|
|
Wtorek
26.11.2019nr 330 (5231 ) ISSN 1734-6827 Hyde Park Corner Temat: Prawdziwy obraz... Autor: Sarna45 godzina: 08:22 Zamiast napietnowac kretyna(ów),ktory dramatycznie niszczy i przyczynia się do budowania jak najgorszego obrazu mysliwego i polowań ,najwazniejsze dla co nie ktorych ancymonów jest aby uważac na "zdrajców" ,"czarne owce"i "zmije"we własnym srodowisku. Zaden nic kompletnie nie zrozumiał jakie przesłanie poszło w eter i na przyszłość bedzie miało długofalowe konsekwencje.. Piszcie ,mowcie i myslcie tak dalej to zobaczycie jak szybko doczekacie takiego stanu,ze juz nie postrzelacie sobie swobodnie..No chyba ,ze na strzelnicy.. Autor: Bayerischer Gebirgsschweisshund godzina: 09:13 Sarna! Poczytałem sobie czy reagowałeś, gdy tu wizerunek Polskiego Myśliwego w eter puszczał wybitny redaktor tego portalu. Gdzie zdecydowana większość tego wizerunku służyła, jako kopiuj i wklej na stronę Ludzie Przeciw Myśliwym ''===='' (dziennik.lowiecki.plhttps://www.facebook.com/pages/category/Community/Ludzie-Przeciw-My%C5%9Bliwym-325356154277382/) Od 2012 przez okrągły rok ruja trwała? I nie było czasu przeciwstawić się tym publikacją?. Teraz się ogarnąłeś? . Bo jeśli jeszcze nie to masz niebywałą okazję dołączyć do walczących o darmowe indyki, kurczaki, wędlinki, piersiówki.A w międzyczasie z pracownikiem funkcjonariuszem SB, absolwent szkoły im Feliksa Krwawego . ''===='' (forum.lowiecki.pl/read.php?f=21&i=137923&t=137913) O co tu kopie kruszysz że co ? na ‘’ rolniczym . pl ‘’ identyczne nawet w mniejszym wymiarze niż te powyżej bzdury upubliczniono . Wizerunek to proces na który pracuje się wiele lat .A w oczach poza naszym środowiskiem bardzo łatwo go spaskudzić jednym nieodpowiedzialnym wpisem robiąc ‘’sru ‘’do własnego gniazda . Autor: Jurekel godzina: 09:48 Sarna45 - wszystko dokładnie rozumiemy , łącznie z celem tej publikacji . Właśnie z tego powodu odcinamy się od jegomościa , o którym nawet nie wiemy kim jest. Nie będzie odpowiedzialności zbiorowej. Niech się wstydzi przed swoją żoną , za chęć gwałtu itp. Nikt nie twierdzi , że jesteśmy aniołami , jednak ja nie zamierzam nikogo bić po twarzy i gwałcić a jestem członkiem PZŁ. Polować może każdy po zdaniu egzaminów z zakresu wiedzy koniecznej do wykonywania polowania . Kim jest prywatnie w głębi duszy nikt z nas nie wie. Możemy jedynie zwracać mu uwagę na niewłaściwe zachowanie i nic więcej . Nagrywanie potajemne ludzi i publikowanie nagrań to jest dopiero niegodziwość. Chcesz ponosić odpowiedzialność za "kretyna (ów)" , chcesz przepraszać , chcesz si e wstydzić , bardzo proszę, ja nie zamierzam . Nawet przez chwilę nie przyszło mi to do głowy. Autor: Jurekel godzina: 09:55 To trochę tak jakby na weselu szwagier puścił pawia , a ja miałbym z przepraszać i posprzątać oraz obiecać , że więcej pił nie będę. Koniec , niech prostak odpowiada za siebie. Autor: Jurekel godzina: 10:50 Sarna45 , mało tego, uważam, że tematy wrzucane na rolniczy są identyczną prowokacją jak aktywiści na polowaniu . Paliwem tego konfliktu jest odbieranie życia. Polowanie jest najstarszą formą korzystania z zasobów przyrody, zabijanie w celu zdobycia pożywienia jest także immanentną cechą przyrody ożywionej. Autor: Stanisław Pawluk godzina: 10:58 Takie teorie jakie głosi fox31, BG czy Jurekel przyśpieszają upadek esbecko-mafijnego systemu jaki objawia się min. takimi wypowiedziami. Obok Rafała Malca i