Czwartek
26.03.2020
nr 086 (5352 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Co sadzicie.  (NOWY TEMAT)

Autor: Jerzy 030  godzina: 13:11
Jakos nikt nie komentuje wczorajszej wypowiedzi Kandydatki P.O.na Prezydenta Kidawy Blonskiej odnosnie Konstytucji i wartosci zycia ludzkiego. Czyz by umknelo waszej uwadze?.

Autor: domiś2  godzina: 13:26
To życie ludzkie w państwie Pisu ma jakieś znaczenie? Konus szykuje wybory wraz z programem trumna+, a my tu mamy się przejmować, co ktoś rzekomo powiedział? W normalnym państwie to konus już by siedział na dożywociu, za przygotowywanie zbrodni na narodzie!

Autor: Kazimierz123  godzina: 13:32
Komuchy milczą! KINIA JEST JUŻ SKOCZONA POLITYCZNIE W POLSCE ! TEN BABSZTYL WYPOWIEDZIEĆ SIĘ NIE POTRAFI BEZ WPADKI !

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 13:40
Szkoda czasu, wystarczy dac towarzyszce mikrofon to sie sama politycznie wykonczy.

Autor: Manlicher 308w  godzina: 13:50
Po wczorajszych słowach Małgorzaty Kidawy-Błońskiej o tym, że przepisy są ważniejsze niż życie ludzkie, w chwili gdy miliony Polaków martwią się o swoje zdrowie i życie, mogę powiedzieć jedno: Małgorzata Kidawa-Błońska skończyła się wczoraj jako polityk !

Autor: Jerzy 030  godzina: 13:54
Domis2 wazne ze Twoje jest jeszcze cosik warte i pis to docenl, bo Kidawa Cie olala, w zamian za Twoje zaslugi i poswiecenie, tylko sie pochlastac jak mawiaja mlodzi. Wczesniejsze wybory, to mniejsza kompromitacja dla opozycji, jesienne byly by dla was pogromem calkowitym.

Autor: Alej.....  godzina: 14:00
Dajcie tę wypowiedź. Źródło. Jak można sadzić bez rozsady?

Autor: domiś2  godzina: 14:07
Jerzy, a kto Ci powiedział, że ja jestem za Kidawą? No kto? Nie lubiłem PZPR, to nie widzę powodu, bym miał lubić nowy PZPRbisPiS. Moje poglądy są jasne, choć nie ma partii, która by mnie zadowoliła.

Autor: Manlicher 308w  godzina: 14:09
https://polskieradio24.pl/130/5925/Artykul/2481032,Janusz-Kowalski-Malgorzata-KidawaBlonska-jest-skonczona-jako-polityk

Autor: domiś2  godzina: 14:14
Maniek, czyli PiSior mówi, że Kidawa ma odejść, bo on tak chce i ona ma ma to zrobić? hmm a ja słyszałem, jak wielu mówiło, że Adrian ma odejść i nie widzę, żeby odchodził. To co jest grane? Polskie radio, dajże spokój .... właśnie dostali 2 miliardy, to co mają mówić?

Autor: Alej.....  godzina: 14:16
Maniek. Chodzi o źródło wypowiedzi a nie źródło hejtu. Źródła hejtu to ja znam. O to nie pytam.

Autor: jaszczur  godzina: 15:09
Informacja tak samo wiarygodna jak informacja o trzech wybuchach w samolocie lądującym w Smoleńsku 10 lat temu. Dowody, dowody, dowody - ma Polskie Radio nagranie? Ma Gosiewska nagranie na smartfonie? Ja wiem, że Januszki i Grażynki dowodów nie potrzebują, ale może tak myśliwych traktować bardziej poważnie i poddawać pod dyskusję na forum fakty, a nie przekazy dnia zredagowane na Nowogrodzkiej.

Autor: Golson  godzina: 15:22
Jureczku, a co ta Kidawa takiego powiedziała? Że poseł nie jest świętą krową i jako funkcjonariusz służby publicznej ma obowiązek pracy nie tylko gdy jest wesoło i może spędzić posiedzenie w bufecie sejmowym ale również wtedy gdy jest mniej ciekawie. Po diety, ryczałty za loty do Madrytu samochodem to PiSowcy pierwsi byli. Jak trzeba wysłać 30 milionów wyborców do urn w imię zwycięstwa partii to żaden się nie zająknie nawet. Jak do zrobienia dealu na maseczkach to pierwsi. Ale gdy trzeba spełnić swój obowiązek to już PiSowców nie ma. Policjantów, żołnierzy, lekarzy, wolontariuszy i wszystkich poza nimi obowiązuje powinność. Powinność ponad wszystko, nawet gdy Ci politycy nie zapewnili im bezpiecznych warunków tejże służby. Wszystko zmienia się gdy PiSowiec musi swojego karku nadstawić. Wtedy zaczyna się lament i skomlenie - ajwaj to niebezpieczne, nie będziemy pracować w sejmie... "Bohaterzy" naszych czasów.

Autor: Alej.....  godzina: 15:26
Komuchy, dajcie źródło.

Autor: baca1051  godzina: 16:10
Jurek Co to komentować.

