Poniedziałek
21.10.2019
nr 294 (5195 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Dzisiaj ogłosili

Autor: Alej.....  godzina: 08:27
Ulmusie, ja w tym roku uczyniłem lewacką zieloność i zasadziłem 120 sadzonek (prywatnie na prywatnym - gdyby Wuj się dziwił). Podlałem dosłownie kilka razy, w okresie krytycznym, żeby tylko nie uschły i wszystko byłoby dobrze, ... niestety, dla mojego lewackiego projektu zagrożeniem nie jest susza, tylko prawacka całkiem okolica - taki mam klimat. Kradną mi te sadzonki. Po każdej niedzieli (znamienne, że kradną głównie w niedziele) muszę dosadzać. Wczoraj - właśnie zobaczyłem - zniknęły kolejne dwie. Muszę zamówić nowe, bo już wysadziłem cały mój zapas. Przewidziałem kradzieże (wiem gdzie żyję), ale nie w aż takim stopniu... I na pewno nie kradną mi tego lewaki bowiem lewaki swoje projekty realizują w oparciu o sadzonkę własną... Zresztą, lewaków nie ma w najbliższej okolicy!

Autor: narzynacz  godzina: 08:43
Napisz to w końcu......kradną ci" po kościele " Całe szczęście że nikt cię tam jeszcze nie zgwałcił To na pewno jest niebezpieczna okolica Kup sobie dużego psa a najlepiej sprzedaj to wszystko i wyprowadź się do Niemiec czy Szwecji.....ewentualnie tam gdzie władzę ma platforma.....gdzieś pod Warszawę czy Gdańsk Tam jest ta bezpiecznie że nie trzeba zamykać domu

Autor: Alej.....  godzina: 08:57
A żebyś wiedział, narzynacz, że po kościele. Tu wszyscy chodzą... Ale jeśli się zabijają, czy gwałcą, to raczej u siebie, w swoich rodzinnych domach. No, ale sadzonkę kradną nie u siebie, tylko u mnie... Moje ryzyko. Jeszcze będę musiał dosadzać..

Autor: narzynacz  godzina: 09:33
Patrz - a u mnie komuna i PO a ogrodnikowi z pola ukradli 200 kg kapusty 100 kg buraka i 40 kg selera Drożyzna to i warzywa giną - może dorobimy do tego jakąś teorię?

Autor: Alej.....  godzina: 09:45
Ja piszę jak jest, ale Ty, jak najbardziej, dorabiaj.