Piątek
24.01.2020
nr 024 (5290 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: WOZP gra do końca świata i tydzień dłużej!

Autor: jooopsa  godzina: 06:40
Jurekelku, w kwietniu to nie wiadomo czy stary wuj jeszcze żył będzie. Scykorzyłeś ze strachu przed byle wujem pływającym pieskiem i tyle.🥴 A ze jakiś rodzinny zrobił przewałeczkę? No sam widzisz, jakie podobne są WOŚP i WOZP. W przypadku WOZP jakaś placóweczka sobie podwędziła z ZUSowskiego woreczka, a w przypadku WOŚP jakiś zbierający podwędził z owsiaczej puszeczki. Dzięki za przykład! Bo już myslałem, że jakieś różnice są, ale Jurekel pokazał że różnic nie ma😋 To to teraz dzięki mądrości Jurekela wiadomo czemu WOŚP, choć to promile w porównaniu do zbiórki ZUSu, tak ochoczo wspiera Wielką Orkiestrę ZUSowskiej Pomocy, a nie wspiera wydolniejszy i uczciwszy sektor prywatny lecznictwa. Ciągnie swój do swego 😜 A ty Jurekelku wrzuciłeś coś do puszeczki z serduszkiem, by dodatkowo konserwować ZUSowski system patologiczny? 😆😆😆

Autor: jooopsa  godzina: 07:02
Kradzież z puszki wośp - identycznie jak ta przychodnia podana przez Jurekela ukradła z worka WOZP (dziennik.lowiecki.plhttps://tvn24.pl/pomorze/rodzina-skazana-za-kradziez-pieniedzy-z-puszek-wosp-ra812365-2364221)

Autor: Jurekel  godzina: 08:21
joopsa - tak sobie to wszystko tłumacz. Podobnych sytuacji jest wiele. Bez torów sedziów i regulaminu z Tobą jakikolwiek zakład jest niemożliwy. Najpierw reguły potem zakład. Wyłudzenia

Autor: Jurekel  godzina: 08:34
Tak , że jesteś super , masz super łuk i cięciwę , grasz na mandolinie, pływasz najszybciej pieskiem, jesteś inteligentny , wykształcony, odważny Polak i szlachcic ....i nie jesteś Żydem. I to wszystko potrafisz sam o sobie napisać na forum łowieckim , gdyby któryś z innych użytkowników samodzielnie nie zauważył. Czy i w jaki sposób wsparłem Orkiestrę, to jest moja prywatna sprawa.

Autor: Bi-Se  godzina: 20:04
Jurekel Nie pisz więcej ,bo to nie ma sensu,bronić się,udowadniać,tłumaczyć.......... Polemikę z Tobą podjął doktorek,który miast szkolić się w newsach medycznych woli klepać na kompie niedorzeczne wpisy. Rodziców się nie wybiera,pochodzenia ,narodowości i obywatelstwa....... Moja córka dwwa razy W ROKU na przemian z zięciem spali przy dziecku w Centrum Zdrowia Dziecka,teraz wizyta jednodniowa:) Daję ile chcę od początku,ale widząc serduszka na sprzęcie nie mogła bym inaczej:) Tak,cały sprzęt powinno zapewnićnłam na ZUS: ) ) ),płacimy zdrowotne,ale tak nie jest i serce raduje,że sprzęt z darów dociera do potrzebujących. Jurekel-kiedy miałam insulinooporność i na diecie gdzie schudłam w ubiegłym roku 5 kg,i następnym na tej diecie tyleż samo przytyłam powiedziałam:idż w diabły i zmieniłam starą hrabinię spożniającą się notorycznie na młodą-spragnioną wiedzy.. Nie odspowiadaJ NA POSTY KLEPIĄCEGO W KLAWIATURĘ/ZAMIAST SIĘ DOKSZTAŁCAĆ/------łapiducha baj!