Wtorek
22.10.2019
nr 295 (5196 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Alicja Fruzińska donosi na...  (NOWY TEMAT)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 07:07
Otrzymałem informację, że rzecznik prasowy ZG PZŁ w ramach etatu zamiast informować członków i społeczeństwo o wydarzeniach i działaniach PZŁ zajmuje się przeglądaniem wpisów internetowych i dokonywania wydruków wpisów niepochlebnych i zdaniem władz "szkodzących PZŁ" wpisów, fotografii i filmów. Zebrane materiały służą następnie wytaczaniu postępowań dyscyplinarnych o "pomówienie" i "dobra osobiste" przez...….. rzeczników dyscyplinarnych i sądy łowieckie. Sprawa nie byłaby interesująca gdyby nie fakt, iż działanie sygnalistki Alicji Fruzińskiej dotyczyło jedynie mojej skromnej osoby. Mam dowody na to, że jej działania dotyczą większej grupy uczestników portalowych dyskusji i wpisów na FB czy lowiecki.pl Osobami najczęściej branymi pod ochronę sygnalistki Alicji Fruzińskiej jest Albert Kołodziejski i były prezes NRŁ Rafał Malec "Praca" Alicji Fruzińskiej stała się podstawą postępowań dyscyplinarnych i kilkunastu znanych mi procesów sądowych opłacanych z kasy PZŁ. Zakładając, że dobra tych panów zostały naruszone, lub zostali pomówieni to rodzi się pytanie czy ściganie podobnych "przestępstw" przeciwko innym członkom PZŁ także należy opłacać z kasy PZŁ czy jedynie cnoty Rafała Malca i Alberta Kołodziejskiego podlegają ochronie za pieniądze członków PZŁ? Ps. Taki np. Dariusz Zalewski ściga inwalidę przed sądem w Olsztynie za własne pieniądze. Może należałoby przyznać mu jakąś dotację z kasy ZG PZŁ? Ps. 2 Nowa władza ZG PZŁ kontynuuje kilkanaście procesów (także prywatne!) wytoczone przez Piotra Jenocha reprezentowanego przez radcę prawnego Agatę Bzdyń wykładając na nie pieniądze z kasy członków PZŁ. Procesy te nie rokują dobrze dla wizerunku wszystkich myśliwych nie tylko zwolenników darmowej reklamy dla ekofiko czy tzw. opozycji w stosunku do esbecko-mafijnego systemu zarządzania gospodarką łowiecką.

Autor: J.Chudy123  godzina: 07:52
Czyżby redaktor czegoś się obawiał? ;-)

Autor: Reset  godzina: 08:40
Lepiej późno niż wcale. Już od dawna wszelki hejt i oszczerstwa wobec myśliwych, łowiectwa i tym samym również- PZŁ powinny być zdecydowanie piętnowane a wobec osób, które zrobiły sobie z takich praktyk pewien swoisty sposób na zaistnienie pozostaje tylko droga sądowa.Oczywiście jak i każdy z moich znajomych nie ma nic przeciwko przeznaczeniu kasy z PZŁ na takie procesy.

Autor: Renegat  godzina: 08:46
To jest przykład rozumienia demokracji zbiera się pieniądze żeby ich użyć przeciw tym którzy je wpłacili i jeszcze te opowieści dziwnej treści o przejrzystości związku z centralizowaniu budżetu .Zwyczajnie dno i trzy metry mułu a minister to wspiera bo nie ma pomysłu na nic innego .

Autor: Czarna Perła  godzina: 09:19
Kto mieczem wojuje ...