Autor: WIARUS  godzina: 17:22
W kontekście wyrażanych wątpliwości i ocen dotyczących omawianej kandydatki proponuję wysłuchanie tego wywiadu (dziennik.lowiecki.plhttps://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-jaroslaw-kaczynski-w-rmf-fm-wybory-10-maja-powinny-sie-odbyc,nId,4393207) Nie powiedziała nic innego w sprawie przestrzegania Konstytucji niż prezes wszystkich prezesów.!!!

Autor: Jerzy 030  godzina: 17:24
Golson, a wiadomo Ci cos o posle, ktory do Brukseli latal samolotem i dodatkowo pobieral kilometrowki, cos w granicach ponad 40 000 km. To dla idei. PIS tych delikwentow wy-lil na zbity pysk i robi to to dzis. Nie mem nic przeciwko tych spedom w sejmie. Tylko po takiej fiescie niech tam pozostanom do konca trwania epidemii wszyscy bez wyjatku.

Autor: Golson  godzina: 17:32
Aż tak obił im ten "pysk" przy wywalaniu, że już w 2016 roku jednego z nich "za karę" posadził na stołku Polskiego Holdingu Obronnego (skąd odwołał go równie szybko po tym jak smród się podniósł w prasie), a Hofmanowi systematycznie podsuwał zlecenia by biedak miał z czego żyć... Swoją szosą, od latania to tam w PiSie jest jeszcze lepszy specjalista - niejaki Kuchciński...

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 19:19
Dajcie spokój z tymi wyliczankami bo kilometrówki to naprawdę banał w porównaniu choćby z działaniami speca od prywatyzacji imć Lewandowskiego komisarza zresztą...... zresztą w dzisiejszej europejskiej partii ludowej sławnych i pomoczonych Polaków bez liku. Od starych komunistów co kasy nie mogli się doliczyć po Donalda co też tej z OFE doliczyć się nie może a kasę z Vatu sam deklarował że wykopie jak tylko mu powiedzą gdzie kopać. Sama unia przysłała mu raport gdzie kopać bo wyniki ma słabe....ech... A wszyscy kochają Balcerowicza co jest już dokumentnym zidioceniem.

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 19:48
Dobre podsumowanie tematu na WP po co ta szopka ? (dziennik.lowiecki.plhttps://opinie.wp.pl/makowski-najpierw-selfie-w-maseczce-pozniej-pandemia-i-polityka-opinia-6493160343382145a)

Autor: Bi-Se  godzina: 20:02
......a ja kocham na polsacie news ministra zdrowia P,Szumowicza,dzięki ci Bogu,że mamy tak roztropnego,wyważonego człowieka-jednego z nas, w którego m.inn.jest nasze być lub nie być.... ZDROWIA PANIE MINISTRZE SZUMOWICZI I DOSKONAŁYCH KROKÓW KU NADZIEI !I

Autor: Bi-Se  godzina: 20:10
Disij na SOR zawiozłam 10 maseczek i tyle też wody w plastiku,bardzo żal mi ludzi,pracujących w takich w takich warunkach obecnie:( Zdrowia wszystkim Malina

Autor: wuj Onufry  godzina: 20:17
Wodę? Wujowi przywieźli drożdżówki z posypką i śliwkami. Dobre były, pielęgniareczki wcinały ze smakiem.

Autor: Bi-Se  godzina: 20:38
JESTEŚ BEZSZCZELNY!

Autor: Bi-Se  godzina: 20:41
JESTEŚ BEZSZCZELNY! nA TYLE.......ŻE NIE POTRAFISZ USZANOWAĆ DOBREJ INTENCJI I WOLI!!! Nie piekę.bo nie mam cukru ani mąki w domu,mam insulinonooporność-paniał,więc nici.... Przestań ironizować,to Twemu wizerunkowi nie służy,bez pajacowania:( zdrówka..

Autor: narzynacz  godzina: 21:04
Onufry drożdżówki......? Prawdziwi odziałowi smakosze to wolą ciastko francuskie zwijane w kopertę Ponoć najlepszy jest ten dreszczyk emocji co jest w środku.......

Autor: wuj Onufry  godzina: 21:06
Spokojnie... Intencje szanuję, wykonanie mniej. Wodę to mają w kranie. Czajniczki też mają. Herbatkę czy kawkę potrafią sobie zrobić, fujary nie są. Za to coś świeżego do zjedzenia to już niekoniecznie, paniała?

Autor: Bi-Se  godzina: 21:21
Spadaj z z swoimi wynaturzeniami na drzewo----------------------------paniał

Autor: wuj Onufry  godzina: 21:26
Paniał. Czarny chleb i woda, na więcej nie zasłużyli 😜

Autor: Bi-Se  godzina: 21:31
Spadaj z z swoimi wynaturzeniami na drzewo----------------------------paniał U mnie nie ma ,,zakażnika",kiedyś dałam chyba z z dziesiąt zmian pościeli,połuczyła ja s bolnicu dyploma. Jeśli mogę t opomogę,ale ciasteczek nie będę piec. Rzuciłeś marnym groszem ,że mędrkujesz? zdrowia

Autor: wuj Onufry  godzina: 21:38
Nie rzuciłem nawet złamanym groszem. Nie jestem ani filantropem prawdziwym, ani udawanym, ani nie żeruję na cudzej filantropii (lub chęci filantropii w przypadku filantropii udawanej) jak ten w czerwonych, jak sowiecka flaga, portkach. I drożdżówek też nie jadłem, pielęgniarkom przekazałem.