Wtorek
14.01.2020
nr 014 (5280 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Nie ma POLAKÓW !  (NOWY TEMAT)

Autor: MAK  godzina: 11:08
Czy te usta mogą.....? (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=C_bPkvLZi6M&t=303s)

Autor: MAK  godzina: 11:29
Rusyfikacja była. Germanizacja była. JESTEM POLAKIEM i moi również byli POLAKAMI. Duda panie o swoich żeńskich przodkach się wypowiadać możesz. Od moich się panie Duda odpie......!

Autor: 28rafal  godzina: 11:37
Forumowy "przecinacz" szlag cię nie trafia,,,kija nie sięgasz? To ci niespodzianka....Ale bystry ten mufca ależ on bystry,,,że no! Czego ta matka jest pewna? Sama nie wie czy nie pokrył jej zakamuflowany "ktuś"

Autor: MAK  godzina: 11:38
Art. 212. Kodeksu karnego Zniesławienie § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Autor: 1585  godzina: 11:51
Nic nie rozumiem. Mozecie jasniej?

Autor: 28rafal  godzina: 11:57
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: naruszenie dóbr osobistych osób trzecich.

Autor: 1585  godzina: 11:58
No ma racje. Dobrze czlowiek mowi.Ma sens. I takiego kandydata nalezy popierac. ☝👏👏👏. Nie ma w tym zadnego zlego slowa a jest to roztropne.

Autor: 1585  godzina: 12:10
Rozstropnosc (dziennik.lowiecki.plhttps://pl.m.wikipedia.org/wiki/Roztropno%C5%9B%C4%87)

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 12:16
Cos slabo, z swietnego filmu "Lista Schindlera" wynika ze od chasow Kazimierza Wielkiego wiec dosc dlugo ale nie tysiac lat. Takie fajne wypowiedzi a na rocznice obchodu wyzwolenia Oswiecimia-Brzezinki w Israelu przemowic nie pozwola. Nastepna kleska polityczna.

Autor: 1585  godzina: 12:18
I dla takiego czlowieka warto otworzyc serce, a co tam serce , mozna dac wiecej, otwarta linie kredytowa!

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 12:45
Kiedys padlo pytanie od dziennikarza o naruszeniu tematu waznego dla Polakow w rozmowie z Trumpem. Odpowiedz byla cos w stylu nie dlatego ze strona Amerykanska tego tematu nie poruszyla. Nie poniemajem🤔 Polscy obywatele powinni miec prawo do glosowania w Amerykanskich wyborach? Czy ktos moze wytlumaczyc?

Autor: Broxen  godzina: 12:48
W tej materii Pan Duda niepotrzebnie „chlapał”. Oczywiście można by inaczej, bo „wierzący” nie ma pewności ilu jego przodków ma domieszki krwi Adama. „Pryncypialni” będą dowodzić że ci z „domieszką” to jednak nie to samo co „czysta rasa” bo nie ma dowodu że np. Słowianie od Esterki pochodzą.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 13:01
Moze 🙉 pomoze?

Autor: Alej.....  godzina: 13:02
Chyba będą niezbędne badania genetyczne na obecność ...

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 13:11
....firmy Amerykanskie: Ancestry, 23andme,.....moga fajnie 🤑

Autor: S.N.F  godzina: 13:15
"ilu jego przodków ma domieszki krwi Adama" Chodzi o M_chnika ? :) Ale się podniecacie a żaden nie wie ilu w jego krwi płynie części afro-murzyńskiej hindu starej wiary o mogolskiej nie wspominając lub nacji dawno wymarłych w epoce parku Jurajskiego :)). Zresztą ... są testa DyNyEj - można napluć wysłać zapłacić i wsio wiadomo. Kto Machnikowy a kto Putinowy lub mieszany przodek na małym koniku galopujący. W procentach powiedzą. Ile czystej a ile tlenków. Tylko później kłopot - bo niektórzy rdzenni kryzysu wiary mogą się nabawić.

