Wtorek
31.03.2020
nr 091 (5357 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: tymczasem 7 lutego ARM...

Autor: kedaT  godzina: 06:19
Ja tylko napisałem co wyczytałem w ogłoszeniu do którego link zamieściłeś !!! Nie układam żadnego scenariusza .

Autor: Alej.....  godzina: 07:40
"pieniędzy nie ma i nie będzie" Kto to powiedział? Prorok jakiś czy co? raptem 5 lat i na jego wyszło...

Autor: domiś2  godzina: 09:13
Alej, będą, będą pieniążki. Wytną pisiory trochę suszek w Puszczy Białowieskiej, zrobią z tego papier i hulaj dusza Tuska nie ma. Jak zabraknie drzew w tej puszczy, to wytną następną. Puszcz ci u nas dostatek, więc w czym problem? Co Ty myślisz, że dla naczelnika wycięcie puszczy to jakiś problem, w czasie gdy chce w imię utrzymania koryta pozbawić życia kilkaset a może kilka tysięcy ludzi?

Autor: narzynacz  godzina: 09:22
Spokojnie o kasę. Pieniądze będą inflacja też Jedzą takiego druku w historii świata nie było

Autor: domiś2  godzina: 09:51
narzynacz, ja kolegi nie poznaję. Jaka inflacja? Czyżby kolega coś wiedział? np. pomoc państwa dla przedsiębiorców to 212 miliardów złotych ................... czyli równowartość dwóch rowerów i kwintala pszenicy.

Autor: WIARUS  godzina: 12:04
Jakoś nie mogę kupić na stacjach Orlenu choć parę razy próbowałem. Chyba mam pecha 👻 (dziennik.lowiecki.plhttps://www.biznesinfo.pl/orlen-300320-pm-plyn)

Autor: domiś2  godzina: 12:12
WIARUS, przestań szukać, bo i tak nie znajdziesz. Jak chcesz wiedzieć jak wygląda, to poszukaj zdjęcia propagandy i sukcesu PADa na tle pełnych baniaków. Szczerze mówiąc, ja ten wirtualny płyn, też widziałem tylko wtedy. Jak pech, to pech.

Autor: WIARUS  godzina: 14:06
Koncern podjął decyzję o zaprzestaniu współpracy z odbiorcami, którzy wykorzystują sytuację do osiągania zysków, często zawyżonych, kosztem klientów (dziennik.lowiecki.plhttps://biznes.interia.pl/gospodarka/news-koronawirus-w-polsce-pkn-orlen-wstrzymal-dostawy-plynu-do-de,nId,4413483) Ich stacje zapewne do spekulantów to się nie zaliczają?
    "W marcu sieciom wielkopow. sprzedaliśmy 200 tys. l płynu z wyraźnym zastrzeżeniem, że może być używany tylko do zabezpieczenia pracowników i klientów. Każdy przypadek odsprzedaży wyjaśniamy, a sklepy łamiące zapisy nie otrzymają dostaw" - napisał we wtorek na Twitterze prezes PKN Orlen. Obajtek wspomniał jednocześnie, że do Agencji Rezerw Materiałowych trafił już 1 mln litrów płynu o działaniu wirusobójczym produkowanego przez Orlen Oil, a na stacje koncernu 820 tys. litrów. Jak podawał wcześniej PKN Orlen, produkcja płynu do dezynfekcji rąk w zakładzie Orlen Oil w Jedliczu ruszyła 12 marca. Kilka dni później, 16 marca, płocki koncern informował, iż w Orlen Oil uruchomiona została druga linia produkcyjna, co pozwoli na wytwarzanie płynu do dezynfekcji rąk w opakowaniach 1-litrowych i w cenie 15 zł za sztukę. Spółka zapowiadała wówczas, że w ciągu tygodnia płyn ten będzie dostępny na wszystkich jej stacjach paliw w całej Polsce. Zapewniała przy tym, iż w dalszym ciągu będą placówki te również zaopatrywane w płyny o pojemności 5 litrów.
No i co z tych zapowiedzi dla mnie czy innych wynika? Płyn jest jak Yeti - wszyscy o nim słyszeli ale nikt go nie widział!