Poniedziałek
21.10.2019
nr 294 (5195 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Zielone światło

Autor: domiś2  godzina: 11:57
Renegat, ale ty śmieszny jesteś. Jakie wrogie przejęcie? Tylko pomyśl, kto jest głupi np. ws. stoczni: - ten co sprzedał za złotówkę? - czy ten co kupił za złotówkę? Pytasz też dlaczego rolnik ma o połowę mniejsze dopłaty: odp: bo w naszym kraju wszyscy mamy mniej, niż np. w Niemczech czy też Francji. Dlaczego nie pytasz, dlaczego nauczyciel ma połowę mniej, dlaczego murarz ma o połowę mniej, dlaczego lekarz ma o połowę mniej, dlaczego piekarz ma o połowę mniej itd, itd, itd. Jeżeli wszyscy mają o połowę mniej, to jaki jest powód, by to nie dotyczyło tylko i wyłącznie pana rolnika??? Jak się panu rolnikowi nie opłaca, to zostawić ziemię i jechać do UK na zmywak, tak jak robią nauczyciele, piekarze, murarze itd, itd.

Autor: narzynacz  godzina: 12:28
No tak .domiś .Jak PiS dąży do systematycznego podnoszenia dochodów To zaraz lament że niszczy gospodarkę Macie tak wyprane myślenie że w akceptujecie to że Polak ma mieć mniej . Mało tego .Będziecie się o to bić jakbyście walczyli o życie

Autor: 28rafal  godzina: 15:34
narzynacz,,,," Macie tak wyprane myślenie",,,ale jakieś mamy. W przeciwieństwie do niektórych :-) o których nie wspomnę w ferworze dyskusji. "Jak PiS dąży do systematycznego podnoszenia dochodów ",,,,,czyje dochody pis podnosi i czym to finansuje (Vat nie bierze udziału w zabawie) Dochody podnoszą się same a zależy to wprost od tego co zostaje w kieszeni po opłaceniu opłat "przyżyciowych"(gaz,czynsz itp.) Jeśli mam 1000zł to za wykopanie dołka dam Jasiowi 2 piwa,,,ale kiedy mam 10,000 bo system mnie nie okradnie, dam Jasiowi 100 za dołek. Jasio kupi sobie 4 flaszki,,,sprzedawca flaszek kupi nowe meble,,,stolarz nowe maszyny itd. Jest to proces powolny i łatwy do "uszkodzenia" ale na tym właśnie polega prawdziwy rozwój gospodarczy. To jest tworzone przez pokolenia a nie przez kato-faszo-kretynów na zasadzie Janosikowania. Państwo jest tak bogate jak bogaci są jego obywatele. Bogaci z pracy a nie z kradzionej darowizny.

Autor: ULMUS  godzina: 15:45
28 rafal ... wiesz... chodzę i szukam człowieka, który by mi tak wygarnął w realu od "kato-faszo-kretynów" i nie mogę znaleźć . Może byś przyjechał kiedyś do mnie na polowanie ? A wracając do meritum to co myślicie , będzie w Polsce odstrzał wilka czy nie ?

Autor: 28rafal  godzina: 15:54
Wiesz ULMUS-sie,,, żal mi opuszczać ten ziemski byt tak wcześnie. Muszę się nacieszyć wnuczką,,karmić psy,,kosić trawę. Daj ogłoszenie, może ktoś ma już dość i sam się do Ciebie zgłosi.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 16:45
Czy bedzie odstrzal zalezy od wilkow. Jak zaczna grysc np czekajacych na przystnkach PKSu to napewno cos w tej sprawie sie ruszy. Potrzebna jest odpowiednia ilosc ofiar.

Autor: Renegat  godzina: 17:25
28 rafal nie mam zamiaru cię przekonywać że mówienie o wspólnocie wartościach to nie tyko puste gadanie tylko trzeba coś robić by ta wspólnota przetrwała chyba że mamy to w tyle w końcu chińskiego też można się nauczyć po rosyjsku nauczyli w szkole .A wilczki nasze mają się dobrze dopóki kogoś nie skonsumują bo taka konsumpcja ma zły wydźwięk polityczny .

Autor: narzynacz  godzina: 18:17
Nie będzie odstrzału wilków. Przynajmniej do wyborów prezydenckich . Nikt nie da zielonego światła na odstrzał bo TVN go rozjedzie To oznacza masową histerię i zbiorową paranoje wszystkich autorytetów. Od noblistki i Owsiaka poprzez środę i pieroga kończąc na aleju Reforma sądownictwa i kornik przy wilku były by wręcz śmieszne

Autor: 28rafal  godzina: 18:22
Renegat ,,,,, "Live and let live"

Autor: Renegat  godzina: 18:29
Ta żyj i daj żyć żeby nie ten IPN a tak to ........i już .

Autor: Alej.....  godzina: 19:19
Alejowa histeria... (forum.lowiecki.pl/read.php?f=13&i=128988&t=128975)