Wtorek
10.09.2019
nr 253 (5154 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Oczyma Artura Jesionowicza NRŁ

Autor: PeBe  godzina: 00:14
Panie Janie. Androny Pan pleciesz. Co z tego co Pan piszesz Na "...wój" taka praca jak z niej tylko problemy dla wszystkich! Wszyscy by się lepiej czuli bez tego ich wysiłku. I oni też. PS. A co nas jakieś Wasze meble? To Wasze prywatne sprawy. No chyba, że zdobione motywami łowieckimi. Jak tak to zapodaj foty. :)

Autor: Jan Meblarski  godzina: 12:03
Bo z informacji członka prezydium wynika , że zapie....lał dla idei. Chcieć a móc to różnica. Przynajmniej próbował zmienić patologię związek. Wielkie dni związku się skończyły. Malec zakończył czas etap ratowania. Nowy prezes przeprowadzi drogą likwidacji.

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 12:32
Proszę […] o wypowiedzenie się w sprawie odwołania prezydium i prezesa Malca. Jest mi kompletnie obojętne, kto jest prezesem NRŁ i kto zasiada w jej Prezydium. Zmiany personalne niczego nie są tu, moim zdaniem, w stanie zmienić, gdyż skład Naczelnej Rady Łowieckiej pozostawia bardzo wiele do życzenia. Co prawda w ubiegłym roku wybrano nowych członków NRŁ, ale de facto... według starych zasad. Wystarczy popatrzeć na skład osobowy nowej NRŁ i wszystko staje się jasne. W zdecydowanej większości zauważamy betonowych działaczy PZŁ, a gdy już zdarzy się ktoś względnie nowy/młody, to szybko wychodzi na jaw, że to klakier betonowego. Niemniej przyznam, że z zaciekawieniem obserwuję kabaretowe wydarzenia na szczytach władzy PZŁ. W imię zasady: im gorzej, tym lepiej. Z utęsknieniem czekam, aż PZŁ dokończy dzieła samounicestwienia. Wtedy ustawodawcy naprawdę nie pozostanie już nic innego, niż na drodze właśnie ustawy zmienić „najlepszy model łowiectwa na świecie” na przystający do „demokratycznego państwa prawnego, urzeczywistniającego zasady sprawiedliwości społecznej”.

Autor: Nun  godzina: 20:47
oo to o czy będziecie nocami dywagować ??? ,co was przy życiu utrzyma no co ???? jak nasz kochany związek upadnie ,NASZ bo dla rolników i teoretyków to wasz :) DB