Autor: pięta  godzina: 13:16
A ja napiszę tak dobrze ,że na tym portalu zalogowani są tacy jak kolega MAK co to piszą oficjalnie o tym o czym wszyscy w Polsce wiedzą tylko się boją oficjalnie ruszyć tematu. .To wszystko zdąża do jednego a do czego zapytajcie aktywnego tu na tym portalu kolegę 1585 on jest szczery on wam odpowie bez owijania w "bawełnę "pozdrawiam DB PS dziś jeden z portali podał ,że podobno w polskich muzeach jest spora liczba zrabowanych przez Niemców w czasie II wojny światowej Holenderskich dzieł sztuki chodziło chyba o obrazy ,które onegdaj były własnością jakiś zamordowanych żydów holenderskich w jaki sposób trafiły do Polski tego nie napisano.Aż strach bać się bo nie wiemy co znów jutro ukaże się w info portali społecznościowych. Jeśli chodzi o "tę krew" no to warto poczytać info na internecie "Kto jest kim w Polsce" dużo tam znajomych twarzy oj dużo.

Autor: Broxen  godzina: 14:24
I Władymir Władymirowicz i Donld Tramp to „ chrzczone”, czyli uznają że praojcem „chrzczonych” był Adam. Z Ewą mogło być różnie. Świat jest ciekawy, ludy wedyjskie czy Navaho lub Hopi, którzy innego „praojca” mają. Sporo jest tu też takich którzy wierzą że jest lud zwany „europejczykiem”, tylko wstydzą się albo „zapomnieli” podać imienia ojca tego luda.

Autor: 28rafal  godzina: 15:18
Broxen ,,,,"Władymir Władymirowicz i Donld Tramp",,,,,skup się na czystości rasy wybranej..

Autor: Broxen  godzina: 15:32
A co ma rasa do narodu wybranego ? Będziemy dowodzić że z niewoli egipskiej uciekali polanie ?

Autor: 28rafal  godzina: 15:41
Już nie ma Polaków, którzy na 100% mogą powiedzieć,,,że nie są żydowskimi kundlami. To chyba była myśl,,,chybionego prezyDęta..... "Kundel natomiast jest potomkiem psów nieokreślonego lub nieznanego pochodzenia, zazwyczaj powstałym przypadkowo (w wyniku nieupilnowania przez właścicieli). Obecnie w Polsce coraz mniej jest "prawdziwych" kundli (nie mających wśród swoich przodków przedstawicieli żadnej rasy); najczęściej można je spotkać tam, gdzie psy puszczane są przez właścicieli wolno (np. wypuszczane na noc na nieogrodzony teren; takie psy mogą łączyć się w watahy)."

Autor: Broxen  godzina: 15:51
Jego trzeba jeszcze raz zapytać, może się zgodzi że co najwyżej „mieszańce”?

Autor: 28rafal  godzina: 15:56
Broxen ,,,,kim był ten Wielki Mieszający?

Autor: Broxen  godzina: 16:06
Jego pytać , On szczegóły zna, mnie nie wypada przed szereg...

Autor: 28rafal  godzina: 16:13
On nie wie gdzie przód i tył,,gdzie zachód,,gdzie konstytucja.

Autor: pięta  godzina: 16:29
W jarmułce widziałem i pana Kwaśniewskiego /Jedwabne jak przepraszał .../ i pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego przy Chanukowych świecach jak je zapalał w towarzystwie rabina Szudrihya więc co więc jak kto nosi jarmułki? A na You-Tube w materiale "Prawdziwe nazwiska Elity Polski" to niby jest kto ...Elfy świętego Mikołaja ? Nie żartujmy z powagi sytuacji. Czy pan 1585 już wstał on by tu te kwestie Nam tu wyjaśnił....