Alberta Kołodziejskiego zwolennicy takich teorii zapisani zostaną do panteonu chwały zasłużonych dla likwidacji PZŁ. Gratuluję! Autor: Jurekel godzina: 11:48 Panie Pawluk , takie teorie jak pan głosi budzą uśmiechy w środowisku nie związanym z rolniczym lobby. Możesz się pan dalej biczować ile dusza zapragnie. Może pan być cytowany na wszystkich stronach , ruchów antyłowieckich w Polsce i na świecie, w Magazynie Rolniczym i uczestniczyć w innych rolniczych konwektyklach. Nikt nie może tego panu zabronić , tym bardziej , że posiada pan bliżej nieokreśloną liczbę zwolenników i czytelników. Podobnie jak jegomoście w materiale filmowym wszystko co pan mówi , pisze i czyni , działa tylko i wyłącznie na pański rachunek i wizerunek. Jeżeli nie rozróżnia pan łowiectwa jako jednego z przejawów działalności ludzkiej od organizacji , którą jest PZŁ , trudno . Nie każdy musi dostrzegać tak subtelną acz istotną różnicę. Nie pierwszy i nie ostatni to raz , gdzie pomijanie takich niuansów decyduje o jakości treści przekazu. Jeżeli uważa pan , że zachowanie tych ludzi, ma cokolwiek wspólnego z przynależnością lub nie ,, do PZŁ, trudno się z tym zgodzić . Nie ma nic . Każdy z nich odebrał wychowanie w domu rodzinnym w szkole . Prostactwo jest niezależne od przynależności do konkretnej organizacji. Napastliwość, chamstwo, wulgaryzmy , brak poszanowania dla innych , stronniczość , kłótliwość , megalomania , przekonanie o własnej nieomylności, pomawianie innych, w tym organizacji i inne przywary dotykają nie tylko myśliwych, w tym członków PZŁ. Co wszyscy widzimy doskonale. Skąd u Pana ta próba szufladkowania mojej osoby obok działaczy PZŁ o których pan tak często wspomina w swoich .... na jak to nazwać , sam nie wiem. Co to np. ma oznaczać...."Jurekel przyśpieszają upadek esbecko-mafijnego systemu jaki objawia się min. takimi wypowiedziami . Co objawia się natomiast pańskimi wypowiedziami , wiemy w PZŁ doskonale. Pozostaje panu zatem pisać nadal o esbecko mafijnym systemie i zamieszczać te urocze reportaże . Koniec nasz jest bliski , może się pan doczeka. Autor: fox31 godzina: 12:21 Chamstwem i dwulicowoscią pokazał się redaktor z filmu, jak widać nie są obce takie zachowania innym redaktorów. Ale cóż wymagać od byłego funkcjonariusza SB? Widać treści donosicielstwa, nawet jeśli to dotyczy osób z którymi się spędza wolny czas na polowaniu płyną we krwi. Podobne spotkania są również np. w Policji, ale tam wszyscy wiedzą że jak to wyjdzie na światło dzienne to rozstają się z pracą. Cytując klasyka "...Co się dzieje w Las Vegas zostaje w Las Vegas..." Tyle w temacie. Autor: broni godzina: 13:53 Panowie spoko, jak pan Pawluk z panem Slawkiem stworza "wreszcie" ta Agencje Lowiecka, to w lowiectwie wszystko bedzie chodzic ja w szwajcarskim zegarku. PZL padnie jak przyslowiowa kawka(juz sie ciesze) ale problemem jest to "wreszcie" , czy to "wreszcie" bedzie w tym wieku, czy w nastepnym, czy tylko pozostanie w marzeniach? Pzdr.DB Autor: AZ godzina: 16:02 Czytam wasze wypowiedzi i dochodze do wniosku ze wlasciwie to sam teraz nie wiem o co mi wlasciwie chodzilo zakladajac ten temat. Las, ladne kobiety, wszyscy fajnie ubrani, elegancka bron, pogoda dopisala - tak bardzo bym chcial tam byc z moim 12 letnim synem. Niech wchlania te lowieckie klimaty i niech sie uczy..........kultury lowieckiej. AZ Autor: Jurekel godzina: 17:04 AZ - doskonale wiem o co ci chodziło. |