Wtorek
18.02.2020
nr 049 (5315 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Tacy nami rządzili

Autor: domiś2  godzina: 07:39
naganiacz, teraz to pałka sie przegła. Jak się prezes wszystkich polaków dowie, że ty nie lubisz kotów ... to więcej żadnego przekazu dnia nie dostaniesz. "Chłopie". pisz do admina, by te posty wykasował, bo pisiory odetną Cię od koryta i będziesz w kontenerach PCK ubrania i jedzenia szukał. Nie lubi Alika .... straszne!

Autor: narzynacz  godzina: 08:25
Co ja Ci domis będę gadał........mam taką jedną starą suke jagdteriera . .......ile z to on ptaków i innej gadziny w życiu uratowała Idealna do czyszczenia terenu jak ktoś chce mieć zająca kuropatwy czy innej drobnicy ........ Kiedyś nie mogłem wyjść z podziwu jakie to sprytne ......

Autor: WIARUS  godzina: 09:01
"Zderzenie z państwem". (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/zderzenie-z-panstwem-tvn-dotarl-do-sprawcy-kolizji-z-szydlo-6479748607355009a) Sprytnym i bezwzględnym, wykorzystującym organa ścigania dla zachowania twarzy swojego urzędnika ;-))) Patrząc na ten przypadek to faktycznie - prokuratura nadaje się do rozwiązania i wymiany jej personelu z powodu dyspozycyjności i opieszałego działania! Trzy lata mało na jedną kolizję - śmiechu warte!

Autor: Alej.....  godzina: 09:46
Równowaga w przyrodzie być musi - czyli w kojcu oczyszczacz terenu za to w domu małe, dwie animalsiary... No, to będzie się działo...

Autor: WIARUS  godzina: 09:46
narzynacz - czytaj uważnie! (dziennik.lowiecki.plhttps://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kinga-rusin-pozwie-wiadomosci-za-material-o-jednej-z-twarzy-pseudoelity-wideo) Kinga coś już pojęła! Może zrozumiesz jak działa machina propagandowa stworzona przez PiS oraz Kurskiego i kto za to płaci!!!

Autor: jastrząb69  godzina: 11:48
Kompletny brak jakichkolwiek merytorycznych argumentów ,wiec normalka ,ze zaczyna się mowa-trawa- tu akurat o kotach i innych pierdołach.