Autor: labul  godzina: 16:30
Dla równowagi wypowiedzi Pan Prezydent mógł wspomnieć o tym że z racji położenia Polski przez jej tereny przetaczały się różne wojska najeźdźców. Mamy różne geny i być może gen narodu wybranego. Czekam na to , że skoro widziałem Go w jarmułce, to może zobaczę Go w turbanie. Jako naród mamy takich prezydentów na jakich zasługujemy, jak nie szogun to jarmułka. PS - jaki jest gen ,,wspaniałego" narodu amerykańskiego ? Twierdzenie to o kundlach nie powinno być porównywane do ludzi :-)

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 19:50
Za operacje Most nie bylo zysku. Za wsparcie Amerykanow w Iraku i Afghanistanie nie bylo zysku. Obowiazuje Ustawa 447. Teraz na uroczystosciach w Yad Vaszem Polak nie ma glosu. Do czego Duda zmierza tymi przemowieniami. Nie pojemajem🥺

Autor: narzynacz  godzina: 20:40
Ignorujecie fakty. 99 % populacji nie zna swoich przodków dalej niż 5 - 7 pokoleń do tyłu. Dlatego spieranie się o to czy ma się w żyłach krew żydowską jest śmieszne. Ja mam domieszkę . Od strony mojej mamy gdzieś w 3 pokoleniu było w rodzinie mieszane małżeństwo. W pewnym sensie uwzględniając odsetek populacji żydowskiej w Polsce i przedział czasowy Prezydent Duda ma absolutną rację. Nikt nie jest pewien bo pewny być nie może W kontekście historycznym jest jednak mało prawdopodobne aby większy odsetek Polaków taka domieszke posiadał gdyż przez większy okres czasu byliśmy społeczeństwem klasowym i małżeństwa mieszane nie były częste gdzieś do okresu początku 20 wieku . Około 60 % populacji stanowili chłopi i tu na pewno nie było małżeństw mieszanych . Co samo w sobie minimalizuje odsetek w obecnej populacji. Najczęściej do mieszanych małżeństw dochodziło w zlaicyzowanych rodzinach w środowisku miejskim .

Autor: 28rafal  godzina: 21:13
To jest właśnie twardy elektorat...:-)

Autor: narzynacz  godzina: 21:13
Uzasadnij

Autor: 28rafal  godzina: 21:19
Ani mi się śni,,,,,

Autor: narzynacz  godzina: 21:26
Czyli się ośmieszasz niczym dzieciak który coś chce a nie wie dlaczego

Autor: 28rafal  godzina: 21:29
Jak zwykle. Ale przywykłem do tego.

Autor: S.N.F  godzina: 21:31
P. Jarząbek A miałby w Yad Vaszem Duda jakiś głos czy byłby tłem do (nieswojego) obrazka?

Autor: labul  godzina: 22:09
narzynacz : many geny tatarów, szwedów , niemieckie , francuskie o ruskie nie wspomnę, i co ? i dlatego jesteśmy bitnym narodem.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 22:13
Mowil ze nie jedzie bo organizatorzy nie dali jemu przemowic na uroczystosciach. Osobiscie nie widze powodu do jazdy na nastepne upokorzenie.

Autor: 28rafal  godzina: 22:42
Kiedy ktoś mnie upokarza, pluje w twarz,,nie ściskam go serdecznie i nie przekonuję do swoich racji zapewnieniami o wspólnych przodkach we wsi Bździęgolewo. Czym to ma skutkować? Skoro dotychczasowa polityka nie przyniosła rezultatów,,,robi się z nas genetycznych przyjaciół? Przecież swój swojemu krzywdy zrobić nie mógł.a wszystko o czym piszą i mówią to kłamstwa. To jest żałosne. Nie ma znaczenia, że zrobił z nas tych,,,czy onych. Mogę być sklecony z kilku ras ale wnętrze głowy jest czysto polskie,,,bez domieszek.

Autor: S.N.F  godzina: 23:54
pitolisz Na tym przecież polityka polega ;) A z drugiej strony : nigdy na rodzinnych spędach nie byłeś? Te z całego serca uśmiechy i pytania "Co tam słychać ? Jak zdrowie? Słyszałem, że córa raka dostała. Współczuje szczerze. A w pracy nadal zwolnienia? Oj ... A myśmy w te wakacje byli na Maderze 2 tygodnie ale słaba pogoda była...Ale polecamy. My sprawdzimy jeszcze w tym roku jeszcze Karaiby"