Wtorek
31.03.2020
nr 091 (5357 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Po raz kolejny - jak zwykle jesteśmy na końcu

Autor: WIARUS  godzina: 09:27
Łukasz Szumowski: - Mamy ponad 10 tys. respiratorów, potencjał szpitali jednoimiennych to 10 tys. łóżek. Liczba chorych jest zdecydowanie mniejsza, niż szacowaliśmy, to jest dobra wiadomość (dziennik.lowiecki.plhttps://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-szumowski-dla-dgp-jestesmy-w-stanie-obsluzyc-ok-10-tys-chory,nId,4413258) A do tego jeszcze sama, z własnej woli, bez jakiegokolwiek nacisku ;-) Generalna Dyrekcja Lasów Państwowych chce przeznaczyć 2 mln zł na walkę z epidemią (dziennik.lowiecki.plhttps://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-lasy-panstwowe-przekaza-dwa-miliony-zlotych-na-respiratory,nId,4413322)

Autor: domiś2  godzina: 09:47
Ja to czekam aż TVKurska przekaże 2 miliardy złotych na respiratory, maseczki i inne deficytowe towary. Propagandy mamy w nadmiarze, to może by tę kasę wydać na bardziej potrzebne rzeczy? Ale kto by się tam przejmował, że ludzie umierają i będą umierać, gdy może być ciężko wygrać wybory po trupach, bez TV zwaną publiczną.

Autor: WIARUS  godzina: 09:51
domiś2 - możesz tylko oczekiwać na rezultaty ;-))) Wodzów przybywa ;-)))

Autor: domiś2  godzina: 10:01
WIARUS, dobry link :-) Błaszczak: Chcemy wprowadzić reguły bezpieczeństwa obowiązujące w Europie Zachodniej Wprowadzenie nowych reguł bezpieczeństwa w walce z epidemią koronawirusem zapowiedział we wtorek szef MON Mariusz Błaszczak. "Chcemy wprowadzić takie reguły, jakie obowiązują na zachodzie Europy" - podkreślił. Tu bez naganiacza się nie obejdzie, tłumacz Bo wg Matełusza, który udaje premiera, to my jesteśmy wzorem dla całego świata w walce z koronawirusem a wg Błaszczaka rezygnujemy z własnych wzorcowych działań i przyjmujemy gorsze, bo nie wzorcowe obowiązujące na zachodzie Europy. Gdzie tu sens i logika? /Ps. oczywiście dla normalnego człowieka, a nie wyznawcy Pislamu? / Nawet nie chcę pytać, który jest głupi i łże jak psina!

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 13:37
Powazna sytuacja Pan 1585 zniknal. Ostatni wpis pokazuje butelke wody z 💀 w kapeluszu. Chlopak stracil wiare w system i Amerykanskiego Wodza.😱