Piątek
14.02.2020
nr 045 (5311 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Czechosłowacja 1968

Autor: kedaT  godzina: 06:17
Do czego to doszło ! Do wyborów w 2015 prezydent określany był mianem " strażnika żyrandola " , który niewiele może !!! Wypada podziękować PiS-owi za to ,że wybory prezydenckie urosły do rangi -być albo nie być!!!

Autor: Cyzio  godzina: 09:42
A zwłaszcza po posiedzeniu sejmu wczoraj i geście garkotłuka.

Autor: kedaT  godzina: 12:22
Do kompletu można dołożyć taniec w holu Senatu i nagich na terenie budowy kanału na Mierzei Wiślanej . Brakuje tylko kredek!!!!

Autor: WIARUS  godzina: 12:41
Andrzej Duda odwiedził Zakliczyn. Nie pokrzykiwał na Polaków podczas „ulicznej ustawki” a spotkał się z wyselekcjonowanymi ludźmi na zamkniętym spotkaniu. Na swoją cześć usłyszał „laudację”, która zapewne przejdzie do historii jego prezydentury. Miny Dudy – bezcenne a internauci pękają ze śmiechu. Wszystko to wygląda bardziej na karykaturę i satyrę niż poważną uroczystość. Czy w sztabie Dudy nie ma ludzi rozsądnych, którzy ostrzegliby prezydenta, że takie zdarzenia nie przyniosą mu nic dobrego? (dziennik.lowiecki.plhttps://streamable.com/48ssg)

Autor: narzynacz  godzina: 12:58
.

Autor: WIARUS  godzina: 13:11
narzynacz - w pewnym momencie sądziłem, że już słomę z butów wyrzuciłeś! Jednak przedwcześnie tak myślałem!

Autor: 28rafal  godzina: 13:13
narzynacz ,,,czasami lepiej "se" pierdnąć niż się odezwać. Miałeś szansę,,nawet długo trzymałeś fason.

Autor: Jurekel  godzina: 13:18
WIARUS - ludzie na poziomie znający własną wartość nie dopuszczają do podobnych sytuacji. Bez klasy. Dlatego został wybrany na kandydata przez demiurga tego chaosu.

Autor: domiś2  godzina: 14:25
.

Autor: domiś2  godzina: 14:31
PiSowcy pozazdrościli Owsiakowi i też chcą pomóc chorym. Rusza Wielka Orkiestra Pisiochockiej Pomocy. Szpitale dostana od niej i od PiSu ..... Brawo wy! (dziennik.lowiecki.plhttps://aszdziennik.pl/128761,rusza-wielka-orkiestra-lichockiej-pomocy-zamiast-2-mld-zl-szpitale-dostana?fbclid=IwAR0HoIhBoZgyFUnHydor67AYaIWJgqHS456GmvkZERnTR1oE5eso88Uyq2Y)

Autor: domiś2  godzina: 14:35
choć z drugiej strony, po co onkologii kasa jak dostali relikwie. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.facebook.com/TajemnicaWiaryAutaiDolary/photos/a.210544216042196/862577017505576/?type=3&theater) To z pewnością znacznie lepsze jak jakieś durne parę miliardów niezbędne TV Kurskiej. Ja lewak, proponuję małą zamianę - niech TV reżimowa odda kasę, a weźmie sobie relikwie gdyż one bardziej pasują do ich misji!

Autor: narzynacz  godzina: 15:20
Rafał ale ja nic nie gadam ........ Po 2 ułożylo mi. Ile można udawać i trzymać fason . Po 3 nie znasz kontekstu . A może to do admina za kasowanie postów ? 4.Kto doniósł do ośrodka monitorowania zachowań ksenofobicznych z siedzibą w Norwegii? 5. Te dwa miliardy zwyczajnie się należy. Nie może być tak że tylko opozycja dysponuje mediami

Autor: 28rafal  godzina: 15:26
"Kto doniósł ",,,,,o czym? "dwa miliardy zwyczajnie się należy",,,,komu? "tylko opozycja dysponuje mediami",,,od kiedy jest tak dobrze?

Autor: narzynacz  godzina: 15:32
Obecna opozycja ma media od 44 roku .....

Autor: narzynacz  godzina: 15:34
Skasowali mi posty ..... kto donosi do admina czy on tu kilka dni nie zagląda że dopiero teraz.

