Wtorek
22.10.2019
nr 295 (5196 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Takie coś to tylko

Autor: narzynacz  godzina: 09:43
Za komuny i Tuska wystawili d..... I było fajnie . Części chyba nawet się podobało.

Autor: 28rafal  godzina: 10:09
narzynacz,,,,,"Jeszcze płyniesz, ale kra nad Tobą zamarza..." coraz płytszy, coraz żałośniejszy,,,komuna, komuniści,,Niemcy,,Tusk, Unia,,,"a za komuny",,,"a za PO".... Nie uwiera Cię to co wypisujesz?

Autor: narzynacz  godzina: 11:00
Nie ,nie uwiera . Dlaczego ? Was nie uwiera ten ciagly skowyt ? Afera bo ktoś nie odbiera przesyłki? A jaki mi to przymus ? Coś zamawiał żeby odbierać? Kolejne mitu padają. Kasy nie ma i nie będzie. Polak ma robić za 30 % stawki unijnej bo nam się Polska zawali . Polska gospoda jest w 100% uzależniona od niemieckiej i musimy robić co nam mówią bo będzie katastrofa Itp . Lata prania łepetyny to i są efekty .

Autor: narzynacz  godzina: 11:09
Język brzydki i brutalny . Wystawianie d.... Ale jak nazwać to co dzialo sie za tuska coroczne skokowe zwiększanie długu przy jednocczesny obcinaniu wydatków ? Ale mózgi prane przekazem wyborczej jak zachipnotyzowane zombi dalej że oni na gospodarce to się znają . 4 lata i mamy deficyt bliski zero. Rząd nie pożycza kasy jednocześnie wydał takie miliardy na transfery socjalne i ciągle wycie że psują gospodarkę rozdawnictwo itp Zero logiki i argumentacji . Prostactwo urażone ambicje bufonada Próba odwrócenia uwagi od ogromnego sukcesu na jakieś małostkowe pierdoły typu kornik

Autor: 28rafal  godzina: 11:50
"Afera bo ktoś nie odbiera przesyłki? A jaki mi to przymus ? Coś zamawiał żeby odbierać? " Jedak nie uwiera....

Autor: WIARUS  godzina: 12:02
Powie ktoś, że tak było zawsze w RP? A bazar na Różyckiego czy na stadionie 10-lecia odwiedzałem czasami więc wiem czym tam handlowano ;-)))
supermarket (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/bazar-olimpia-w-warszawie-leki-bez-recepty-stare-mieso-i-sery-tak-kwitnie-czarny-rynek-6437506785199745a)