Środa
09.10.2019
nr 282 (5183 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Dzis zmarł pan prof Jan Szyszko  (NOWY TEMAT)

Autor: pięta  godzina: 12:52
Jak informuje portal Interia.pl dziś do południa zmarł pan prof Jan Szyszko. Poinformował o tym Pan Prezydent Andrzej Duda załączając stosowny wpis. Niech spoczywa w spokoju.

Autor: Artur123  godzina: 12:55
Cześć jego pamięci. Może TU (forum.lowiecki.pl/read.php?f=15&i=158086&t=158086) o tym pogadamy...

Autor: jerzyd  godzina: 13:18
(*)

Autor: narzynacz  godzina: 13:25
Cześć jego pamięci

Autor: pięta  godzina: 13:26
O czym tu gadać skoro różnica naszych wpisów wynosiła 2 minuty ...zaledwie dwie minuty ja wpisałem bo zmarłego pana profesora darzyłem od lat osobistą sympatią w przeciwieństwie do wielu innych zalogowanych tu osób..przypomnieć sobie należy jak go tu krytykowano...i wieszano na nim psy! Pocieszające jest jednak to ,że o tym zacnym człowieku piszą teraz wszystkie liczące się portale społecznościowe.

Autor: Artur123  godzina: 13:29
Dzisiaj oddajmy cześć jego pamięci!

Autor: lucznik7x64  godzina: 13:39
Wielka strata dla łowiectwa polskiego. Niech mu knieja wiecznie szumi.

Autor: pięta  godzina: 13:42
Panie Arturze123 oddając mu cześć jakoś trudno nie wspomnieć o krytykach tego zacnego człowieka nieprawdaż ?.

Autor: taczar  godzina: 13:51
[ + ] [ + ] [ + ]

Autor: Silwerus  godzina: 14:02
Jeden z nielicznych polityków, który nie bał się mówić ,że jest myśliwym i był z tego dumny publicznie....++++

Autor: mysz leśna  godzina: 14:06
Niech spoczywa w pokoju, chociaż całkowicie nie zgadzałem się z jego poglądami na Puszczę Białowieską i Dolinę Rospudy.

Autor: WIARUS  godzina: 14:08
✝ ✝ ✝

Autor: Nun  godzina: 14:11
pięta ,nie dziw się , ale my wolimy U Ciebie popisać :) teoretyków omijamy. Odpoczywaj w spokoju. DB

Autor: pięta  godzina: 14:18
Kolego Nun przypominasz sobie kto chciał uporządkować wreszcie sprawę łosi widząc co się dzieje szczególnie w lasach o wypadkach drogowych już nie wspominając ? Ale niestety opór był zbyt duży na dodatek jeszcze i niektórzy myśliwi wspierali eko-fiko w tym by pan minister tego nie mógł wprowadzić . Szkoda wielka szkoda bo też zmarły pan profesor jak nikt rozumiał myśliwych bo sam nim był i wcale a wcale się z tym nie ukrywał dziś takich ludzi jest coraz mniej jednocześnie dzięki Ci za szczery wpis kolego DB

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 14:34
Wielka strata ! Szczególnie dla nas myśliwych ! Prezentował konserwatywny, jasny i racjonalny pogląd na świat ! Jego ustawa pozwalająca wycinać drzewa na własnych posesjach, bez żadnych pozwoleń urzędników to prawdziwy powiew wolności i racjonalności. No i nie bał się wchodzić w konflikt z eko-terrorystami ! Poza tym pasjonat łowiectwa ! Niech mu knieja wiecznie szumi !!!

Autor: fultang  godzina: 14:35
Niech Mu knieja wiecznie szumi. mysz leśna Profesor kierował się wiedzą a nie poglądami, zdobywaj wiedzę jak a ona zmieni Twoje poglądy.

Autor: wuj Onufry  godzina: 14:50
Szkoda....

Autor: pięta  godzina: 15:12
A na oficjalnym portalu PZŁ ani słowa o tym fakcie .. choć pan profesor zmarł do południa teraz jest godz.15.15 i co nie było komu tego wpisać a siedzi tam cała masa ludzi? To po co jest ten portal i komu ma służyć ?..

Autor: WIARUS  godzina: 17:49
Za to pisowscy naganiacze chyba są w przedwyborczym amoku (dziennik.lowiecki.plhttps://natemat.pl/286863,krystyna-pawlowicz-wskazuje-winnych-smierci-jana-szyszki) albo oblężonej twierdzy!!!

Autor: kedaT  godzina: 18:11
Niech Mu knieja wiecznie szumi .

