Wtorek
31.03.2020
nr 091 (5357 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: ŻYCZENIA  (NOWY TEMAT)

Autor: MAK  godzina: 10:09
DLA DOBRA NARODU POLSKIEGO i swojego własnego składam ŻYCZENIA ŚMIERCI wszystkim: - OKUPANTOM naszego KRAJU. - POLITYKOM świadomie podejmującym szkodliwe decyzję na NASZĄ szkodę. Na szkodę NARODU POLSKIEGO. - URZĘDNIKOM świadomie podejmującym szkodliwe decyzję na NASZĄ szkodę. Na szkodę NARODU POLSKIEGO. - DZIAŁACZOM świadomie podejmującym szkodliwe decyzję na NASZĄ szkodę, na szkodę NARODU POLSKIEGO. - GRABIEŻCOM naszych SKARBÓW NATURALNYCH. - OSZUSTOM twierdzącym że jesteśmy im winni MILIARDY $ i tym którzy twierdzą iż podpisaliśmy jakiś kwit. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.ekspedyt.org/2018/05/23/czy-polska-podpisala-deklaracje-terezinska-to-nie-ma-znaczenia/?cn-reloaded=1) …ponieważ ci którym tego życzę przez swoje poczynania chcą mojej śmieci, śmierci NARODU POLSKIEGO poprzez okupację, grabież, oszustwa, niszczące kraj decyzje.

Autor: Golson  godzina: 10:31
Zapomniałeś o szczepionkach, 5g, WiFi i tych co nie wierzą w płaską ziemię...

Autor: narzynacz  godzina: 10:36
Odnośnie płaskoziemców to są w żałobie po stracie lidera. Ciężki temat lepiej tego nie ruszać...... https://www.google.com/amp/s/natemat.pl/amp/300413,chcial-udowodnic-ze-ziemia-jest-plaska-zginal-po-starcie-rakiety-wideo

Autor: Golson  godzina: 10:48
Wyznawcy teorii płaskiej ziemi opłakują swego lidera... na całym globie

Autor: domiś2  godzina: 10:49
o jakie stracie lidera mówisz? czyżby kurdupel odszedł? uffff nareszcie!

Autor: Golson  godzina: 10:53
Niestety, Kaczafi podobno jeszcze się trzyma... ale już niebawem, nawet jak koronakonus go nie wykończy to, jeśli doprowadzi do tych wyborów 10 maja, ludzie na taczkach z gnojem go z Żoliborza wywiozą.

Autor: narzynacz  godzina: 10:56
No to się zabroni wjazdu taczek do Warszawy......W nocy odpowiednie prawo uchwali i po sprawie........:)

Autor: Golson  godzina: 10:58
Problem w tym, że prawo nikogo już wtedy nie będzie interesowało...