Piątek
15.05.2020
nr 136 (5402 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: WYBORY 10 MAJ

Autor: kudłatyx  godzina: 06:41
WIARUS, nie przewidzieli tylko jednego - Sasin będzie musiał 30 milionów razy napisać Rafał Trzaskowski lub Radosław Sikorski. Zdąży do końca czerwca?

Autor: narzynacz  godzina: 09:25
Ta ....jest nic . Niech się poświeci Istotne jest co innego . Bufetowa ma juz ciepło jak myśli że padnie warszawa :) PO walczy o 10 % z płaczkiem . Dla nich ostatnie miejsce kiffafy to tagedia ......mają tylu posłów i stanowisk .Jest o co walczyć Bycie liderem opozycji gwarantuje wsparcie mediale i $

Autor: Golson  godzina: 10:34
Spokojnie naginaczu, Warszawa nie padnie. Obawiam się za to, że Adrian będzie musiał znowu ostrego cienia mgły poszukać bo Jarek od rana już wypłakuje w rękawy. Sasin podobno chce aż na śląsk uciekać bo za karę na wydrukowanych już kartach będzie musiał ręcznie dopisać nazwisko nowego kandydata.

Autor: ricardo  godzina: 11:15
Pasa lo que pasa,ale nie ma kandydata ,ci chlopcy jak szeryf powiedzial nie nadaja sie,i taka jest prawda ,na kartki cos wymysla.

Autor: Golson  godzina: 11:31
Ten od grzybków i biegania po mieście z gołą dupą w pidżamie czy innym szlafroku podobno właśnie się popłakał i zrezygnował bo nikt go nie bierze poważnie...

Autor: ricardo  godzina: 11:35
POKO w stanie agoni.

Autor: Silwerus  godzina: 11:48
Trzaskowski też, w zgodnej opinii pisowskiej propagandy, nie nadawał się na prezydenta Warszawy... A ten" niedojda" dziwnym trafem rozbił w puch ich najlepszego rewolwerowca, który od tego czasu zaginął w eterze ,razem ze swoją quasi bolszewicka komisją prawdy.

Autor: narzynacz  godzina: 11:49
Kto kupił baner z kifafą ten przegrał życie . Tak mi sie połączyło z słynnym slogaem z czasów goraczki kredytowej gdy byl wielki " bum " na mieszkania pare lat temu

Autor: ricardo  godzina: 11:53
Wczesniej niewiadomo bylo kto to to ten Trzskowski,dzisiaj juz wiadomo kto to to.

Autor: Silwerus  godzina: 11:55
Kidawa Błońska była za delikatna na totalną i brutalną wojnę prowadzoną przez pisowską machinę. za miliardy złotych...z budżetu państwa.. Zarówno Sikorski jak i Trzaskowski tak szybko nie pękną . To faceci z jajami i tego się boją kaczyści... druga tura w tym układzie pewna...a tam Duduś będzie miał kłopot oj będzie...

Autor: ricardo  godzina: 12:30
Sikorskiego skasuja Bruksela i Rosja , Trzaskowskiego za Warszawe.

Autor: WIARUS  godzina: 12:33
Pewnie moje pragnienie się nigdy nie spełni ale dobrze byłoby gdyby wyborca=suweren dokładnie był zapoznany z motywacjami startujących kandydatów, ich walorami i wartościami jakimi kierowali się w życiu przed startem w wyborach! I nieistotne do czego, na jaki poziom i rodzaj władzy samorządowej czy państwowej aplikują! Choćby tylko w takim zakresie jak opisany w tej książce.


Autor: kedaT  godzina: 14:40
M.Kidawa -Błońska była za delikatna !!!! Dlatego koledzy ze sztabu postawili ją samotnie przed "dziennikarzami" gdzie ogłosiła swoją rezygnację. Ale koledzy to są przecież faceci z jajami.

Autor: Alej.....  godzina: 14:52
Za delikatna. Ale nie słaba. Ona ochrony nie potrzebuje... Może wyjść sama do ludzi...

Autor: ricardo  godzina: 15:25
To byli koledzy co ich mozna w d... e palcem namacac, tak jak i cala ta formacja dzisiejsza.