Niedziela
22.09.2019
nr 265 (5166 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Co pijal James Bond?

Autor: S.N.F  godzina: 01:12
To też jest ciekawa informacja - prawie jak James Bond (wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25220946,mezczyzna-chcial-sie-oswiadczyc-pod-woda.html)

Autor: Marek Biały  godzina: 09:54
Jak kiedyś szarpniesz się na lekturę książek Iana Fleminga to zrozumiesz, że powieliłeś bzdury stworzone na potrzeby product placement wyczarowane przez producentów alkoholi, nie mające nic wspólnego z pierwowzorem. Widać jednak, że wszystko trafiło na podatny, jutuberowy grunt.

Autor: Opechancanough  godzina: 11:23
Panie Bialy zastanawiam sie czy czytal pan linki, zanim napisal pan ten wpis. Zapewne nie, bo nie pisalby pan takich rzeczy, ktore umacniaja moj poglad o pana osobie.Byc moze chcial pan byc niegrzeczny jak zwykle wobec mnie, ale tym bardziej ci co przeczytali linki, rozumieja za kogo pana uwazam. Z wyrazami wspolczucia, pozdrawiam.😁

Autor: Marek Biały  godzina: 11:34
No... to nawet nie wiesz co linkowałeś???

Autor: Opechancanough  godzina: 11:44
Obejrzyj (dziennik.lowiecki.plhttps://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=IoRcDASouF4) i przeczytaj. (dziennik.lowiecki.plhttps://flemingsbond.com/category/drinks/whisky/) Poznaj tez zyciorys Fleminga. Zmiany alkoholu wynikaly tez z jego zyciorysu.Dopiero pozniej mysl o filmie( jego produkcji i reklamie).

Autor: Marek Biały  godzina: 11:51
Sęk w tym, że ja czytałem powieści Fleminga, a ty nadal linkujesz bzdurne jutubowe szoły!

Autor: Mark - 2  godzina: 11:53
No i po hu... sami się nakręcacie. Najpierw nawołujecie do "bojkotu wodza", a potem z nim "dyskutujecie" i podpuszczacie go. Zróbcie w końcu to co sami napisaliście wcześniej - pozostawcie go samego sobie, wtedy zobaczymy jak długo wytrzyma "dyskutując sam z sobą". Do tego w przypadku jego postów, wystarczy tylko opcja - "oznacz jako przeczytane", więc nie trzeba nawet otwierać oraz czytać, tych jego "wypocin". No ale, do tego trzeba jak to mówią "mieć jaja", nieprawdaż. :))

Autor: Opechancanough  godzina: 11:54
Zostawiam to bez komentarza.Zdrowko😁.

Autor: Opechancanough  godzina: 12:05
Kolejny koktajl warty grzechu🍷😀 (dziennik.lowiecki.plhttps://youtu.be/A_i0qGWOh7I)

Autor: Opechancanough  godzina: 12:07
A .....i niech bedzie i ten flagowy. (dziennik.lowiecki.plhttps://youtu.be/joM2W46SMy0)

Autor: Marek Biały  godzina: 12:08
No nie. Ja do niczego nie nawoływałem, a na bzdury trzeba reagować. A jak sam ze sobą słowne boje toczy to faktycznie, lepiej to zostawić bo i tak jest wystarczająco śmiesznie.

Autor: Opechancanough  godzina: 12:17
Ten ostatni koktajl ( przepis) byl dla pana, panie Marku.( Kangaroo Kicker) .☺👍🍷 Cheers!

Autor: Marek Biały  godzina: 12:35
Z niepokojem obserwuję silną fascynację alkoholem ...

Autor: Opechancanough  godzina: 12:40
Analiza sensoryczna to nic zlego. Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba zachowac rozsadek (rozum).😘 Uwazam, ze poznajac np. Swiat Whisky, nie trzeba wypijac calej butelki, wystarczy kieliszek. Chodzi o to, by umiec cieszyc sie smakiem a nie upic. Podobnie w lowiectwie, nie kazde wyjscie do lasu, musi oznaczac, sciagniecie spustu. Czasami wystarczy sam pobyt.☺ Zabawne jest to, ze ludzie dokonujacy analizy sensorycznej, wedlug statystyk rocznych degustuja nie wiele, to ich rozni od pijakow, co w kilka godzin wypijaja flaszke. Roczne ich spozycie jest na nizszym poziomie od statystycznego konsumenta napoi alkoholowych. Nie namawiam nikogo do picia. Radze degustowac.