Autor: 28rafal  godzina: 15:44
To są ciekawe koncepcje,,nawet bardzo ciekawe.

Autor: bfgj  godzina: 18:12
narzynacz Podziwiam Twój upór. Nie daj się lewactwu. Albo przyjmij zasadę. Z lewactwem się nie dyskutuje. Lewactwo się zwalcza. Oni myślą jak bolszewicy ,że jak jest ich więcej to mają rację. [Oglądaliście niedawno młodego Sośnierza (dziennik.lowiecki.plhttps://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-02-11/debata-o-praworzadnosci-w-polsce-szlapka-i-kowalski-w-polityce-na-ostro-od-2000/) jak wygarnął sprzedawczykom]

Autor: 28rafal  godzina: 18:28
Rozwija nam się forumowicz :-)

Autor: narzynacz  godzina: 19:39
bfgj Bolszewików nigdy nie było więcej. Za to są lub byli fanatyczni i dobrze zorganizowani . Najlepsi kłamcy świata. Wystarczy popatrzeć na los rosyjskiej wsi . Poparli Bolszewie bo dość mieli wojny i feudalnego caratu . Jak się kapneli o co chodzi było po ptokach . Zmasakrowano ich zabrano wszystko co posiadali łacznie z wiarą a to co zostało zapedzono batami do kołchozy gdzie wiedli zycie nędzarzy Podobnie jest z dzisiejszym wojownikami o wolność Piękne słowa i obiecanki . Przychodzi co do czego to kasują posty wywalaja z uniwersytetu niszczą dzieci już od przedszkola bredniami lgbt itp nie dać się nabrać bo za 50 lat będą cię dla Twojego dobra poddawać eutanazji gdy nie będziesz mógł pracować a albo decydować czy nie wykonać ci dzieciaka dla dobra planety Codziennie obrażają a jak zobaczą środkowy palec to wycie o nienawiśći

Autor: 28rafal  godzina: 19:47
narzynacz ,,,,"Jak się kapneli o co chodzi było po ptokach . Zmasakrowano ich zabrano wszystko ",,,,nie wyciągasz żadnych wniosków z historycznego przekazu?

Autor: WIARUS  godzina: 20:16
narzynacz - Decyzja zapadła właśnie dzisiaj. Od lipca ty też zapłacisz dwie nowe daniny (dziennik.lowiecki.plhttps://www.biznesinfo.pl/podatek-cukrowy-140220-pt-danina)

Autor: narzynacz  godzina: 21:17
Wątpię wiarus abyś miał szersze pojęcie o żywieniu. Co do cukru jest tragedia . Coś z tym trzeba zacząć robić Nie wiem co Ci napisać ..... Może na początek. Jest taki dokument tv. " cały ten cukier " Warto bo to może uratować albo znacznie przedłużyć życie nie mówiąc o jego komforcie

Autor: narzynacz  godzina: 21:24
https://m.youtube.com/watch?v=Geh8bhiGQXU Właśnie wyciągam. Tak obrazowo wygląda wymiana poglądów dzisiaj

Autor: Jurekel  godzina: 21:38
Jak w każdym totalitarnym ustroju władza robi to dla naszego dobra . Niedługo nie będzie jej można zmienić, też dla naszego dobra , bo tylko ona jest dobra . Lichocka nie wystawiła środkowego palca , ona zagieła pozostałe . Prawda naczynaczu ? Nie podnoszą podatków, uchwałaja nowe , nie chodzi o pieniadze, a zdrowie obywateli , itp. Podobno Rydzyk ma kandydować do Nagrody Nobla z dziedziny fizyki , za przyciągnięcie ciemnej masy przy pomocy fal radiowych.

Autor: 28rafal  godzina: 21:57
narzynacz ,,,,,szkodliwość narkotyków ogranicza się podnosząc ich ceny? Co z bogatymi? Oni mogą zdychać bo stać ich na trujący cukier? Złotówka na małpce ograniczy ich spożycie? Prędzej zdechną z głodu,,oni, albo ich rodziny, a małpki będą pite. Dlaczego łykacie te brednie jak zidiociałe pelikany? Naprawdę poczucie wstydu nie dotyczy waszego gatunku? Ja wiem jedno. Jak się ożłopiesz drogiej wódki i zdrowszych bo droższych ciastek, wasza ku-wiwizja dostanie 4 miliardy na nagrody dla pis-dzielców,,,to im się będzie należało ze względu na drogi cukier i wódę.