Niedziela
22.09.2019
nr 265 (5166 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: ZAKAZ POLOWANIA!

Autor: broni  godzina: 09:50
Ad.Duży Miś Ty masz refluks? komunizm padl na niewydolnosc krazenia 30 lat temu, a Ty sadzisz teksty jak w jakims pisemku partyjnym i uczysz mnie gospodarki lowieckiej wypisujac wlasnie komusze kocopoly. Czy kolo "Szarak" to twoje kolo? nie; czy prezes Nowicki zrobil Ci cos zlego?nie, co do rozumku nie bede sie wypowiadal, nie chce nikogo obrazic. Koledzy z kola "Szarak" moga od jutra jak zechca, ubrac kloszowe spodnice i bez gaci chodzic na rekach i Tobie komuchu nic do tego!!! Koniec uszczesliwiania wzajemnego skonczyl sie 30lat temu, swoj nos nalezy wsadzac w swoj sos, lub w d....., . Nie bylem 4 lata lowczym jak Ty, bylem kilkanascie lat prezesem kola, nie sprzedawalismy odstrzalow, bo nie mielismy i nie mamy takiej potrzeby, kurna nauczyciel gderliwy sie znalazl. Patrz zal; ciesz sie zyciem i lowiectwem, nie rycz!!! Pzdr.DB

Autor: broni  godzina: 09:53
Zlaczylem Ci nie to zdjecie co trzeba, wiec powtorze.

Autor: Duży Miś  godzina: 14:31
broni na nerwy dobra meliska. Brak argumentów próbujesz zakrzyczeć i obrażaniem uwiarygodnić? Komuna ma się w PZŁ bardzo dobrze, dzięki wieloletnim prezesom. Bo upadek komuny niczego w PZŁ nie zmienił, bo biologia z jednymi komuchami już porządek zrobiła, ale geny w powietrzu nie latają i tego nie wydłubiesz. Więc następne pokolenie nieudaczników walczy o utrzymanie skansenu. I to nieudacznictwo wszystkich myśliwych chce uszczęśliwiać. A skąd znasz treść partyjnych pisemek? Prenumerowałeś? Wiem, że nazywając mnie komuchem kumpli szukasz. Ale wybacz ja z tą bandą nie miałem i nie chcę mieć nic wspólnego. A o mój rozumek się nie martw, bo jak na razie to zbyt wysokiego poziomu merytorycznego we własnych wpisach nie reprezentujesz. Mój nos też nie jest Twoim problemem. Niedługo swój spuścisz na kwintę.

Autor: pięta  godzina: 15:01
A nie pieprz pan za przeproszeniem panie Duży Misiu widzę ,że szkodzi to ciągłe gadanie o komunie i to nie tylko panu. Nieudacznictwo kolejnych ekip próbujecie już od ponad 30 lat zwalać na komunę . mnie oni krzywdy nie zrobili choć nie byłem z ich bajki podobnie jak wielu innym kolegom po strzelbie . Zajmijcie się w końcu porządną pracą a nie szukaniem dziury w całym bowiem staje się to już męczące.

Autor: broni  godzina: 15:12
Ad.Duży Miś Popatrz; i nie mieszaj sie do cudzych kol, bo to jest wlasnie komuchoskie postepowanie. Pzdr.DB

Autor: Mark - 2  godzina: 15:15
Niektórzy, to powinni za "komunę" dawać codziennie na tacę i raz w tygodniu zamawiać za nią mszę. No bo jakby jej nie było, to kogo by "obwiniali", za swe nieudacznictwo, brak sukcesów zawodowych, wykształcenia, pieniędzy, itp. itd. A tak przynajmniej "sumienie" jakoś czystsze (co prawda tylko w ich mniemaniu), ale zawsze jest na kogo "zwalić" swe niepowodzenia, nieprawdaż.? Ciekawe tylko, co napiszą za kilka lat, jak "komuna" wprowadzana obecnie przez "dobrą zmianę", dobierze się nam wszystkim kolejny raz do "tyłków", a może być bardzo ciekawie. Jak widać to już od czterech lat, a jak się skończy - trudno przewidzieć, ale "druga Wenezuela" coraz bliżej, niestety. Chociaż, dobrze by było ,aby skończyło się na tylko "drugiej Grecji". :))

Autor: Duży Miś  godzina: 22:50
broni ruszyli towarzysze w sukurs. Sam nie dajesz rady? Jak meliska za słaba to nervosol może pomóc. A i lecytyna by się przydała, bo towarzyszom już pamięć szwankuje. Bo chyba jeśli mój mały rozumek pojął, to dopiero w 2020 roku sbecy i ich kapusie będą mieli zakaz kandydowania do władz w PZŁ. Takie tuzy jak pięta i Mark-2 też nie pamiętali o tym drobiazgu? Poproście Artura 123 to wam odpowiedni akt prawny przypomni. A na PiS trzeba głosować, bo wieku emerytalnego nie podniosą, a tym jestem akurat zainteresowany. A tak trochę poważniej może Mark-2 ma pojęcie co to jest deficyt budżetowy? Niestety "druga Grecja razem z Wenezuelom" to nam groziło za rządów PO-PSL. Bo jak to było " piniendzy nie ma i nie będzie". A są. Wystarczyło ukrócić złodziejstwo związane z wyłudzaniem VAT-u i likwidacja przemytu paliwa, a kasa się znalazła. Teraz tylko wyrównanie warunków prowadzenia działalności gospodarczej, a spółeczki nomenklaturowe odejdą w niebyt. Ochronka się skończyła. I słusznie Mark-2 masz obawy , że do "tyłków" się dobiorą. Ale nie tym co mają pojęcie o prowadzeniu działalności gospodarczej, tylko tym co pieniądze, wykształcenie i sukcesy zawodowe zawdzięczają komuszej nomenklaturze. Ja na brak sukcesów zawodowych nie narzekam, bo pracuję w branży, która jest najlepsza w Europie. Wykształcenie mam nabyte nie dziedziczne, a pieniędzy też dość. Więc jak widzisz Mark-2 ja człowiek sukcesu jestem.