Środa
14.08.2019
nr 226 (5127 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Coś, dla poprwy nastroju :)  (NOWY TEMAT)

Autor: Mark - 2  godzina: 12:05
Proszę o likwidacje tego tematu, bo nie mogę wstawić zdjęć jako załączników. A bez nich temat nie ma sensu.

Autor: WIARUS  godzina: 13:08
Mark - 2 - może nie? Znajdzie się parę nowych spraw. Obowiązuje już nowy znak drogowy informujący o odcinkowym pomiarze prędkości (dziennik.lowiecki.plhttps://epoznan.pl/komunikacja-news-97433-od_srody_na_polskich_drogach_beda_obowiazywac_dwa_nowe_znaki), nowe pojawią się pewnie lada moment skoro pojawiły się dowcipy rysunkowe. Kto wie? Mogą się niektórzy zdziwić po powrocie z wypoczynku ;- ))))


Autor: Mark - 2  godzina: 13:15
Nie Wiarusie, chciałem wstawić zdjęcia z życia pszczół, lecz załącznik niby otwiera a w poście, go nie widać - może za duży (MB), lecz nie ma o tym żadnego komunikatu. A jak wkleić dwa załączniki (zdjęcia) do wiadomości ?

Autor: narzynacz  godzina: 13:20
.

Autor: Mark - 2  godzina: 13:25
O naganiacz się ujawnił, chyba dotacje rządowe ma już na koncie. :)) (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/700-tys-zl-rzadowej-dotacji-dla-stowarzyszenia-ktore-blokowalo-marsz-rownosci-w-bialymstoku-6413343030703745a) Ciekawe ile dostał z tych 86 milionów. :))

Autor: narzynacz  godzina: 13:28
Od czasu do czasu powinno się śmiać z samego siebie ......

Autor: Jacek Balcerzak  godzina: 14:11
Lubię, gdy Pan Narzynacz prezentuje alternatywne ‘’ Źródła Energii ‘’ (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=LkEV76l6rz4)’ do napędu swojego humoru.

Autor: WIARUS  godzina: 15:05
No, jakoś trzeba zaistnieć w przestrzeni publicznej i medialnej oraz wykazać się walką o "dobrą zmianę" więc : -
    Niejaki Zbigniew Dolata, zasiadający w ławach sejmowych z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, wystosował interpelację do ministra kultury i dziedzictwa narodowego. Żąda oczyszczenia polskiego wokabularza z „ostatnich reliktów komunizmu”. Według niego konieczne jest także przeprowadzenie reformy słownika języka polskiego, gdzie czai się zakamuflowana w naukowe i potoczne szaty opcja komunistyczna. „(…) dekomunizacja nie objęła niezwykle istotnej kwestii stosowania terminów „przed naszą erą” (p.n.e.) i „naszej ery” (n.e.)” – żali się Dolata. Wcześniej poseł Zbigniew Dolata znany był wyłącznie z tego, że pod koniec ubiegłego miesiąca został zatrzymany przez policję drogową za jazdę z prędkością 129 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie dozwolony limit wynosi 50 km/h.
Źródło: Strajk.eu