Piątek
22.05.2020
nr 143 (5409 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: "Ale to już było i nie wróci więcej"

Autor: narzynacz  godzina: 08:44
Ty alej tłumacz . Odszszed twój ł kolejny wafel . Oczywiście w geście solidarności. Wielki intelektualista po którym płaczą salony . Ekspert od dziecięcej prostytucji .... Czekaj ....jak on w swoich wypocinach okresla 12 letnie śniade malolaty . Zwierzeta które czekają zeby je pokryć..........zresztą poczytaj .. .nie czytaleś ..?

Autor: narzynacz  godzina: 08:47
......alwistyczne podejście do tematu Wszystko można wytłumaczyć

Autor: Alej.....  godzina: 09:16
Naganiacz. Jak można totalnemu ignorantowi, nie odróżniającemu Michelangelo od Leonardo da Vinci albo szczebli kariery od strzebli potokowej, cokolwiek wytłumaczyć? Nie da się. Są na tym świecie rzeczy beznadziejne, niemożliwe. Ja się, w każdym razie, nie podejmuję. Kilka razy nieskutecznie usiłowałem jednak nie jestem sprawnym edukatorem a już szczególnie na poziomie elementarnym... Pamiętaj, że już wieczorem prowadzisz. Może zrobisz wydanie z Trójstyku? PS. Moi, którzy odeszli, to Nogaś, Sosnowski i Rosiak ale pewnie nie będziesz wiedział bo Ci ich nie dali w dziennym przekazie

Autor: narzynacz  godzina: 09:31
Myślałem ze temat atawizmów pociągniesz a ty mi pierdoły serwujesz . Ja jestem w szoku że publiczne media płacily ( z tych dwoch miliardów ) takim redaktorom a ci za tą kase jezdfzili po biednych krajach i opisywali że za 25 funtów spelniali pragnienia 12 letnich samic ..... Siekielski to musial mieć oczy szeroko zamkniete jak śledctwo przeprowadzał ,?? Ale Ty ? Wyborcza ? Animal Planet ? Lewacki intelektualista nazywa 12 letnie dziewczynki samicami równa do zwierzat i nawet schronisko dla psów nie interweniuje ? Idz do diabła . .

Autor: Alej.....  godzina: 09:40
Naganiacz. Ale Tobie przecież nic nie trzeba tłumaczyć. Ty już wytłumaczone wszystko masz! Skąd, w ogóle, wiedziałbyś o czym pisał jakiś Kydryński, gdyby Cię ktoś na niego nie poszczuł?

Autor: narzynacz  godzina: 10:05
. Dlaczego zajmujesz sie mną ? Zajmij sie tym starym waflem Poszczuto .....tak wiem . W tym kraju na szczucie to monopol mial tylko tvn i wyborcza Ta trojka to niezly syf . Przechowalnia patologi .

Autor: Alej.....  godzina: 10:17
Naganiacz, nie znam Kydryńskiego, ani jego tekstów. Jak mam nim się zajmować? Wystarczy, że Ty też nie czytałeś a się zajmujesz... Do takich subtelności wystarczy nam jeden gieroj literaturoznawca... Ale czytałem Ciebie, więc tu jak najbardziej pogadamy. cyt: "jestem użyteczny i nie ma za wielu do takiej roboty..." Naganiacz, to w końcu ile bierzesz za dniówkę w nagonce? bo przyznałeś się do tylko do użyteczności jednak stawek nie podałeś nigdy.

Autor: fiorek  godzina: 10:26
Dawno pisałem, że naganiacz to PISomnibus. Od polityki, ekonomii, socjologii doszło literaturoznawstwo. Mimo takiego szerokiego spectrum i niespotykanej aktywności jeszcze do koryta się nie załapał.Ale wróble ćwierkają, że ma szanse na pierwszego kuwetowego kota kaczora.

Autor: narzynacz  godzina: 10:27
Ronisz łzy nad trojką ze tacy wielcy odchodzą a teraz nieznasz ? Cos jak zdjecie z kidawa na koniec kampani .. . No dobra .Ty nie znasz boś z zascianka na poganiczu podkarpacia . Faktycznie mozesz nie znać . No ale jego koledzycz z pracy . Cale srodowisko pseudointelektualne . Kazia szczuka i wojtek man co tak dziarsko o" koltórze "i nowosciach rozprawiają ? Nie czytali ? W faktach po faktach czareno na białym czy w wysokich obcasach zupelnie nic ? Empik ?

Autor: narzynacz  godzina: 10:30
Fiorek alej sie stara ale ty to właściwie tylko o kuwetach pisac potrafisz

Autor: Alej.....  godzina: 11:39
Naganiacz, nie chodzi o to czy ja czytałem, czy kto inny czytał tylko czy Ty czytałeś. Nie czytałeś więc morda w kuwetę!

