Czwartek
10.10.2019
nr 283 (5184 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Zamiast leczyć kradną lub hejtują  (NOWY TEMAT)

Autor: Kulwap  godzina: 05:56
Na tym portalu też jest lekarz hejtujący, którym już dawno powinna zająć się Izba Lekarska albo inna Fruzińska zanim dostanie wyrok.

Autor: wuj Onufry  godzina: 06:30
Poważnie? A który lekarz? I co wg Kulwapa hejtuje? Albo kogo? Bo ja już widziałem całkiem niedawno na tym forum skan pisma, że jednego myśliwego lekarza prokuratura informowała o wszczęściu postępowania, ale informowała jako pokrzywdzonego... 🤔 I co ma do tego "inna Fruzińska"? To kumpelka Kulwapa że tak lekceważąco się o Niej wyraża? A wyrok za co? Więcej konkretów Kulwapie. I jak innym ludziom wytykasz wyuczony zawód, to podaj swój. Nie wstydź się, chyba jakąś szkołę ukończyleś?

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 07:26
Zlodzije i przestepsy znajda sie w kazdym narodzie i zawodzie. Ci do ktorych jest wiecej zaufania moga wiecej ukrasc.

Autor: wuj Onufry  godzina: 07:43
Nie ci mogą więcej ukraść wobec których jest większe zaufanie, lecz ci którzy mają większy dostęp do cudzych pieniędzy. Cudzych, czyli publicznych, pochodzących z podatkow, pseudo składek i innych haraczy. Dlatego wuj co wybory głosuje na libertarian (aktualnie na Konfederację) , by haraczy (czyli okazji do kradzieży) było jak najmniej. Ale durne społeczeństwo wybiera socjaluchów (aktualnie w wersji PiS - Populizm i Socjalizm) a potem płacze ze ich oskubano. Np. kwestia tzw. "mafii VATowskich". Wyborcy PiS pomstują że ich "mafie VATowskie" oskubały na grube miliardy. A kto głosował za wprowadzeniem VAT? Między innymi Jarosław Kaczyński.... A kto głosował przeciwko? Korwin Mikke... W tej sytuacji wyborcę PiS klnącego na mafie Vatowskie i Pana Mikke trudno określić innym mianem niż idiota.

Autor: fox31  godzina: 08:06
Kto wie, może tak być jak pisze kulwap. Ale podobno na tym portalu jest kilku strażaków i jeden ORMOWIEC i to z "papierami"!!

Autor: domiś2  godzina: 08:15
fox31, ORMOWIEC to nie zawód, to charakter ...

Autor: Lesław  godzina: 08:23
Nasz " godzinowy " Łowczy Krajowy" nie znalazł czasu na święto myśliwych, ale ugania się z żoną po ulicach swojej gminy w agitowaniu jakiegoś tam senatora. "Wstyd Kołodziejski, wstyd !!! Zajmij się PZŁ w środy albo zrezygnuj, mam nadzieję,że Volvo do tego nie używałeś PZŁ - owskiego ?? Pan Kołodziejski uważa "latanie z ulotkami" za czyn właściwszy niż uczestnictwo w święcie darczyńcy kluczyków do VOLVO. Masakkrraa !!! Vivat Piątkiewicz, jeden dobrze wybrany , reszta do Bodzanowa - kozy pasać! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10217806266100489&set=pcb.10217806278260793&type=3&theater" Ciekawe co to ? Hejt czy wyraz miłości do bliźniego ?

Autor: wuj Onufry  godzina: 08:37
Lesław, zacytowałeś tego hejtującego lekarza? ;-)

Autor: Lesław  godzina: 08:47
Nieee wuj Onufry, jeden z wielu nicków tego samego człowieka ....

Autor: Lesław  godzina: 12:03
Redakcja jest bardzo odważna albo bardzo ... pozwalając na jawne łamanie przepisów RODO. Chyba ktoś ma za dużo kasy ...

Autor: jerzyd  godzina: 13:30
hłe,hłe,hłe ;) Oni nie kradną (dziennik.lowiecki.plhttps://pinkosz.dorzeczy.pl/kraj/116625/kolejne-tasmy-konfederacji-tak-politycy-dzielili-pieniadze.html)

Autor: wuj Onufry  godzina: 14:44
Chłe chłe chłe… Też mi "afera". Przecież nic nie ukradli, tylko rozpatrywali warianty podziału pieniędzy.

Autor: jerzyd  godzina: 15:00
No przecież napisałem : Oni nie kradną ;)

Autor: Cyzio  godzina: 19:39
A mają zamiar wybudować bliżniacze ,,wieżowce,,za kaskę jak wejdą do ,,sejma,,