Środa
11.09.2019
nr 254 (5155 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Gdzie się przenosimy?  (NOWY TEMAT)

Autor: wiadomożeZOMO  godzina: 12:10
Na tym forum już się dyskutować nie da. Agresja opluwaczy łowiectwa wzmaga się, wobec nie tylko bezkarności, ale czynnej ochrony cenzorskiej, chroniącej opluwaczy przed ripostami i usuwającej i wpisy, i konta adwersarzy opluwaczy, czyli tych którzy się na opluwanie łowiectwa nie godzą Czy nie uważacie, że czas się przenieść na inne forum> Takie gdzie nie będzie stronniczej cenzury? A tu sobie wpaść czasem tylko po to, by puścić link do wypowiedzi z innego forum, na które cenzorskie nożyce nie sięgną? Jakieś propozycje innych forów o tematyce myśliwskiej?

Autor: Lesław1  godzina: 12:14
Tam też cię znajdą ... I forum szybko kończy życie. Bo admini wycinają wszystkich równo. Tu admini wycinają tylko tych co nie wyznają religii portalowej.

Autor: wiadomożeZOMO  godzina: 12:23
Ale spróbować można. Na innym forum, gdy napiszę że antyłowiecki awanturnik bezpodstawnie nazywa myśliwego złodziejem, to nie mnie wytną (co mi się wczoraj zdarzyło), lecz awanturnika... Czyli co? Inne forum na próbę?

Autor: Lesław1  godzina: 12:24
Można spróbować ...

Autor: J.Chudy123  godzina: 12:24
"Cnota krytyk się nie boi" Z obserwacji i autopsji, to/te forum traktuje tak: "Cnota krytyk się nie boi, ale nie każdy lubi być krytykowany, nie każdy może krytykować, ale każdy może dostać kopniaka"

Autor: LDormus2  godzina: 12:43
Utwórz zamkniętą grupę na fejsie, większość ma tam konto.

Autor: Ziggy  godzina: 14:23
Możesz iść gdzie chcesz, przecież nikt Cię tu na siłę nie trzyma. A tu zalogujesz się pod innym nikiem, i nadal będziesz pisał o tym jak to zostałeś skrzywdzony przez redakcję. Zresztą po co ta gatka, i tak nigdzie z tond nie pójdziesz.

Autor: Ziggy  godzina: 14:40
Hehe, zaraz będzie jazda, miało być ,,stąd" sorry

Autor: wiadomożeZOMO  godzina: 15:17
Autor: Ziggy "Hehe, zaraz będzie jazda, miało być ,,stąd" sorry" Będzie jazda, ale nie za twojego "stonda". Za to: Autor: Ziggy "po co ta gatka" Nabijał się nie będę z powodu tych "gatek", tylko nieśmiało zauważę, że na populizm zawsze dają się najłatwiej nabierać osoby najmniej lotne i najmniej wykształcone. Wszystko jedno, czy to populizm PiSowski, czy populizm PZPRowski, czy populizm awanturniczych "reformatorów" pezeteła.

Autor: Ziggy  godzina: 15:47
No i co, idziesz czy nadal będziesz straszył że pójdziesz.

Autor: Piotr Gawlicki  godzina: 15:48
Cenzorskie nożyce sięgają każdego, kto narusza zasady forum, w tym: - narusza dobra osobiste osób trzecich (jak np. Kolega wiadomożeZOMO w ostatnim skasowanym wpisie), - negatywnie wypowiada się o innych użytkownikach (jak np. Kolega LDormus2 w ostatnim skasowanym poście), - pisze nie na temat w działach merytorycznych, żeby dyskusje pokierować z dala od podniesionego tematu. - wulgaryzuje A że potem przylepiamy sobie łatkę cierpiętników karanych za poglądy to przecież wspaniałe wytłumaczenie i wszyscy powinni się na takimi użalać.

