Piątek
24.01.2020
nr 024 (5290 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: "Łowiec Polski" - trafna nazwa!

Autor: Artur123  godzina: 11:41
Wyraźnie odniosłem się do tych oto słów Stanisława Pawluka: Opłacany z kasy "bydła składkowego" wielkimi kwotami Łowiec Polski kierowany aktualnie przez Pawła Budzyńskiego jest tubą propagandową... I napisałem, co podtrzymuję: Myli się ten, który przypisuje Pawłowi Budzyńskiemu "kierowanie" Łowcem Polskim, jako propagandową tubą. Informuję, że redaktorem naczelnym tej propagandowej tuby jest niejaki Bartosz Marzec. Paweł Budzyński nie jest nawet w zespole redakcyjnym. On prezesuje Spółce z o.o.o "Łowiec Polski". To drobna, ale istotna różnica. Teraz dodam, że idąc tokiem rozumowania Stanisława Pawluka łatwo dojść do stwierdzenia, że „o wszystkim, co się dzieje” w tubie propagandowej o nazwie „Łowiec Polski”, decyduje... premier (a nawet Prezes wszystkich prezesów), bo to premier przesądza o tym, kto zajmuje ministerialny fotel. Przypominam, że to minister powołuje łowczego krajowego, który z kolei odpowiada m.in. za obsadę posady prezesa Spółki ŁP i stanowiska redaktora naczelnego ŁP. Powtarzam więc: Redaktorem naczelnym propagandowej tuby PZŁ o nazwie „Łowiec Polski” jest niejaki Bartosz Marzec, a stwierdzenie, jakoby ...Łowiec Polski kierowany aktualnie przez Pawła Budzyńskiego jest tubą propagandową... jest po prostu nieprawdziwe i krzywdzące dla pana Bartosza Marca.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 12:37
Kierowany=zarządzany. Czyli inaczej zależny, podległy itp.

Autor: Nun  godzina: 15:33
a gdzie za usunięcie postu czerwień ? była już żółta i co kolesiostwo ?

Autor: FMJ  godzina: 20:42
Za treść odpowiada redaktor naczelny, a w tym przypadku nie można zapominać, że był to wieloletni pracownik Pawła Gduli. Czy takiej osobie można zaufać pozostawie bez odpowiedzi i prezes ŁP powinien mieć to na uwadze...

Autor: Artur123  godzina: 22:32
Ale być może Marzec pasuje Kołodziejskiemu lub nawet ... Piątkiewiczowi, polującemu czasem z Blochem i Gdulami... Kto go tam wie... Ten drugi do początku przyszłego tygodnia różne może mieć jeszcze kaprysy, ale to już raczej ostatnie jego podrygi, w roli podającego się za prezesa. Jak by nie patrzył, czepianie się aktualnie Budzyńskiego, za to, za co odpowiada Marzec, to kompletny brak zrozumienia sytuacji.