapowiada się na to że będę mieć możliwość ( nie bez satysfakcji) przez następne cztery lata obserwować jak będziesz wylewał z siebie żółć w swej sprawczej i intelektualnej niemocy :))) Miłego dnia Wiarusie ( ale twój nick - to specjalnie dla zmyły tak w patriotyczny ton uderza ?:))

Autor: narzynacz  godzina: 12:59
W boju zdobyty podczas cięzkich walk w kasynie przy śledziu i galarecie

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 14:37
Ważne w czyjej armii. Polskiej czy jaruzelskiej ?

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 14:52
następna ofiara PiSu do uniewinnienia (dziennik.lowiecki.plhttps://wpolityce.pl/kryminal/459274-akt-oskarzenia-przeciwko-zonie-r-kalisza)

Autor: fiorek  godzina: 15:22
Strażnik z naganiaczem obaj jesteście analfabetami między innymi militarnymi. Obaj na pewno nie umiecie przyjąć nawet postawy zasadniczej, a wasze opinie na temat wojska nawet nie są śmieszne. Ale może przyjdzie taki czas :https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/promocja-oficerska-w-akademii-wojsk-ladowych-we-wroclawiu-wisiala-na-wlosku/96cftq5. Już w naszej historii kiedyś się zaczynało do podchorążych. Podobno lubi się powtarzać. Po wygranych przez pis wyborach rok, dwa i tylko w juncie ratunek.

Autor: narzynacz  godzina: 15:30
Ta wiem Jedna gwiazda opozycji wzywa na fb że jak wygra PiS to to poleje się krew ......widzę że stare pierdziele zawdzieńczajace wszystko stanowi wojennej i układowi michnik-kiszczak traktują to dosłownie Co tam towarzysze .....będziecie strzelać......Tak po bolszewicku.....

Autor: fiorek  godzina: 16:25
Nie obrażaj psiarczyku normalnych ludzi. Ja przysięgałem na sztandar, a nie na sojusz z armią czerwoną. Patent mam z 1991 r . Jeśli zajdzie taka potrzeba bez wahania włożę mundur coby wytępić czerwono czarną zarazę.

Autor: narzynacz  godzina: 16:45
He He brawo dawaj dalej Jako były- obecny wojskowy wzywasz do obalenia demokratycznej władzy w kontekście grozisz bronią Napisz czy będziesz strzelał z myśliwskiej czy z magazynu coś wyciągniesz ( czołg ? ) Naprawdę chcesz zabijać? Może z dwie melisy wypij To jest właśnie ta wasza demokracja ........musi być na waszym inaczej nie wytrzymujecie ciśnienia

Autor: fiorek  godzina: 16:58
Psiarczyk, to za dwa lata dopiero demokrato, a ty już dziś obsrałeś się strachu, mimo że nie grożę bronią, tylko ubraniem munduru. Na twoim miejscu trzymałbym pakę pampersów dla dorosłych, jako ZN.

Autor: narzynacz  godzina: 17:23
Sam fakt że się tlumaczysz świadczy że siedzisz w pampersie Ubieram mundur i będę tępił czarną zarazę......... wzywasz do nienawiści na tle religijnym czy chodzi ci o murzynów? Nie wiem jak ci pomóc .może znajdż definicje słowa tepić

Autor: fiorek  godzina: 17:30
Czerwono czarną zarazę kocie zapchlony. I nie inputuj mnie wzywania do szerzenia nienawiści, bo sam to czynisz cały czas przy żenująco niskim poziomie intelektu. Nie jestem nie byłem i nie będę, ani obecnym, ani byłym wojskowym.

Autor: narzynacz  godzina: 17:41
4 posty wyżej piszesz że w 91 przysięgaleś na sztandar w następnym deklarujesz założenie munduru i chęć tępienia czarnej zarazy .......... Brniesz .... poproś niech ci to skasują

Autor: narzynacz  godzina: 17:42
Czerwonej zarazy też.....przeoczyłem .przepraszam To do Indian też masz jakiś problem ?

Autor: fiorek  godzina: 18:03
Patent mam z 91. Jeśli nie widzisz czerwono czarnej zarazy, to trzeba czytać, co na pewno ci nie grozi.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 22:11
Czerwono czarna to jakas flaga Banderowska.