Autor: Ciupaga  godzina: 18:27
+++

Autor: Cyzio  godzina: 18:34
Niech Mu Knieja wiecznie szumi.

Autor: Ziggy  godzina: 19:40
Odszedł bo przyszedł czas i nie ma co robić z tego tragedii, życie na tym padole jest męką, odchodzi przecież do lepszego świata, do raju. Ciekaw jestem czy będzie chowany przez tego spasionego klechę co to bryczkami się wozili, ale kto by nie był to i tak będzie miał ładny pogrzeb, ja takiego miał nie będę. Lubiłem tego człowieka za jego mądrość, miał fajną stodołę i lubił polować, szczególnie na bażanty o rysiu nie wspomnę. Wyrazy szczerego żalu i współczucia przesyłam rodzinie. Świeć Panie nad duszą Jego. .

Autor: hunter26  godzina: 19:51
Niech Mu Knieja wiecznie szumi.

Autor: Opechancanough  godzina: 19:54
Moze trafi do Krainy Wiecznych Lowow ... gdzie nie ma "najlepszego modelu lowieckiego na Swiecie", tj. w Zaswiatach .

Autor: Jot-51  godzina: 20:05
Niech pola i knieja wiecznie szumią nad jego mogiłą. Spoczywaj w pokoju Profesorze.

Autor: pięta  godzina: 20:20
Panie Open ...w przeciwieństwie do pana zmarłemu panu profesorowi Janowi Szyszce akurat ów bierutowski model łowiectwa za życia nie wadził tak jak panu/ a znałem pana profesora osobiście dobrze/ dlatego ufam ,że i po swej śmierci w krainie wiecznych łowów też innego modelu nie będzie szukał i tu chyba wyrażam się jasno.

Autor: karlik  godzina: 20:42
Wielka strata dla polskiego myślistwa. [+] [+] [+]

Autor: Kniejówek  godzina: 21:00
Jakos pochowali sie nagle ci, którzy wylewali na niego pomyje !

Autor: pięta  godzina: 21:05
Kolego kniejówek jakoś wielu z nich we wpisach tu nie zauważam /na szczęście ! /

Autor: Kniejówek  godzina: 21:05
Jest mi tym bardziej przykro, ze wczoraj był w mojej rodzinnej miejscowości...niestety byłem na drugim końcu Polski i nie miałem zaszczytu uścisnąć mu ręki....Po powrocie powziąłem tę smutną wiadomość. Szkoda, że wiosenne polowania na słonki odeszły w niebyt....Chciał tego bardzo, ale obcięto mu głowę ! Darz Bór !

Autor: REALISTA.  godzina: 21:16
Niech Mu Knieja wicznie szumi i darzy na Niebiańskiej Niwie.

Autor: Janek. K  godzina: 21:18
(+) (+) (+) R. I. P.

Autor: fagot  godzina: 21:34
A bażanty dzisiaj jakieś weselsze.

Autor: MAK  godzina: 21:53
Kniejówek Jak to jest ? Łajdactwo i "buractwo" od zawsze i nie tylko w PZŁ, a umierają tylko... - wybitni - zaszczytni - wielka strata - mądry - straciliśmy ... - Jeden z nielicznych polityków, który nie bał się mówić... - Wielka strata ! Szczególnie dla nas myśliwych ! - Prezentował konserwatywny, jasny i racjonalny pogląd na świat ! - kierował się wiedzą a nie poglądami... Ziggy "Lubiłem tego człowieka za jego mądrość, miał fajną stodołę i lubił polować, szczególnie na bażanty o rysiu (dziennik.lowiecki.plhttps://oko.press/jan-szyszko-realizowal-swoja-pasje-minister-nieudolnie-tlumaczy-sie-afery-bazantowej/) nie wspomnę." - Wielka strata NO ! Jak to jest ? O zmarłych nie mówi się źle (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/jan-szyszko-dostal-pouczenie-za-skore-rysia-6212717543646849a) .... wyroków sądowych się nie komentuje. Realia... Jeżeli wyrok sędziego jest przysłowiowym "BURACTWEM" To sędzia jest jest co ? Odzwierciedleniem tego wyroku, czy też.... - wybitny - zaszczytni - wielka strata - mądry - straciliśmy ... - Jeden z nielicznych - Wielka strata... - Prezentował konserwatywny,jasny... - kierował się wiedzą a nie poglądami... Jaki jest król każdy moze ocenić... (dziennik.lowiecki.plhttps://demotywatory.pl/102156/O-zmarlych-nie-mowi-sie-zle)

Autor: Kniejówek  godzina: 23:31
Wymiękam....bawcie się sami. Tu już nie ma z kim pogadać. P.S Nie odpisze na re...