Środa
11.09.2019
nr 254 (5155 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Oczami nuna.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 04:58
"Uwolnieni od PZŁ" też potrafią pisać. I będą na to mieli więcej czasu. Głoszenie stalinowskiej metody "rozstrzelać" może być usprawiedliwione jedynie peselem. broni Ucz się demokracji ad amerykanów. Tam nawet komunistycznym sekretarzom z bloku wschodniego paszporty dawali.

Autor: Lesław1  godzina: 12:22
Ktoś tu chyba powinien sam zacząć przestrzegać co to demokracja. Bo demokracja to nie narzucanie swoich, we własnym mniemaniu jedynych słusznych poglądów i postrzegania świata.

Autor: broni  godzina: 17:26
Ad.Stanisław Pawluk Pisz ile chcesz, obecnie programy kabaratowe sa jak na moj gust slabe, wiec poczytam czasem Ciebie. Jezeli chodzi demokracje w USA, to nie czytaj madrosci Opechancanough'a bo On o lowiectwie nic nie wie, lowiectwem w kazdym stanie USA zawiaduje urzad, powolywany przez administracje i nikt nie robi zadnych szopek ze zjazdami, wyborami itp. Malo tego, w moim stanie urzad ten nie przyjmuje interesantow, przyjmuje przez internet prosby o ichni odstrzal, odstrzal przydziela funkcja losowa w programie komputerowym. Pozytek z mojego wieku to doswiadczenie i to, ze nie moge zapasc na paranoje, bo ta siega mlodszych w wieku (35-45) lat. Pzdr.DB