Piątek
24.01.2020
nr 024 (5290 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: "rycerz" to "troll"  (NOWY TEMAT)

Autor: chris_xx  godzina: 06:29
Takich "ludzi" tu nie powinno być! Potwierdzone przez portal kłamstwa to właśnie dno i muł tego miejsca! Tak samo jest z tym kłamcą! To powód aby dożywotnio takich eliminować! Proponuje nie reagować na jego posty, to zaraz się okaże ile ma nicków i kto za nim stoi!

Autor: Reset  godzina: 07:27
Obawiam się że tych nicków może mieć więcej, co widać po innych bardzo podobnych wpisach...

Autor: JanPolujący  godzina: 08:23
Należy demaskować tych, którzy wypisują takie kocopoły!!!! Redakcjo do dzieła, proponuję zacząć od rycerza!

Autor: FMJ  godzina: 08:49
Po prostu rycerz wrzucił nie sprawdzoną plotkę, a że dotyczyła nie byle kogo, to reakcja musiała być odpowiednia i równie doniosła. Przypomina mi to trochę uwagę w dzienniczku gimnazjalisty oraz remprymendę rodzica w stylu: "idź i przeproś panią". Oczywiście nigdy bym nie pomyślał, że np mogą tu być promowane inne osoby z otoczenia "pomówionego". Tak samo nigdy bym nie uwierzył, jak by mi ktoś powiedział, że osoba reprezentująca portal może zmieszać z błotem inną redakcję i jej szefa w oparciu o swoje domysły bez podawania jakichkolwiek faktów. Nigdy by mi to przez myśl nie przeszło. Co ciekawe, to rycerz mógł najzwyczajniej w świecie zostać wystawiony na minę i teraz już wiadomo kto wynosi informacje. Można się uczyć od króla, bo przez tyle lat trzymał wszystko krótko i gdyby nie zmiana ustawy, to pewnie nadal maszyna by działała...

Autor: Reset  godzina: 10:19
Niesprawdzona plotka? Tylko jak na plotkę, to coś za dużo było w niej szczególików w stylu np poręczenie majątkowe w kwocie 600.000 tys złotych które ponoć od razu wpłacił itd. Komu zależało żeby wymyślić i uknuć kolejną intrygę? A propos- czy ten paszkwil o Blochu został usunięty, bo coś nie widzę tego tematu?

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 13:19
"Rycerz" to Konserwatywny Demokrata a wiec w czasach dzisiejszych tak naprawde czlowiek widmo. To obywatel bez reprezentacji w rzadzie.