Piątek
18.10.2019
nr 291 (5192 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Uroczystości pogrzebowe śp. prof. Jana Szyszko w Starej Miłosnej  (NOWY TEMAT)

Autor: Artur123  godzina: 17:26
TV TRWAM: Uroczystości pogrzebowe śp. prof. Jana Szyszko w Starej Miłosnej (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=zgVzyDG0MiQ)

Autor: pięta  godzina: 18:29
Kolego Arturze123 dziękujemy ale ten filmik z uroczystości został już zapodany przez forumowicza ale go zdjęto z wpisu "PODZIĘKOWANIE PREZESA PIĄTKIEWICZA" komu to przeszkadzało ,że to zdjęto???

Autor: Artur123  godzina: 18:35
Pięta, nie wiem w czym imieniu przemawiasz ("dziękujemy"), "ale ten filmik z uroczystości został już" wcześniej... usunięty (forum.lowiecki.pl/read.php?f=15&i=158271&t=158267&v=t), jako "post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park". Może tym razem nikt go nie "wyhaczy"? Pojęcia nie mam, kto z redakcji ma coś przeciwko dawaniu linka do tej relacji filmowej.

Autor: pięta  godzina: 18:39
Czy przypominasz sobie treść załączonego nekrologu po śmierci pana profesora tu na łowieckim w jakiej on był wymowie? Ja przemawiam w swoim imieniu i to jest po prostu skandal a kto za nim stoi można się tylko domyślać !!! Ale dziękuję Ci ,że to załączyłeś bo chociaż na pogrzebie byłem nie dane mi było być wewnątrz świątyni a oglądanie z telebimu to nie to samo wielu zaś kolegów nie było i zapewne z zaciekawieniem to obejrzało w ten sposób pozdrawiam DB PS Tak sobie myślę ,że śmierć tego pana profesora powinna nas wszystkich i leśników i myśliwych obudzić z letargu i odrętwienia i zmobilizować do walki z wszelkiej maści eko-szkodnikami i pseudo-reformatorami polskiego łowiectwa TAK Nam Dopomóż Bóg .