Poniedziałek
06.04.2020
nr 097 (5363 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: NA PRZYSTRZELANIE BRONI do Puław

Autor: Jot-51  godzina: 14:25
A więc teoria Miecia Moczara wciąż żywa cyt. kto nie z Mieciem tego zmieciem. Proszę przypomnieć jaka to forma zarządzania ubecko – mafijna, czy ubecko – ormowska. Bo przecież Miecio Moczar nadzorował z KC organa bezpieczeństwa. Każdy chciałby dostać się do paśnika, a przy tym by nie używać łokci. Tak się nie da. Frustracja rodzi zawiść. Lansowanie teorii prawo prawem, a sprawiedliwość po naszej stronie, jest również ciągle tu uwypuklana. Z tym trudno żyć. To grozi katarem żołądka, albo co gorsze ciągłą sr……

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 19:04
Skoro masz tradycje Moczarowo ormowskie to rozumiem dlaczego popierasz system esbecko-mafijny i patologiczny zarząd okręgowy. Dzięki za wyznanie. Nie irytuj się, bierz przykład ze mnie, traktuj wszystko ze stoickim spokojem i nie będziesz maił dolegliwości żołądka ani tej brzydkiej przypadłości brudzącej gacie. Oszczędzisz na środkach do prania.

Autor: Jot-51  godzina: 21:19
Ja też bym miał pewne migawy do gościa gdyby mnie wyrzucił z sali obrad, zabrał mandat delegata, powtarzam z a b r a l i co ? To że nie masz sr…to baby w stokach mówią, że na to jest dobre panaceum puszki, ale pod warunkiem, że się gaci nie nosi.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 22:52
Z sali mnie nie wyrzucił - za mały jest, mandatu delegata nie zabrał - nie miał i nie ma takich uprawnień. Zachował się jak przestępca i za to zostanie rozliczony.