Środa
08.04.2020
nr 099 (5365 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Tego nie wyartykułowano w zakazach

Autor: ogór  godzina: 07:18
Na allegro kupisz gumową Kolego pięta -jakoś kryzys przetrzymasz

Autor: pięta  godzina: 07:33
Tylko naturalne kolego ogór tylko naturalne!

Autor: narzynacz  godzina: 10:23
Pięta lubię Cię to znalazłem ci promocję Możesz podupczyc za reklamowkę jedzenia z biedronki a na koniec skorzystać jeszcze z pisowskiej akcji LOT do domu...... https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-tajlandii-glodne-prostytutki-wychodza-na-ulice-w-poszukiwaniu-jedzenia

Autor: ogór  godzina: 10:42
A jak on tam doleci ? jak samoloty nie chodza Nie zapomnij Kolego pięta a by po zakupie gummi wstąpić do sklepu rybnego i kupic śledzie lub makrele -przed użyciem pociągnąc otwór śledziem dwa razy będzie jak naturalna

Autor: pięta  godzina: 11:39
No akurat te przepisy kolego ogór kierujesz pod niewłaściwym adresem ,że też Ci się ubzdurało słać do mnie takie propozycje dziwię się strasznie Ci skoro masz tu taki wybór potencjalnych klientów chociażby z tego portalu tylko mi nie odpisuj ,że ci inni to wszystko...kapucyni bo naprawdę nie uwierzę! Tak np. kolega narzynacz zamiast politykować zajął by się" konkretami "bo kraj się z powodu koronawirusa wyludnia i potrzebuje nowych obywateli wielu bo dużo ostatnimi czasy odeszło a ilu jeszcze odejdzie /tfu,tfu/ Bóg jedyny raczy wiedzieć !

Autor: Karolina1988  godzina: 14:50
Panie Pięta Proszę się nie obawiać i nie martwić o los pracujących tam kobiet, zapewne nawet gdyby się Pan tam wybrał to i tak nie zostałby obsłużony. Jak można tak partykularnie pisać o Kobietach.

Autor: pięta  godzina: 15:14
Pani Karolino 1988 czy naprawdę pani się nie zna na nazwijmy to delikatnie ...żartach? Co to za chłop, który chodzi po agencjach towarzyskich moim skromnym zdaniem to życiowy nieudacznik panienek z takich agencji osobiście nawet za sporą dopłatą bym nie dotykał / nie mówiąc już o innych czynnościach/ ,gdyż mam życiową zasadę "nie .lubię po kimś poprawiać" a tam niestety tak jest ,że często gęsto się po kimś poprawia czy o tym pani nie wiedziała? Swoją drogą temat tu wstawiony nie był z przeznaczeniem dla "czytających pań" więc czuję się usprawiedliwiony.Zresztą ostatnimi czasy przyszła moda na pokazywanie pań ot chociażby na pierwszych stronach okładek Łowca Polskiego ...pytanie tylko czemu to ma służyć bo w/g mojego gustu piękności tam nie ma pozdrawiam i życzę pani Wesołych Świąt.PS a tak przy okazji to nie jest żadne partykularne pisanie o kobietach bo to jest szczera prawda .

Autor: 28rafal  godzina: 15:42
pięta,,nie zużywaj klawiatury...Jeśli ktoś lubi niech wtyka końcówkę do kolektora ściekowego..

Autor: ogór  godzina: 16:47
Karol : Faceci dzielą się na tych którzy korzystają z agencji towarzyskich i tych którzy się do tego nie przyznają .

Autor: ogór  godzina: 16:53
Karolina 1988- jak raz w ty temacie śmiertelna powaga jest nie na miejscu :):):) Zadajemy sobie sporo trudu aby wkręcić Kolegę piętę -On załapał witz w przeciwieństwie do Ciebie i śmieszkuje sobie z nami

Autor: pięta  godzina: 17:18
Kolego 28rafale Ty tak na poważnie z tym ...kolektorem.Chłopie uważaj by Cię nie powołano na okręgowego komisarza wyborczego w swoim rejonie bo tam już się będziesz musiał wykazać...tak jak owa pani Basia ze spotu załączonego przez kolegę Golsona w jednym z jego spotów ...a koronawirus nie zasypia gruszek w popiele póki co...

Autor: WIARUS  godzina: 17:26
pięta - kobiety potrafią sobie radzić i Karolina1988 nie powinna się oburzać ;-))) (dziennik.lowiecki.plhttps://kobieta.wp.pl/sponsoring-wsrod-studentek-to-co-robia-jest-ich-najwieksza-tajemnica-6160425608861313a?src01=6a4c8&src02=facebook_kobieta)

Autor: 28rafal  godzina: 18:10
pięta ,,,,"by Cię nie powołano na okręgowego komisarza wyborczego",, ,,,to by sobie strzelili w kolano,, rykoszet odstrzeliłby łokieć i rozbił okno. Rozbita szyba spadając, przecięłaby tętnicę szyjną i uszkodziła nerw twarzowy.....Takim bym był komisarzem:-) :-)

Autor: pięta  godzina: 18:54
No to prezes wszystkich prezesów by się na Tobie zawiódł nie rób mu przykrości wystarczy ,że olał go Pan Gowin!

Autor: 28rafal  godzina: 19:03
Pan Gowin zmienił po prostu "stan skupienia",,,,robi to od lat w zależności od temperatury i ciśnienia....

Autor: pięta  godzina: 19:14
I za to go lubię kolego 28rafale nie siedzi na chama przy korycie tak jak inni.

Autor: 28rafal  godzina: 19:22
pięta,,,,"nie siedzi na chama przy korycie",,:-) to nie sztuka mieć koryto. Sztuką jest mieć koryt więcej niż kręgosłup kręgów,,,:-)

Autor: pięta  godzina: 22:06
To 28rafale nie jest sztuka to najzwyklejsze ...pasożytnictwo o czym piszesz .