Wtorek
22.10.2019
nr 295 (5196 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Dzisiaj ogłosili

Autor: Alej.....  godzina: 07:20
Nooooo, jest gorzej niż się zdaje. Znów ten lewacki Kraków. Dziś odmówił swojemu arcyJędraszewskiemu działki pod zabudowę. Zamiast wzniosłej sakralności (pod wezwaniem Świętej Inkwizycji) do bezpośredniej walki z panoszącą się wszędzie wiadomo jaką zarazą, ma powstać całkiem lewacki park - oczywiście jeżeli ta, kolejna już, całkiem lewacka inicjatywa się powiedzie... jeżeli nie uschnie, jeżeli nie rozkradną i etc... Naprawdę poszaleli już całkiem w tym Krakowie. Przyzwoitości, za grosz, ludzie tam nie mają!

Autor: WIARUS  godzina: 08:26
Kupię, sprzedam, zamienię , bonifikaty udzielę .... (dziennik.lowiecki.plhttps://krakow.onet.pl/krakow-kupuje-kosciol-wart-miliony-kuria-moze-go-odkupic-z-bonifikata/flt76p5) i wszyscy dobrze żyją w tej ultra katolickiej dzielnicy RP! Gdy tylko "ciemny lud" się w tym wszystkim zorientuje dokładnie …….

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 08:35
Krakow od dawna elitarne miasto. Po Drugiej Wojnie Swiatowej sprowadzila sie i mieszkala tam "Smietanka Narodu" pochodzaca z obszarow zabranych przez Sowietow.

Autor: narzynacz  godzina: 09:37
Alej a jak stoi przyzwoitość U Biedronia ? Znowu narobił na Polskę. A wracając do noblistki otworzyła gębę i wypowiedziała się co najmniej na poziomie nowego Nobla Chce akcyzy na mięso

Autor: narzynacz  godzina: 09:39
Krowy wydzielają metan .to gaz cieplarniany .trzeba to opodatkować bo klimat się zmienia I ziemi grozi zagłada

Autor: J.Chudy123  godzina: 14:58
Ziemi nie gaz cieplarniany, a bezkresna głupota ludzka zagraża.