Autor: Duży Miś  godzina: 12:25
Alej..... z tą mordą w kuwecie, to ta POpaprana mowa miłości? Wracając do Trójki to muszę jeździć różnymi autami i radio gra. W autach młodych kierowców Trójki nie ma zaprogramowanej. Ciekawe dlaczego? Ja Trójki słucham, bo za granicą najdalej ją słychać. Cierpiałem w piątki rano jak musiałem dzień zaczynać od Draculi. Te ciągłe głupawe prowokacje, aby wyrzucili, a tu kicha, więc samemu musiał rejterować, aby za męczennika mógł uchodzić. Tego smędzenia nie dało się słuchać. Teraz jest więcej muzyki, co tylko cieszy. Ponadto z tego co wieść gminna niesie, z Trójki zostali zwolnieni M. Wolski i J. Federowicz, natomiast ostatnio wszyscy sami odchodzili. Więc o jakiej czystce mowa, skoro im praca nie odpowiadała, więc wybrali. Jeśli chodzi o LPP3 to gdzieś był jakiś regulamin zgłaszania piosenek i liczenia głosów? Jakoś nikt tego nie zamieścił. Dlaczego taka piosenka Pawła Piekarczyka "Vivat platforma obywatelska" nie znalazła się w poczekalni z szansą na pierwsze miejsce? Aranżacja, tekst, muzyka, co nie odpowiada? Że polski wykonawca? Jeśli ci dziennikarze, którzy odeszli z Trójki są wybitnymi fachowcami, nie trzeba się o nich martwić. Fachowców zawsze wszędzie potrzeba. Tylko teraz nie będzie finansowania ze SP, a trzeba będzie zyskać słuchaczy i sponsorów. Życzę samych sukcesów.

Autor: Duży Miś  godzina: 12:37
A tak przy okazji, z tego co słychać Zenek Martyniuk w kolejce do MK nie stoi. Ma za co żyć. W przeciwieństwie do wielu "wielkich artystów".

Autor: Alej.....  godzina: 12:58
Duży Misiu. Faktycznie, powinno być w kubeł... Słuchasz radia cierpiąc? to nie możesz go wyłączyć albo posłuchać innego? Czy to jest wystarczajacy powód, zeby rozpieprzyć radio innym słuchaczom? ja już jakisczas nie słucham Trójki, ani Jedynki, ale nie przyszłoby mi do głowy żeby im życie, swoimi fobiami, obrzydzać. Niezdrowe to jest - może od tego cierpienia w drodze...

Autor: kedaT  godzina: 13:02
Jak sobie w kwietniu założyli spółkę "Ratujmy trójkę " to się pozwalniali . Nikt ich nie zwalniał . W domu oraz w samochodach mam poustawianą Trójkę i twierdzę ,że po "bohaterskim odejściu " jest więcej polskiej muzyki. Nie zamierzam zmieniać stacji.

Autor: Alej.....  godzina: 13:18
KedaT, to Ty głosowałeś na Kazika, przyznaj no się... bo to całkiem polska piosenka...

Autor: kedaT  godzina: 14:04
Wstyd się przyznać ale nie - nawet nie słyszałem . Wiem że taki ktoś jest ale nie przepadam. Za to dzisiaj był Klenczon , Niemen - a Kazik no cóż ... Są różne gusty - nie ma się co obrażać. Każdy znajdzie swojego wykonawcę. Żal tylko ,że w taki lekkomyślny sposób sprzedano Polskie Nagrania . Tylko logo kogucika na "winylach ' przypomina młode lata. Zanucisz czy to "Biały krzyż" , " Polesia czar", "Dziwny jest ten świat" i dziesiątki innych piosenek. Zresztą jeżeli słuchałeś muzyki to zawsze coś zostało i zanucić się dało.Ale to już było......

Autor: narzynacz  godzina: 15:08
Alej zwieracze trzymaj . ...... Czuły punk zekbyś g nawet przez wielkie G .... Cos ci w ustalonej naracji nie pasuje? pedofilia to jest w kosciele a jak autoytet napisze ze za 25 funtów wydyma 12 letnią śniadą dziewczynke i nazwie to alwistycznym doświadczeniem zrównując dziecko z zwierzeciem z powodu koloru skóry i domniemanej checi bycia pokrytą to jest ok Brawo . Nic nie mozna powiedzieć bo to nasz skur....syn . Teraz rozumiem krycie romka polanskiego Dziwi mnie brak recenzji wojtka mana i kazi Takie wydarzenie liiteracki bez większego echa Teraz sie obraził i z radia odchodzi . To koniec

Autor: Mark - 2  godzina: 15:52
Trudno was "forumowi eksperci" zrozumieć, np. to: "alwistycznym doświadczeniem zrównując dziecko z zwierzeciem z powodu koloru skóry i domniemanej checi bycia pokrytą " O co tu tak naprawdę chodzi, może to ktoś ze "światłych" wytłumaczyć. ? To jakaś "nowo mowa", czy może jakiś "język partyjny" tylko dla swoich "wyznawców". Ps. Można porównywać dzieci, do innych - ale takie porównanie to hit łowieckiego, to: "zrównując dziecko z zwierzeciem ", co lub kto jest w końcu tym "zwierzeciem".

Autor: WIARUS  godzina: 21:17
Kto na tej imprezie najlepiej się bawi i dlaczego? (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/wystep-gimnastyczek-przed-andrzejem-duda-to-hit-internetu-zorganizowano-go-w-nietypowych-warunkach-6228011420644993a)


Autor: narzynacz  godzina: 21:29
Ja nie jestem od tłmaczenia tekstów lewackich intelektualistów na normalny jezyk Wczytaj sie w teksty trójkowego autorytetu po ktorym płaczą salony i sam sobie wnioski wyciągaj ........ Co autor mial na myśli ? Golym okiem widać brak roboty wojtka mana i kazi Oni sa od recenzji i tłumaczenia ewentualne szkiełko kontaktowe itp jest tych wyrobników odtłumaczenia bez liku Moze oni coś poradzą