Czwartek
26.03.2020
nr 086 (5352 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Wybory w maju ?

Autor: WIARUS  godzina: 09:21


Autor: baca1051  godzina: 10:27
No dobra Prezydent Duda pewnie jest za wyborami i tak zostanie. Ale tu pojawia się kolejny wątek pani Kidawy - Błońskiej, natomiast ona sama i jej giermek pan Budka trąbią o bezpieczeństwie Polaków za co im chwała i tu jest to ale... dlaczego kandydatka PO tak troszcząca się o nas wszystkich nie wycofa się z wyborów? Przecież do urn pociągnie ileś milionów swoich wyborców. To jak to jest? - pani Kidawa - Błońska ma gdzieś zdrowie Polaków? - startuje bo może uda jej się wygrać bez względu na cenę? - chce iść do celu po trupach? - ile warte są jej słowa o tym że zależy jej na naszym bezpieczeństwie? Nie przyjmuję do siebie argumentów że ona startuje bo wszyscy startują, czy w takim razie to jest odpowiedzialna osoba?

Autor: Golson  godzina: 11:42
Kidawa jak zresztą i pozostali oprócz Adriana deklarowali od dawna zgodę na przełożenie terminu wyborów, nawet jeśli miały by się odbyć nie kilka tygodni lecz kilka miesięcy później. Właśnie dlatego wprowadzono na ostatnią chwilę Jakubiaka i jeszcze jednego statystę. Bo PiS obawiał się solidarnego zerwania wyborów przez rywali Dudy. Jakubiak szans żadnych nie ma ale on ma zapewnić liczbę startujących większą niż 1 tak by wszystko odbyło się lege artis. Przestań opowiadać tu o odpowiedzialności pozostałych kandydatów, w sytuacji gdy jedynym kandydatem, który prze do wyborów w tym terminie jest Duda, a partia która go popiera ma pełnię możliwości i władzy do zmiany tegoż terminu.

Autor: baca1051  godzina: 11:58
Jak odsluzysz wojsko to będziemy mogli porozmawiać. Nie przyjmuję argumentów przedstawionych przez przedmówcę. Pani Kidawa jest po prostu obłudna. Co z tego że pan Duda startuje? Każdy odpowiada za swoich wyborców. Jeśli stanie do wyborów to wiadomo że naraża ich na zakażenie, od kiedy jest tak zgodna z prezydentem że robi dokładnie to co on? Platforma już wczoraj pokazała swoje oblicze, naciskała na posiedzenie sejmu w standardowym wydaniu. Tylko po to żeby być przeciwnym PiSowi, chociaż ta decyzja przeczy zdrowemu rozsądkowi. Weźmy pod uwagę jeden scenariusz. Po posiedzeniu 300 posłów jest chorych i trzeba ich podłączyć pod respiratory a w tym samym czasie trzeba ustanowić prawo które jest kluczowe w zwalczaniu epidemii. Kto to ma zrobić? PO to partia hańby, która mówi jedno a drugie robi. Jest dokładnie taka sama jak PiS. Tylko w innym opakowaniu. TO CO ROBI JEST OKROPNE

Autor: Golson  godzina: 12:22
PO nie rządzi od niemal połowy dekady. Chcesz mi napisać, że PiS, jako Ci, którzy podobno przygotowani są w pełni do epidemii nie pomyślało o zmianach regulaminu sejmu zawczasu? Kto to tam zapewniał "jesteśmy przygotowani, nic nas nie jest w stanie zaskoczyć"? Jak to jest, że PiSowcy boją się zebrać w gronie 300-400 osób, a chcą z uporem maniaka wysłać 30 milionów uprawnionych osób do lokali wyborczych do których w trakcie głosowania może przyjść w ciągu dnia po kilka/kilkanaście tysięcy osób?

Autor: Golson  godzina: 21:13
A tutaj odrobinę światła na listy z podpisami Jakubiaka... (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.onet.pl/kraj/wybory-prezydenckie-2020-zamieszanie-wokol-list-poparcia-dla-marka-jakubiaka/ytmld4b)

Autor: wuj Onufry  godzina: 21:18
Sprytne te pisiory. Zagrożone bojkotem wystawiły swego tresowanego króliczka z kapelusza. Teraz inni mogą sobie bojkotować - będzie dwóch kandydatów, Adrian Jakubiaka "pokona" i jest fajn.

Autor: 28rafal  godzina: 21:23
Kto się w szmacie urodził,,,,,,,,,,?/ :-)