Autor: FMJ  godzina: 10:50
A Pan, Panie Stanisławie Pawluk nikogo sądem nie straszył z tego forum? Ostatnie pogróżki wysłał Pan do mnie chyba tydzień temu, a ile osób jeszcze Pan straszył sądem to ciężko mi w tej chwili policzyć. Czy po tym co Pan wypisuje na Alberta Kołodziejskiego liczy Pan, że on schowa głowę w piasek? Obawiam się, że ma większe możliwości zarówno prawne jak i finansowe aby się z Panem sądzić i najgorsze jest to, że możemy za to zapłacić wszyscy łącznie z Panem :) Nie przepadam za Alicją Fruzińską, jednak w swoich poglądach jest przynajmniej stabilna i przewidywalna i niestety na niwie łowieckiej ma w mojej opinii większy dorobek niż Pan.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 11:14
Nie "pogróżki" a ostrzeżenie, że jeśli jeszcze raz napiszesz o mnie nieprawdę to pozwę do sądu. W poście wyżej ten warunek spełniłeś pisząc min. o mnogości wytaczanych procesów i "straszeniu". Tak więc do zobaczenia w sądzie. Zaledwie kilka i to w rewanżu lub przy ogromie pomówień jak w twoim przypadku spraw to kropla w morzu w porównaniu z tym co wyrabia Alicja Fruzińska wraz z Albertem Kołodziejskim. Ps. Wykorzystanie składkowych pieniędzy na prywatne ambicje procesowe i wykorzystywanie etatu rzecznika prasowego na esbeckie zwalczanie wolności słowa jest wyjątkowo naganne! Każdy czujący się obrażonym ma prawo dochodzić swoich praw za własne pieniądze a nie wykorzystywanie pieniędzy płaconych ręką, która karmi przeciwko tej ręce!

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 11:18
Nie obawiałem się kilkadziesiąt razy i teraz się nie obawiam. Moja "obawa" objawia się radykalizacją poglądów i zintensyfikowaniem działań i zwiększoną aktywnością w zbieraniu kolejnych kompromitujących władzę materiałów dla ich publikacji. Pyr... pyr... pyr...

Autor: FMJ  godzina: 11:29
@Stanisław Pawluk No i tak właśnie wygląda z Panem dyskusja... Na takim poziomie to nie mam zamiaru więcej dyskutować... Życzę zdrowia.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 11:43
Rozsądniej było nie zaczynać. Zwłaszcza przypisując mi cechy i działania nieprawdziwe, pomawiające i ubliżające. Nagminnie.

Autor: Reset  godzina: 13:43
Ręce opadają.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 13:49
Strasznie mało masz tych znajomych!

Autor: Opechancanough  godzina: 18:35
Jezeli pzl jest panstwowy bo podlega ustawie, czy Redakcja i Dziennikarze nie powinni zawiadomic np. Prokurature, ze baronowie pzl na koszt pzl dokonuja niekorzystnych rozporzadzen majatku mienia na oplaty swoich pelnomocnikow? Niech to zbadaja ile i na kogo pzl przekazuje kase.PiS nie oplaca z kasy panstwowej swoich czlonkow ich procesow, dlaczego to robi wobec baronow pzl?

Autor: Opechancanough  godzina: 18:41
Moim zdaniem Pan Pawluk powinien zwrocic sie do pzl o zapewnienie srodkow na procesowanie. Walczy z patologia lowiecka a to powinno interesowac pzl z ustawy. Jak pzl odmowi, to oznacza ze czlonkowie nie sa rowni. Sa rowniejsi i mniej rowni, a placa wszyscy.

Autor: Opechancanough  godzina: 18:50
Skladka powinna wzrosnac o jakies 25% - taki koszt na. procesy.

Autor: Reset  godzina: 18:54
Czasami wodzu, jak się nie ma pojęcia o pewnych, zwłaszcza prawnych zagadnieniach lepiej nie zabierać głosu. Prawa na "Youtubie" jeszcze się nikt nie nauczył. Przynajmniej w Polsce.

Autor: Opechancanough  godzina: 18:57
Uwazam, ze Pan Pawluk ma rowne prawa jak pani Fruzinska, sa Kolegami - Towarzyszami Lowow z mocy ustawy, pzl nie powinien byc stronniczy, jak daje, niech daje po rowno.Tak mysle, bo inaczej pzl nie ma sensu. Byc moze pani Fruzinska dostala pomoc pzl , bo jest na F a Pan Pawluk na P, ale czas na wyrownanie.

Autor: fox31  godzina: 20:01
Nosił wilk razy kilka, poniosą i wilka!! Jak widać kłapanie na wszystkich i o wszystko doszło do epicentrum.... Alicja trzymam kciuki!!!!!

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 20:19
Nic to nie da. Zamiast kciuków trzymaj lampy.

Autor: labul  godzina: 22:10
Karma