Autor: wiadomożeZOMO  godzina: 16:14
W ostatnim skasowanym wpisie nie naruszyłem niczyich dóbr, ani nie podałem żadnych "niezweryfikowanych faktów", gdyż to były tylko pytania. Pytania nie są faktami. Mantra o "negatywnym wyrażaniu się o innych użytkownikach" dotyczy w zdecydowanej większości tylko jednego człowieka - który występuje na tym portalu w kilku rolach: 1. Redaktora 2. Użytkownika forum 3. Osoby funkcyjnej w PZŁ (delegata) Redakcja wycina posty krytykujące nie tylko osobę tego użytkownika forum, ale też krytykujące teksty (nie osobę) autorstwa tego użytkownika forum, lecz też krytykujące teksty oraz postępowanie tego redaktora i nie pozwala na krytyczne opinie dotyczące delegata. Przez taki zabieg socjotechniczny ta osoba w trójcy jedyna jest chroniona przez cenzurę brakiem możliwości jakiejkolwiek krytyki. Może obrażać kogo chce, a jego wolno tylko wychwalać. Dlatego czekam na propozycje, gdzie się przenosimy, gdzie nie ma "świętych krów" i jest wolność słowa

Autor: nemrod95  godzina: 17:22
Na dział przepisy kulinarne, tam nas nie znajdą...

Autor: borowik  godzina: 17:32
knieja.pl ?

Autor: Rafał J.  godzina: 18:34
Proponuję Form dyskusyjne Radia Maryja (www.radiomaryja.fora.pl/). Podobno fani b. ministra Szyszko często tam bywają.

Autor: S.N.F  godzina: 22:45
Panie i Panowie. Sytuacja patową jest. Redakcja licząc na jakieś tam uzależnienie (nie bez racji) i co by nie powiedzieć udostępniając pewne ważne informacje (przepisy, przemyślenia, archiwum dyskusji w tym pewnej wiedzy na temat łowiectwa) nie myśli o zmianach. I nie piszę tu zasadach vel regulaminie (jak napomyka wyżej Pan Gawlicki - a co wg mnie jest najmniejszym problemem), tylko o sposobie korzystania z forum i udostępniania pewnych informacji o forumowiczach oraz ich wypowiedziach. Tak więc Panie Zomo ta karawana podąża sobie wolno - chociaż z bólami - do jakiegoś tam celu lub bez. I tak myślę, że po podąża jeszcze sobie trochę. Z drugiej strony każda konkurencja jest mile widziana. Więc jak by były jakieś propozycje - to chętnie popróbuję. Sęk w tym, że takie tematy już tu były, nikt z alternatywą (prócz knieja.pl) się nie ujawnił jeszcze. Nawet facebookową.

Autor: Luzak-63  godzina: 22:59
Są granice, których nie powinno się przekraczać, nie mniej jednak tu są notorycznie przekraczane. Kto to robi, a no delegat. Jest w stanie dzwonić na twój numer prywatny telefonu zastraszać cię pozwami sądowymi, jest w stanie bombardować cię mailami i szantażować. Koszmar. Co na to redakcja n i c. Dni parę zwróciłem uwagę na wpis skandaliczny ze strony jednego uczestnika forum z wianuszka otaczającego delegata, który w sposób niecenzuralny i skandaliczny nazwał delegatów OZD w Lublinie k n u r a m i. Fakt zgłosiłem redakcji. Jaka była reakcja redakcji – dostałem czerwonego bana i zawieszenie na kilka dni. Ale tak to jest wszędzie, gdzie zbliża się nieuchronny koniec w pogoni za własnym ogonem. Dobrym sposobem na opamiętanie byłoby kilka procesów przegranych dla redakcji tak na powrót do normalności. W myśl przysłowia ludowego, co się odwlecze, to nie uciecze.

Autor: S.N.F  godzina: 23:15
Luzak-63 Ja też się nie zgadzam z kilkunastoma kartkami które tu dostałem. Są też takie które "podejrzewałem", że klapną i klapły. Mam też negatywny pogląd o pewnych sytuacjach tu na forum. I mniejsze powoli mam chęci by tu bywać. Ale jeśli piszesz o wydzwanianiu, nękaniu - zgłoś to na policję. Stalking (dziennik.lowiecki.plhttps://www.infor.pl/prawo/prawo-karne/pokrzywdzony/282327,Czym-jest-stalking.html)ma paragrafy w KK. Co do procesów - niech wreszcie (bez urazy) ktoś się na to odważy. Nawet mi się zrymowało ;)

Autor: Flyjanek  godzina: 23:33
Sądy i Bruksela, Konstytucja etc. Też mi się zrymowało .to jest portal dla facetów. Geje (pewnie) mają własny .