Środa
11.09.2019
nr 254 (5155 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Sukces Pis-u

Autor: WIARUS  godzina: 08:29
Nie wiem jakie w tym garnizonie panują teraz temperatury ale wydaje się że tam Rubikon głupoty został przekroczony! (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/cienie-szminki-i-sztuczne-rzesy-czym-zajmuje-sie-dowodca-pulku-rozpoznawczego/l9752wk)

Autor: Alej.....  godzina: 09:01
Może masz rację, naganiacz... Miałem tę Twoją traumę, tych Niemców, przy śniadaniu. Jak im się lepiej przyjrzeć...

Autor: narzynacz  godzina: 09:40
O ja pier.... wiarus To w banku czy innej korporacji są przepisy dotyczące wyglądu Moja ma regulamin dotyczący obcasów To samo tatuaże czy dekolt....... Rozumiem że niemiecki Onet ma z tym problem że w Polskim wojsku będąc na służbie nie można do munduru używać krwisto czerwonej szminki z brokatem ......może jeszcze tipsy z pokemonami ....

Autor: narzynacz  godzina: 09:42
Co tam alej Głośno ci bąki puszczali i jeszcze z tego rechotali ?

Autor: ULMUS  godzina: 09:46
Aleju, nie wstyd Ci posługiwać się takim językiem: "Moja suka też nie jest ksenofobką .." itd . Zaufaj mi, każdy wykształcony, rozsądny współczesny człowiek, reaguje na politpoprawny bełkot wstrętem. Zakładam uprzejmie, że milczałeś taktownie, kiedy Niemki głaskały Twoją sukę i nie narobiłeś obciachu Narodowi Polskiemu :))))

Autor: WIARUS  godzina: 14:28
narzynacz - nic nie rozumiesz! Powinien jeszcze ten wódz Indian ustalić jeszcze długość włosów łonowych i obowiązujący wzór ich strzyżenia wraz z wykazem dopuszczonych przez niego maszynek do tego celu! I co do tego może mieć właściciel włoskiego Leonardo albo amerykański koncern Lockheed Martin ?