Poniedziałek
19.08.2019
nr 231 (5132 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Projeky nowelizacji ustawy

Autor: 28rafal  godzina: 00:26
Ciągle mam nadzieję, że narzynacz jaja sobie robi i rży ze śmiechu przed ekranem. To wszak nie jest możliwe aby taki stwór mógł istnieć i funkcjonować w realu. Ale jeśli nie udaje i oprócz niego takich stworów jest całe stado? ?? Tfu,,,na psa urok,,lepiej nie kusić złego.

Autor: Jacek Balcerzak  godzina: 10:45
Spoko nie robi sobie jaj od pięciu już lat z Panem Narzynaczem sobie tu słowem baraszkujemy . Mam złom i dobra wiadomość . Zacznę od dobrej . Pani nasza ukochana ‘’matka księdza ‘’ dzisiaj w nocy miała stłuczkę w Krakowie . I nie było to wydarzenie wiekopomne na miarę Cimoszki .Ale jakim cudem [to ta zła wiadomość ] Pani Broszce wlepili mandat 450 zł i 6 pc karnych tego nie pojmuję . Gdzie się zapodział Zbyszek Ziobro ?. Co się dzieje ''w państwie Duńskim '' Panie Narzynacz ?

Autor: WIARUS  godzina: 12:49
Warto też wziąć pod uwagę inne pomysły decydentów zgłaszane do realizacji w kraju, np. 1 000 000 aut elektrycznych! Jak to może wpłynąć na wszystkich i budżet państwa oraz co może spowodować - załącznik! I niech no tylko nikt nie mówi, że wpłynie to pozytywnie na środowisko naturalne bo przecież tę energię elektryczną niezbędną do ładowania akumulatorów napędzających samochody trzeba będzie w zwiększonej ilości wyprodukować w elektrowniach opalanych węglem. Takim czy innym!

Autor: 28rafal  godzina: 13:14
Jest coraz lepiej. Teraz trzeba kupić rower, nie pić,,nie myć się, żyć przy świecach, jeść ziemniaki ze skwarkami i kiszoną kapustą,,czytać książki, dzwonić z budki.

Autor: narzynacz  godzina: 13:45
Posokowiec.......teraz już wiesz do czego potrzebne są samoloty Zero mandatów zero punktów a jak to by wyglądało że premierowi zabrano prawko ? Ja nigdy nie twierdziłem że pani Beata jest dobrym kierowcą .... Połowa waszych żon i matek nie jest lepsza ! Ważne że wszyscy cali . Blachę się wyklepie Rafał dziwi mnie twój entuzjazm do jakiś bliżej nieokreślonych płciowo przebierańców i zgrzytanie zębami na zdrowego dorosłego faceta który przegrał nierówną walkę z % .

Autor: 28rafal  godzina: 13:55
Od dziecka mam słabość do przebierańców,,,,,,ale jaka to płeć?

Autor: 28rafal  godzina: 14:00
Ty wolisz przegranych?

Autor: WIARUS  godzina: 20:54
Projektów i pomysłów rządzącym, póki co, nie brakuje! Wystarczy sprawdzić ile i jakich aktów prawnych wytworzono, zmieniono lub zaktualizowano! Z różnym skutkiem dla Polaków. Niedawno w przestrzeń publiczną, po raz kolejny, wypuszczono temat emerytury obywatelskiej, która miałaby rozwiązać problem najuboższych seniorów. Czy to rozwiązanie byłoby dobrym pomysłem? Podobno jednak zdementowano prowadzenie prac nad takim rozwiązaniem. (dziennik.lowiecki.plhttps://bezprawnik.pl/emerytura-obywatelska/) Głównej przyczyny można łatwo się domyślić: - brak środków. Jednak temat żyje - wystarczy sprawdzić komentarze pod tym artykułem no i obejrzeć ten film, w którym komentarz wart jest wysłuchania i uwagi: