Środa
11.09.2019
nr 254 (5155 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Minister nie pozwolił na marnowanie czasu, wieli przegrany Piątkiewicz  (NOWY TEMAT)

Autor: Jacek LZ  godzina: 20:57
A ja się cieszę, że betoniaki i ich przedstawiciel a jednocześnie twórca myśli " zemsty doskonałej" koła ZLOT został odsunięty od urzędu ! W odezwie własnej "roboty", porusza umiłowanie do rolników. To ja chciałbym Piątkiewiczowi napisać tak : podczas walnego w sprawie wykluczenia kolegi Pawła Piątkiewicza z koła ZLOT, jednym z powodów było " płasko - inteligenckie " zachowanie do rolnika zamieszkałego w obwodzie 249 ( które kolega pozyskał naciskając na Starostę Płońskiego z aprobatą Lecha Blocha likwidując z zemsty koła ZLOT) na jego polu, w okresie wiosennym, kolega Piątkiewicz na wyraźny zakaz wjechania na grząskie pole stwierdził " możesz mnie w du...pę pocałować chłopku" A tu w swojej 5 minutowej odezwie wychwala rolników !!! Człowieku chory na władzę, zastanów się ile osób cierpi z twojej głupoty. Jedź w teren na obwody, które dostałeś jedynie dzięki Blochowi jako wdzięczność w medykowaniu i posłuchaj o sobie. Wszędzie , dosłownie wszędzie ludzie Tobą gardzą ! Już na walnym w kole usłyszałeś, jakim jesteś szkodnikiem ludzkim. Mało Ci ? Straszysz myśliwych i ludzi w swoim mizernym oświadczeniu, które miało 5 minut życia ? W dniu jutrzejszym, pan minister Kowalczyk i prezes Jarosław Kaczyński dostanie zestaw informacji z kilku kół o przebiegu kariery łowieckiej kolegi, zdarzeniach i zaniechaniach ( niestety, pozwalano odchodzić i machano ręką ) zarządów. Nie może być , żeby w związku łowieckim panowało bezprawie , to nie Związek Radziecki i kolega to nie Stalin lub Beria ! Niech zastanowią się kolegi poplecznicy, bo jak spojrzą w oczy ministrowi , że aż tak się pomylili w wynoszeniu kolegi na ołtarze. Kolega nie szanuje, rolników, obcokrajowców, myśliwych. Kolega jest wyłącznie żądny władzy. Opozycjo, opozycjo NRŁ , rozumiem ,że chcielibyście aby PZŁ był jak mauzoleum, ale się nie da ! Łowiectwo tak jak wasz dom, potrzebuje zmian czasu. Wasze żony nie piorą na tarch, lecz w pralkach, nie zmywają ręcznie, lecz w zmywarkach. Zreformujcie się sami z duchem czasu lub zreformuje was rząd bez zapytania czy wam się to podoba czy nie !. Wracajcie do pracy, należy się zabrać do Statutu a nie dąsać. Wielu z was za kilka dniu będzie miało ciężko podać rękę prezesowi , którego głosowaliście usunąć. Wielu będzie miało kaca moralnego aby spojrzeć w jego stronę, ale on potrzebuje rady do zadań a nie przyjaźni. Macie cele, więc do roboty.....

Autor: Jan Meblarski  godzina: 21:35
Jacek LZ, już Cię chłopie lubię. Możesz liczyć na kilku członków mojego koła, jeszcze żyjących co coś powiedzą o profesorku. Coś tam wiemy o i chętnie powiemy jak pozwie do sądu. Mam nadzieję, że PZŁ powinien uruchomić GRD i dać odezwę w sprawie życiowych występków w/w obywatela. Miałby teki większe niż afera Amber Gold. Tak na serio, to dobrze , że wróciła normalność.

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 21:36
A ja się cieszę, że betoniaki i ich przedstawiciel a jednocześnie twórca myśli " zemsty doskonałej" koła ZLOT został odsunięty od urzędu ! A ja być może ucieszę się, gdy nabiorę przekonania, że zostało to przeprowadzone zgodnie z prawem i statutem. Nie jestem bowiem zwolennikiem machiavellistycznej zasady: "Cel uświęca środki". A póki co, wszystko mi od strony PZŁ i MŚ, mocno brzydko pachnie.

Autor: Jan Meblarski  godzina: 21:42
Arturze, zapytaj prezesa Jarosława. On wie już od kilku miesięcy jak ma wyglądać łowiectwo. Malec, Kołodziejski mają zadanie bezboleśnie zapewne to załatwić. Nie masz wpływu na to nawet pisząc. Pan Jarosław nie poluje jak inni politycy. Ma nas gdzieś. Pomyśl, że M i K na pewno robią łowiectwu mniejszą szkodę niż zrobiłby to zawieszony prezes.

Autor: Artur1234  godzina: 21:50
Ale to już było.... (www.lowiecki.pl/newsy/tekst.php?id=195) Ponad dwa lata temu: "Nasza Redakcja jako jedyna mogła relacjonować fakt przekazania projektu ustawy Wicemarszałkowi Sejmu Ryszardowi Terleckiemu w jego gabinecie. Poprosiliśmy także o wypowiedź inicjatora powstania projektu Sławomira Izdebskiego na temat zmian, jakie nasunęły się po pobieżnym zapoznaniu z treścią projektu".

Autor: Jacek LZ  godzina: 21:53
Jak były podstawy do podważenia to się zawiesza. Nie wiem co w tym takiego nie właściwego? Wszak , jak się nie zgadzamy z jakąś decyzją przysługuje nam odwołanie lub sąd. Fakt, ten przypadek jest inny ale minister może zastosować jako nadzór wszelkie czynności w obawie, późniejszych , nieodwracalnych skutków zarządzania. Arturze, " nieodwracalne skutki" powodują dewastację organizacji. Minister postąpił zasadnie i zapewne poinformuje nas w stosownym czasie. Nie będziemy wróżyć z fusów.

Autor: Artur1234  godzina: 21:57
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: Flyjanek  godzina: 22:10
Ja też jednego na tym portalu nie lubię .Bawarskiego .

Autor: Flyjanek  godzina: 22:11
I choć Go nie lubię to facet klasę ma.

Autor: Jacek LZ  godzina: 22:24
Fanem jestem poprawności. Zrób zrzut z ekranu, pan profesor załatwi Ci z rabatem leczenie.