Czwartek
26.03.2020
nr 086 (5352 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: ZPchr. Caritas

Autor: wuj Onufry  godzina: 04:03
Wuj Onufry ani nie jest filantropem, ani się za filantropa nie podaje. I wuj też nie oczekuje, by miał ktokolwiek wujowi maseczkę z łachy dawać, bo wuj żebrakiem nie jest i stać wuja na kupienie takich maseczek, które są w najbliższej aptece dostępne. I mimo ze wuja stać i mimo że te maseczki są w aptece dostępne, wuj takich szytych maseczek dla siebie nie kupuje, bo one przed tym wirusem po założeniu na twarz osoby zdrowej nie chronią. Założenie takiej maseczki na twarz osoby zdrowej to albo medialna szopka, albo brak wiedzy lub rozumu. Na szczęście PZŁ nie wyrzuca pieniędzy ze składek członków w błoto. Jeżeli chce w błoto wyrzucać swoje własne pieniądze jaszczur - to proszę bardzo.

Autor: Alej.....  godzina: 07:53
Wiadomo, że HejcioWujcio filantropem nie jest. HejcioWujcio jest bohaterem. Naszym swoistym Zajcewm czasów zarazy... W dodatku nie potrzebuje nawet propagandystów, bowiem doskonale zastępuje ich sam. Ciekawym, dla kogo HejcioWujcio maseczki w aptece (gdzie cały czas są! ) kupuje, skoro nie dla rozumnego siebie? Ma kogoś zakażonego pod zajcewską swoją opieką?

Autor: domiś2  godzina: 08:44
ej wujcio, wujcio, gdybym Cię nie znał, to na 100% stawiałbym na to, że masz nierówno pod jarmułką ...

Autor: wuj Onufry  godzina: 09:10
Skąd HejcioAlejcio wiedział, że wujcio kupił takie maseczki ale na cudzą twarz, nie wujową? Ale to nie z filantropii, lecz by nie kasłał delikwent na wuja, gdy kaszlak upiera się wuja odwiedzić. Choć osobiście wolałbym obowiązek noszenia takich maseczek przez kaszlaków, kupionych na ich koszt, nie wujów. Ale cóż, w Populizmie i Socjalizmie suweren może zarażać, bo suweren ci łon i basta.

Autor: Alej.....  godzina: 10:04
Ano stąd. "I mimo ze wuja stać i mimo że te maseczki są w aptece dostępne, wuj takich szytych maseczek dla siebie nie kupuje, bo one przed tym wirusem po założeniu na twarz osoby zdrowej nie chronią. Założenie takiej maseczki na twarz osoby zdrowej to albo medialna szopka, albo brak wiedzy lub rozumu." To chronią HejcioWujciową twarz, czy nie chronią, bo już się gubię?

Autor: WIARUS  godzina: 10:19
"Swoim" chyba Caritas nie poskąpi ;-), bo społeczeństwo, przynajmniej katowickie, zapewne nie zawiedzie (dziennik.lowiecki.plhttps://bonifratrzy.pl/szpital-katowice/apel-o-pomoc-i-wsparcie/?fbclid=IwAR2-vlFV8sfyK9w09GXZDvCHwXBL8Ux1Fa6G0QM8jVsQeXL0EvArWo3VYEM)

Autor: wuj Onufry  godzina: 16:54
Alejciu do imentu pogubion, aliści miast uczonych w Piśmie o radę suplikować pokornie - paplaninki zażywa. Lecz że wuj w czas pomoru okrutnego patientii do maluczkich nabrał, rankoru do lewej strony mocy mniej czując, łaskawie wyklaruje: Maseczka na gębę zdrowego człeka nałożona onego zdrowego przed morowym powietrzem nie salwuje nijak. Gdy mór już lata - wlizie mór w płuca przez maseczkę yako ukleja przelizie przez więcierz na szczukę grzeczną nastawion, bo mór nikczemney postury yest. Przeto trza maseczkę natenczas na kaszlącą gębę nałożyć, by imć kaszlak niecnota moru w powietrze mniej implantował. Pogubiony Alejciu odnalazł się ninie?

Autor: WIARUS  godzina: 18:45
Przeto trza maseczkę natenczas na kaszlącą gębę nałożyć (dziennik.lowiecki.plhttps://smartairfilters.com/wordpress/wp-content/uploads/2020/03/Mask-Materials-Effectiveness-1-Micron-EN.jpg) "MOJA MASECZKA CHRONI CIEBIE, TWOJA MASECZKA CHRONI MNIE!” (dziennik.lowiecki.plhttps://www.wykop.pl/artykul/5410211/moja-maseczka-chroni-ciebie-twoja-maseczka-chroni-mnie/)

Autor: wuj Onufry  godzina: 19:40
Ale gdy nie jesteś kaszlakiem - maseczka jest tylko obciachową formą garderoby - i do tego mylącą, bo "ostrzega" przed nieistniejącym zagrożeniem.