Wtorek
14.01.2020
nr 014 (5280 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Nowa świecka tradycja - święto złotego melona

Autor: Alej.....  godzina: 07:19
Ciupaga, obchodzi mnie nieszczęśliwe konto panaMichalkiewiczowe. Nic na to nie poradzę, ze mnie się tutaj nim, coraz częściej, atakuje. To nie ja obnoszę się z tym jego konta żałosnym stanem... ja tylko, razem z nieszczęśliwym panem Michalkiewiczem, mogę nad nim ubolewać... co niniejszym czynię. Buty, Ciupaga, butami, jednak mógłbym mu choćby pomalować mieszkanko we W-wie, na które całkiem było go nie stać, a które chyba już, jak mniemam, uzyskał, w ramach pozyskiwania przez niego mienia w kontekście Just Act 447??

Autor: WIARUS  godzina: 11:21
Niezły pomysł na budowanie i kontynuowanie nowej świeckiej tradycji! Każdy wolontariusz, jak już się dorobi i będzie go stać, to może nie aż tyle ale w ogóle ;-))) Trzeba tylko kogoś, kto odpowiednio i należycie przygotuje się i będzie gotowy do przejęcia i kontynuowania dzieła J. Owsiaka gdy Go zabraknie. Są chętni?


Autor: narzynacz  godzina: 21:13
Podstawą działalności dobroczynnej była anonimowość i dobrowolności. . Juras stosuje zasadę kto nie z nami ten przeciw nam . To prowadzi do polaryzacji dwóch obozów i tak z pozoru niewinne zbiórki na szczytne cele robi się politykę i inne cuda inżynierii społecznej. Zbiórka na ratowanie dzieci powinna być pozbawiona podtekstu politycznego i ograniczać się tylko do pomagania a sam organizator unikać polityki jak ognia Wośp obecnie to machina polityczna i propagandowa Jest dobrze pomyślana . Same serduszka to też pomysł iście diabelski . Kapitalnie pomyślane. Ja mam przyklejone a Ty nie . Taka presja . Każdy wie kto dał a kto nie . Ludzie zaczynają się oceniać i dzielić. Jest presja w szkołach przedszkolach . Zbiórka przestaje być anonimowa . Coś jak czytanie w kościele kto ile dał. Ten sam mechanizm jak żydowskie opaski w gettach. Nie znasz człowieka o oceniasz go po noszony symbolu . Owsiak jest za głupi aby to rozkręcić w ten sposób . Kapitalnie pomyślane

Autor: Cyzio  godzina: 21:26
A tak jakaś akcja na kupno samolotów ale tylko w jedną stronę dla ,,elutów,, obecnej wadzy na wyspę Sanescobar czy jak ją nazwał ministerek zapewne przez tydzień akcji zebrano by ooo i troszkę.Tylko samolotów szkoda.Kto zajmie się rozkręceniem akcji. Papateczki do puszeczki.

Autor: narzynacz  godzina: 21:34
Samoloty mamy ogarnięte. Antoni załatwił sprawę gdy był ministrem . Temat nieaktualny Może jakaś akcja dla 3 osoby w państwie? Np na kask bo ponoć chcą go zabić kamerą telewizyjną . Pokazywał zdjęcie z tomografu swojej asystentki i ponoć celem miał być on .

Autor: Cyzio  godzina: 21:43
Taa a jakie to niby samoloty.Podobno Antoni jedzie do Teheranu jako ,,ekspert od katastrof,, lotniczych, Papateczki.