Poniedziałek
21.10.2019
nr 294 (5195 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: PIS będzie kontrolować głosy nieważne w niektórych obwodach wyborczych  (NOWY TEMAT)

Autor: pięta  godzina: 19:00
W związku z zapowiedziami ponownego przejrzenia głosów nieważnych w kilku obwodach wyborczych byłbym za tym by podczas tego "sprawdzania " obecni byli tam przy tym obserwatorzy z Lewicy , Konfederacji czy PSL ....to tak na wszelki wypadek ot tacy "obserwatorzy" bywają czasem niezbędni. Zbyt poważna to sprawa by ktoś świadomie fałszował wynik wyborów ale zobaczymy co z tego wyniknie.Przeciąganie "liny" trwa a wszystko to zgodne z ordynacją wyborczą .

Autor: WIARUS  godzina: 19:25
pięta - tonący brzytwy się chwyta ;-))) (dziennik.lowiecki.plhttps://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-10-21/pis-zlozylo-protesty-ws-wyborow-do-senatu-chce-ponownie-przeliczyc-glosy/)

Autor: pięta  godzina: 19:35
No i podobno szansę na wejście do Sejmu ma były poseł pan...Piotrowicz "tylko" ktoś musiałby się zrzec na jego konto ...mandatu jaki uzyskał.Przegrywać też trzeba umieć ! Tu jakoś tego nie zauważam. Źródło Wirtualna Polska dzisiaj -teraz./ Można to wstawić na pamiątkę tego faktu jakby ktoś kiedyś się wypierał ,że tak było !!!/

Autor: WIARUS  godzina: 19:38
Prawda!! Po stokroć prawda! O tym przegrywaniu, oczywiście!

Autor: HelaHel  godzina: 20:09
Proponuję przeczytać TO (dziennik.lowiecki.plhttps://www.national-geographic.pl/aktualnosci/wzrost-a-polityka) A wnioski same się nasuną. :))

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 20:17
Prosze sie nie martwic. Przebiegly Towarzysz kiedys powiedzial nie licza sie glosujacy ale ci co licza glosy.🤫

Autor: pięta  godzina: 20:24
I dlatego wymienieni "obserwatorzy" mile tam będą widziani przy tym ponownym "przeglądaniu" kolego jarząbek i zacytowane hasełko nie będzie miało zastosowania .Patrzenie dokładne na paluszki to jest to o co suwerenowi chodzi !

Autor: HelaHel  godzina: 20:30
No i wszystko jasne. :)) (dziennik.lowiecki.plhttps://krakow.onet.pl/wadowice-z-papieskiego-pomnika-trysnela-woda/hlgre4c)

Autor: pięta  godzina: 20:42
Te flaszki po złotych 50 za butelkę/ bo już sprzedaje się ją butelkowaną / ponoć maja przywracać ludziom ...rozum te tańsze po 10 zł /flaszka niestety tylko apetyt ..co też może okazać się niebezpieczne , otyłość , cukrzyca etc.etc w fajnym regionie Europy żyjemy.Urząd Miejski w Wadowicach zdementował plotki co do tej wody ...ale co tam cud to cud! I żeby było jasne nikt nie neguje zasług naszego rodaka dla Polski ....piętnuje się naiwność i głupotę tłumu .

Autor: narzynacz  godzina: 21:44
http://m.interia.pl/biznes/news,2632957,2156 Taki transfer socjalny a tu mimio tego takie kwiatki ?

Autor: skaflok  godzina: 22:00
Trzeba powtarzać wybory do skutku! Jak w referendum akcesyjnym do UE w Irlandii.