Autor: Marek Biały  godzina: 12:45
Sęk w tym, że analizowany jest etanol i to z przerażającą częstotliwością, a to już ma inną nazwę, na co już ktoś wcześniej zwracał uwagę ...

Autor: Opechancanough  godzina: 13:06
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: pięta  godzina: 13:40
Tyle razy WAS prosiliśmy koledzy dlaczego prowadzicie z tym panem jakiekolwiek dysputy. Trzeba mu pozwolić dyskutować z samym sobą bo to najlepiej mu wychodzi !!! Może zaśmiecanie portalu się skończy?

Autor: Opechancanough  godzina: 16:32
Panie pieta przede wszystkim prosze mnie nie zasmiecac tematu panskimi wypowiedziami. Prosze sie do tego stosowac. Dziekuje z gory.

Autor: ogór  godzina: 17:37
Pan pięta ma takie samo prawo pisać jak ty - i nie masz najmniejszego prawa mu tego zabraniać dla ostudzenia nastrojów (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=qMd_KgGw22c)

Autor: ogór  godzina: 17:45
A wracając do tematu to wolimy jednak nasze tradycje niż smiesznego Bonda (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=W2p8ZDcvMcQ)

Autor: pięta  godzina: 18:01
Kolego ogór ja na takie wpisy i zaczepki poniżej pasa po prostu nie reaguję i tyle w temacie "tfurczości" pozdrawiam DB PS obawiam się ,że za wszystkim stoi szkodliwy środek z plastykowych butelek i konserw o którym onegdaj pisał kolega marcinkum

Autor: Nun  godzina: 18:04
Koledzy mam pytanie czy można zaśmiecić śmieci ???? tak samo co to ten James ???

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 18:41
Dla ciekawostki .357 Colt Pyton rewolwer przekazany I. Flemingowi od Colta zrealizowal £15000+ na aukcji w Wielkiej Brytanii. Na tej samej aukcji osobisty pistolet Webley i Scott .380 W. Churchilla tylko £5000+.

Autor: Opechancanough  godzina: 18:57
Panie pieta ,pana pieta achillesowa jest to, ze sam pan nawolujesz do bojkotu, a pozniej sam w moich tematach piszesz.Zdrowko😁. Ja pana nie zaczepiam, a pan czepia sie mnie, jak rzep psiego ogona. Idz pan do lasu asf zwalczac, najlepiej czep sie pan chwostu dzika.

Autor: pięta  godzina: 19:39
Szanowny panie Open... akurat pan nie zasługujesz by do pana pisać ale zrobię mały wyjątek: nie lubię pańskich wielotematycznych" pierdołowatych wpisów" meczą mnie i zaśmiecają działy tematyczne. Po za tym wrogo nastawiony jest pan do PZŁ i zrzeszonych w nim myśliwych? Czy tak trudno to pojąć ?. Niech pan weźmie pod uwagę fakt ,że tutaj zalogowanych jest zdecydowana większość inteligentnych ludzi ,którym nie po drodze jest z tego typu wpisami z czego większość jest dla NAS myśliwych obraźliwych. To,że taki ma pan styl to jest pański duży problem..Co do dzików u mnie ASF-u nie ma i pewnikiem jeszcze długo nie będzie /choroba posuwa się z szybkością około 3 km na miesiąc/ i zanim dojdzie do mnie upłynie trochę czasu . Odpisuj pan na zadane panu pytania nie tylko przeze mnie ale wielu innych forumowi -czy bo w przeciwnym razie stajesz się pan niewiarygodny a unikanie odpowiedzi jest tylko potwierdzeniem tego ,że nie można pana traktować poważnie .

Autor: Opechancanough  godzina: 20:21
Panie pieta nie lubisz, to nie czytaj.Popros kogos z pzl gdzie jest asf i lapaj tam dziki za chwost. Panskie wyobrazenia o moim pisaniu, mnie nie interesuja, jak rowniez pana opinie. Moge tylko panu wspolczuc - co czynie.Zdrowko.😎

Autor: Opechancanough  godzina: 20:35
Laseczki (dziennik.lowiecki.plhttps://youtu.be/AzKhxhnPEME)

Autor: Marek Biały  godzina: 20:46
Booooożeeee...